Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de Simu Alexandru »

popescu59 scrie:
Sâm Aug 31, 2019 13:20
Ce de monstrii sacrii pe metru patrat , sunt profund emotionat cind vad atit de multe valori

Incepind cu George Tite , Tata Nitu ,Popa Gabriel ,Ionut Voicu , Dan Badarcea ,Costy Tudose ,Bogdan Dragan ,Gigi Clampa ,Adel Abbara, Ali Motaz, Radu Badica ,Dani Dan , Florin Braileanu ,Nelu Capitanu , Ghita Adrian, Dan Draguloiu ,Alex Istrate . Un mare semn de intrebare pentru mine poate si pentru altii este absenta lui Iohann din rindurile participantilor la acest MARE da MARE CONCURS DE PESCUIT LA CRAP . Salut cu mult respect participarea unui mare om mare caracter si devotat pescar de crap GEORGE IORGA (gor965) care cu siguranta ne va umple sufletele de bucurie cu pozele lui de la fata locului .
Ce sa mai spun, nu mai am cuvinte la asa concurenti nu mai pot adauga decit fire cit mai intinse tuturor participantilor , cei mai buni sa cistige .
Avem si un PS.- pentru mai tineri participanti la acest mare concurs ,mergeti pe la toate standurile si cereti sfaturi de la mai batrinii participanti veti ramine surprinsi cit de multe da multe veti mai avea de invatat din aceasta minunata arta PESCUITUL LA CRAP .Sunt pescari care pentru ei nu mai exista nici un secret din aceasta minunata arta .
De 2 ore plâng încontinuu, asa vorbe minunate
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

istratealexandru
Mesaje: 423
Membru din: Vin Feb 20, 2015 18:26

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de istratealexandru »

Da , de la ce v-ati luat ? 🤣🤣🤣🤣

Avatar utilizator
Alexa Silviu
Mesaje: 367
Membru din: Lun Mar 26, 2012 20:14
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de Alexa Silviu »

istratealexandru scrie:
Dum Sep 01, 2019 10:05
Da , de la ce v-ati luat ? 🤣🤣🤣🤣
:D :D

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de popescu59 »

De 2 ore plâng încontinuu, asa vorbe minunate
Dl SEPY31 - Cunoasc stilul asta de aroganta , am acasa un fitos de virsta ta care se crede buricu , asa ca scuze de deranj .

Don Vio
Mesaje: 11
Membru din: Lun Mai 27, 2019 10:00

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de Don Vio »

Domnilor, o asezare pe standuri ???

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de Simu Alexandru »

popescu59 scrie:
Dum Sep 01, 2019 16:38
De 2 ore plâng încontinuu, asa vorbe minunate
Dl SEPY31 - Cunoasc stilul asta de aroganta , am acasa un fitos de virsta ta care se crede buricu , asa ca scuze de deranj .
Aroganta asta a fost ca ai fost cam necizelat in vorbe pe la cenusaru , respecta si vei fi respectat , nu baga pe toti in aceia-si oala.
O seara buna
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de popescu59 »

Aoleuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mama ai deschis un subiect greu de tot , ce vrei sa spui ??? Vrei sa spui ca atunci cind iti spui parerea despre o balta esti NECIZELAT ?? E obligatoriu ca toti sa avem aceasi parere sau cum ?? Cind spui adevarul despre o balta esti NECIZELAT ?? Am spus asa , ce balta de concurs este asta care detine la GREU pesti intre 0,5-1kg adica ma pregatesc de concurs cu 20-30 kg de bile sa prind crap de 0,700 gr ?? Am tot spus cel putin nu mai postati clasamente cu astfel de capturi ca sunt de risu curci . Deci asta inseamna ca am fost NECIZELAT corect , trebuia sa aplaud si sa spun doamne ce minune de balta , are tot ce isi doresc pescarii de concurs toate conditiile si peste pe masura NU ?? Cam asa trebuia sa ma exprim ?? Din pacate sunt multi care la fel ca mine contesta balta Cenusaru si spun aceleasi chestii, care dupa concursuri isi posteaza parerile si imediat li se sterg postarile ca nu sunt pe placul ORGANIZATORILOR . Deci pentru voi sa respecti inseamna ce ??? Sa fim toti la unison la aceasi parere sau cum ??? Se vede ca faci parte din generatia care nu accepta adevarul spus direct NU NU trebuie sa pupam reclama mascata si sa laudam parerile celor au interes si care fac bani de pe urma acestor concursuri , si sa nu uitam ca fac bani frumosi fara prea mare efort de pe urma pescarilor. Atita timp cit nu injur , nu jignesc ci doar imi spun parerea nu inseamna ca sunt NECIZELAT in vorbe NU NU sunt persoana care are dreptul LIBER sa isi expuna parerile si asta fac . Restul e cancan .

