1.Carpbait -Enjoy, Szantho George, Ionut Constantinescu, Dorin Maereanu
2.Alexandru Sautner---avans
3.Matei Constantin, Vasilescu Cristian--achitat
4.C&R Carp Team Claudiu Bran,Raul Davidescu---avans
5.Manolea Gabriel --achitat
6.BSBCarp Boilies Denis Panca Marian Radulea--cahitat
7.Alin Marincel,,Marian Suiceanu---achitat
8.Carpbait Cristian Zota+ Adrian Sulea--achitat integral
9.Vali Rizea+parteneri-----avans
10.Nicoleta +Sorin------ achitat integral
11.Carp Legion ----achitat integral
12.
Locuri libere 1
CONCURS -2
Datorită numărului mic de concurenții si timpului foarte scurt acest concurs se va tine si cu 10 echipe (două sectoare a cîte 5 echipe pe sector ).
1.Carpbait -Enjoy, Szantho George, Ionut Constantinescu, Dorin Maereanu
2.Alexandru Sautner---avans
3.Matei Constantin, Vasilescu Cristian--achitat
4.C&R Carp Team Claudiu Bran,Raul Davidescu---avans
5.Manolea Gabriel --achitat
6.BSBCarp Boilies Denis Panca Marian Radulea--cahitat
7.Alin Marincel,,Marian Suiceanu---achitat
8.Carpbait Cristian Zota+ Adrian Sulea--achitat integral
9.Vali Rizea+parteneri-----avans
10.Nicoleta +Sorin------ achitat integral
11.Carp Legion ----achitat integral
12. Rezervat 5 zile
Locuri libere 1
CONCURS -2
Datorită numărului mic de concurenții si timpului foarte scurt acest concurs se va tine si cu 10 echipe (două sectoare a cîte 5 echipe pe sector ).
1.Carpbait -Enjoy, Szantho George, Ionut Constantinescu, Dorin Maereanu
2.Alexandru Sautner---avans
3.Matei Constantin, Vasilescu Cristian--achitat
4.C&R Carp Team Claudiu Bran,Raul Davidescu---avans
5.Manolea Gabriel --achitat
6.BSBCarp Boilies Denis Panca Marian Radulea--cahitat
7.Alin Marincel,,Marian Suiceanu---achitat
8.Carpbait Cristian Zota+ Adrian Sulea--achitat integral
9.Vali Rizea+parteneri-----avans
10.Nicoleta +Sorin------ achitat integral
11.Carp Legion ----achitat integral
12. Rezervat 5 zile
Locuri libere 1
CONCURS -2
Nr.echipe----10
Echipa formata din 2,3 pescari cu drepturi depline
Taxa participare---1200 lei
Două sectoare ( A si B ,5 echipe pe sector, premii la general. )
Sector A, st. 12,13,14,15,21
Sector B, st. 16,17,18,19,20
Premii la general (cantitate calitate din 5 pești, cîștigă cel mai mic punctaj din cele două clasamente, în caz de egalitate la puncte departajarea se face în funcție de cantitate ,).
LOCUL---1 =4500 lei + 3 cupe
LOCUL---2 =3000 lei+ 3 cupe
LOCUL---3 =2000 lei+ 3 cupe
CAPTURA -3 cupe +premii sponsori
Mai multe detalii la tel.0722982571 Oprea
1.Carpbait -Enjoy, Szantho George, Ionut Constantinescu, Dorin Maereanu
2.Alexandru Sautner---avans
3.Matei Constantin, Vasilescu Cristian--achitat
4.C&R Carp Team Claudiu Bran,Raul Davidescu---avans
5.Manolea Gabriel --achitat
6.BSBCarp Boilies Denis Panca Marian Radulea--cahitat
7.Alin Marincel,,Marian Suiceanu---achitat
8.Carpbait Cristian Zota+ Adrian Sulea--achitat integral
9.Nicoleta +Sorin------ achitat integral
10.Carp Legion ----achitat integral
11.rezervat
12.
Locuri libere 1
CONCURS -2
Nr.echipe----10
Echipa formata din 2,3 pescari cu drepturi depline
Taxa participare---1200 lei
Două sectoare ( A si B ,5 echipe pe sector, premii la general. )
Sector A, st. 12,13,14,15,21
Sector B, st. 16,17,18,19,20
Premii la general (cantitate calitate din 5 pești, cîștigă cel mai mic punctaj din cele două clasamente, în caz de egalitate la puncte departajarea se face în funcție de cantitate ,).
LOCUL---1 =4500 lei + 3 cupe
LOCUL---2 =3000 lei+ 3 cupe
LOCUL---3 =2000 lei+ 3 cupe
CAPTURA -3 cupe +premii sponsori
Mai multe detalii la tel.0722982571 Oprea