Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, Eduard Vrabie

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

LISTA PARTICIPARE:

1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă + partener
6. Udrea Catalin+partener
7. Mihai Tudoran + partener
8. Mircea Daniel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Senzor Oltenia: Scheiber Cristian + Adi Cosmescu
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast


LISTA INTENTIE:

1. Nicu Voica; Vali Finariu
2. Mihai Tudoran + partener
3. Albus Fishing Team
4. Razvan+ partener
5. Avram Andrei si Marian Dinu
6.Team Nasu & Finu : Alex Dumitrescu + Razvan Drideanu
7. Matei Petrescu + partener

pitics4s
Mesaje: 102
Membru din: Mie Iun 06, 2018 17:20
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de pitics4s »

Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
Matei Petrescu
Club Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

LISTA PARTICIPARE:

1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă + partener
6. Udrea Catalin+partener
7. Mihai Tudoran + partener
8. Mircea Daniel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Senzor Oltenia: Scheiber Cristian + Adi Cosmescu
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca


LISTA INTENTIE:

1. Nicu Voica; Vali Finariu
2. Mihai Tudoran + partener
3. Albus Fishing Team
4. Razvan+ partener
5. Avram Andrei si Marian Dinu
6.Team Nasu & Finu : Alex Dumitrescu + Razvan Drideanu
7. Matei Petrescu + partener

Avatar utilizator
alex3
Mesaje: 74
Membru din: Dum Noi 03, 2013 15:33
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de alex3 »

5. Alex Dănilă + Relu Dobrescu

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

LISTA PARTICIPARE:

1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Udrea Catalin+partener
7. Mihai Tudoran + partener
8. Mircea Daniel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Senzor Oltenia: Scheiber Cristian + Adi Cosmescu
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener

LISTA INTENTIE:

1. Nicu Voica; Vali Finariu
2. Mihai Tudoran + partener
3. Albus Fishing Team
4. Razvan+ partener
5. Avram Andrei si Marian Dinu
6.Team Nasu & Finu : Alex Dumitrescu + Razvan Drideanu
7. Matei Petrescu + partener

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

LISTA PARTICIPARE:

1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Udrea Catalin+partener
7. Mihai Tudoran + partener
8. Mircea Daniel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Senzor Oltenia: Scheiber Cristian + Adi Cosmescu
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener

LISTA INTENTIE:

1. Nicu Voica; Vali Finariu
2. Mihai Tudoran + partener
3. Albus Fishing Team
4. Razvan+ partener
5. Avram Andrei si Marian Dinu
6.Team Nasu & Finu : Alex Dumitrescu + Razvan Drideanu
7. Matei Petrescu + partener
8. Teodorescu Gabriel + partener

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

LISTA PARTICIPARE:

1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Udrea Catalin+partener
7. Mihai Tudoran + partener
8. Mircea Daniel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Senzor Oltenia: Scheiber Cristian + Adi Cosmescu
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener
18.George Mihalcea + partener

LISTA INTENTIE:

1. Nicu Voica; Vali Finariu
2. Mihai Tudoran + partener
3. Albus Fishing Team
4. Razvan+ partener
5. Avram Andrei si Marian Dinu
6.Team Nasu & Finu : Alex Dumitrescu + Razvan Drideanu
7. Matei Petrescu + partener
8. Nicu Voica + Vali Finariu

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

LISTA PARTICIPARE:

1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Udrea Catalin+partener
7. Mihai Tudoran + partener
8. Mircea Daniel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Senzor Oltenia: Scheiber Cristian + Adi Cosmescu
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener
18.George Mihalcea + partener
19.Florin Chiran+partener - rezervat 15.10.2019

LISTA INTENTIE:

1. Nicu Voica; Vali Finariu
2. Mihai Tudoran + partener
3. Albus Fishing Team
4. Razvan+ partener
5. Avram Andrei si Marian Dinu
6.Team Nasu & Finu : Alex Dumitrescu + Razvan Drideanu
7. Matei Petrescu + partener

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

LISTA PARTICIPARE:

1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Udrea Catalin+partener
7. Mihai Tudoran + partener
8. Mircea Daniel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Zamfir Marian + partener - rezervat 15.10.2019
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener
18.George Mihalcea + partener
19.Florin Chiran+partener
20.Nicu Voica; Vali Finariu- rezervat 15.10.2019


LISTA INTENTIE:

1. Nicu Voica; Vali Finariu
2. Mihai Tudoran + partener
3. Albus Fishing Team
4. Razvan+ partener
5. Avram Andrei si Marian Dinu
6.Team Nasu & Finu : Alex Dumitrescu + Razvan Drideanu
7. Matei Petrescu + partener

Avatar utilizator
Chita2
Mesaje: 227
Membru din: Vin Dec 07, 2018 16:24
Puncte: 0
Localitate: Rasuceni - Giurgiu

Re: Cupa Prieteniei Ediția I Balta Chita 2 - 25-27.10.2019

Mesaj de Chita2 »

LISTA PARTICIPARE:

1. Dinca Decebal + partener
2. Chiticaru Lucian; Safta Catalin
3. Livezeanu Marin ; Eduard Vrabie
4. Moso + partener
5. Alex Dănilă ; Relu Dobrescu
6. Udrea Catalin+partener
7. Mihai Tudoran + partener
8. Mircea Daniel + partener
9. Albus Fishing Team
10.Chef Alex + partener
11.Zamfir Marian + partener
12.Marian Ionescu+ Cosmin Ilie
13.Mihai Alexandru + partener
14.Beauty & Beast - rezervat 15.10.2019
15.Green Lake : Matei Petrescu - Ionut Ciuca
16.Avram Andrei + Dinu Marian
17.Constantin Florin + partener
18.George Mihalcea + partener
19.Florin Chiran+partener
20.Nicu Voica; Vali Finariu- rezervat 15.10.2019


LISTA INTENTIE:

1. Senzor Oltenia: Scheiber Cristian + Adi Cosmescu
2. Mihai Tudoran + partener
3. Albus Fishing Team
4. Razvan+ partener
5. Avram Andrei si Marian Dinu
6.Team Nasu & Finu : Alex Dumitrescu + Razvan Drideanu
7. Matei Petrescu + partener

senzor planet

Înapoi la “COMPETITII PESCUIT”