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de Simu Alexandru »

popescu59 scrie:
Mar Sep 03, 2019 13:36
Aoleuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mama ai deschis un subiect greu de tot , ce vrei sa spui ??? Vrei sa spui ca atunci cind iti spui parerea despre o balta esti NECIZELAT ?? E obligatoriu ca toti sa avem aceasi parere sau cum ?? Cind spui adevarul despre o balta esti NECIZELAT ?? Am spus asa , ce balta de concurs este asta care detine la GREU pesti intre 0,5-1kg adica ma pregatesc de concurs cu 20-30 kg de bile sa prind crap de 0,700 gr ?? Am tot spus cel putin nu mai postati clasamente cu astfel de capturi ca sunt de risu curci . Deci asta inseamna ca am fost NECIZELAT corect , trebuia sa aplaud si sa spun doamne ce minune de balta , are tot ce isi doresc pescarii de concurs toate conditiile si peste pe masura NU ?? Cam asa trebuia sa ma exprim ?? Din pacate sunt multi care la fel ca mine contesta balta Cenusaru si spun aceleasi chestii, care dupa concursuri isi posteaza parerile si imediat li se sterg postarile ca nu sunt pe placul ORGANIZATORILOR . Deci pentru voi sa respecti inseamna ce ??? Sa fim toti la unison la aceasi parere sau cum ??? Se vede ca faci parte din generatia care nu accepta adevarul spus direct NU NU trebuie sa pupam reclama mascata si sa laudam parerile celor au interes si care fac bani de pe urma acestor concursuri , si sa nu uitam ca fac bani frumosi fara prea mare efort de pe urma pescarilor. Atita timp cit nu injur , nu jignesc ci doar imi spun parerea nu inseamna ca sunt NECIZELAT in vorbe NU NU sunt persoana care are dreptul LIBER sa isi expuna parerile si asta fac . Restul e cancan .
[/quote
Acel om chiar face ceva pe acel carpodrom si nu cred ca a plecat careva nemultumit de administratie, cum spui tu cu pestele ala mic. Rar cand se prinde sub 3 tone dar din fata pc-ului nu prea ai cum sa sti.
Acum ceva timp topaiai in sus de bucurie ca stand 0 a castigat , iar acum balta are peste mic ,???
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de Simu Alexandru »

popescu59 scrie:
Mar Sep 03, 2019 13:36
Aoleuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mama ai deschis un subiect greu de tot , ce vrei sa spui ??? Vrei sa spui ca atunci cind iti spui parerea despre o balta esti NECIZELAT ?? E obligatoriu ca toti sa avem aceasi parere sau cum ?? Cind spui adevarul despre o balta esti NECIZELAT ?? Am spus asa , ce balta de concurs este asta care detine la GREU pesti intre 0,5-1kg adica ma pregatesc de concurs cu 20-30 kg de bile sa prind crap de 0,700 gr ?? Am tot spus cel putin nu mai postati clasamente cu astfel de capturi ca sunt de risu curci . Deci asta inseamna ca am fost NECIZELAT corect , trebuia sa aplaud si sa spun doamne ce minune de balta , are tot ce isi doresc pescarii de concurs toate conditiile si peste pe masura NU ?? Cam asa trebuia sa ma exprim ?? Din pacate sunt multi care la fel ca mine contesta balta Cenusaru si spun aceleasi chestii, care dupa concursuri isi posteaza parerile si imediat li se sterg postarile ca nu sunt pe placul ORGANIZATORILOR . Deci pentru voi sa respecti inseamna ce ??? Sa fim toti la unison la aceasi parere sau cum ??? Se vede ca faci parte din generatia care nu accepta adevarul spus direct NU NU trebuie sa pupam reclama mascata si sa laudam parerile celor au interes si care fac bani de pe urma acestor concursuri , si sa nu uitam ca fac bani frumosi fara prea mare efort de pe urma pescarilor. Atita timp cit nu injur , nu jignesc ci doar imi spun parerea nu inseamna ca sunt NECIZELAT in vorbe NU NU sunt persoana care are dreptul LIBER sa isi expuna parerile si asta fac . Restul e cancan .
Acel om chiar face ceva pe acel carpodrom si nu cred ca a plecat careva nemultumit de administratie, cum spui tu cu pestele ala mic. Rar cand se prinde sub 3 tone dar din fata pc-ului nu prea ai cum sa sti.
Acum ceva timp topaiai in sus de bucurie ca stand 0 a castigat , iar acum balta are peste mic ,???
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Best 10 Carp Fest, Ed. a VI-a, Hermes Peris, 02-07.Sept.2019

Mesaj de popescu59 »

La fel ca si acel om nu pricepi nimic din cea ce vreau sa spun , si nu o spun numai eu o spun multe da multe voci care merg acolo la concursuri ,Urmareste te rog concursurile si ai sa vezi aproape la toate concursurile la PRIMUL cintar ca apar in diferite standuri pesti de 0,825 kg de 0,780 kg etc. Asta ce inseamna ???Ca pestele mic si foarte mic a fost eliminat din balta asa cum a tot spus administratia ?Nu cred ca exista pescar care se inscrie la un concurs si e multumit cind prinde peste sub 1 kg . Restul e can can.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”