Cupa Carp Finder ed.7 Hermes Perisi 14-16.10.2019

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Alin Galbenu, ionut voicu, Matei Marin, Eduard Vrabie

Iulian Dogaru
Mesaje: 292
Membru din: Vin Ian 08, 2016 18:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Cupa Carp Finder ed.7 Hermes Perisi 14-16.10.2019

Mesaj de Iulian Dogaru » Lun Oct 07, 2019 20:03

Mai este un singur loc disponibil
Reactualizarea listei la zi

Echipele care vor participa la cupa Carp Finder Ed.7 Hermes Peris sunt:


1. Valentin Voinea, Dogaru Nicusor, Iordan Gabriel
2. Largeanu Ionut + parteneri
3.Alexandru Sautner + parteneri
4.Dark Fishing - Savu Mihai
5. Hoinarii Baltilor - Dani Marin
6. Mihai Cristea+ parteneri
7. Nicolae Adrian Grajdan + parteneri
8. CRS CARP TEAM 1
9. CRS CARP TEAM 2
10. Petre Costel+ Parterneri
11. Laurentiu Apostol,Vioara, Alex
12. Eva Carp team Lili
13. Beluga Carp Team Florin
14.Barbu Adrian + parteneri
15.Carp Hunter Team - Dani Marin
16. Mapei Carp Team Duta Gabriel
17. CRAP MIX TEAM George Pricop
18.Pavel & Doru Alexandru
19. SLPG GĂSEȘTI CARP TEAM dovincescu
20. SABIF Mihai Vadean & CHINEZU
21.Mircea Răzvan & Pârvu Ionuț
22. A&G TEAM ( Adrian Stefan & Giani Pascu )
23.AGP TEAM DAN ADRIAN & PAUL STANCIU

24

Iulian Dogaru
Mesaje: 292
Membru din: Vin Ian 08, 2016 18:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Cupa Carp Finder ed.7 Hermes Perisi 14-16.10.2019

Mesaj de Iulian Dogaru » Lun Oct 07, 2019 21:29

Lista este închisă!

Echipele care vor participa la cupa Carp Finder Ed.7 Hermes Peris sunt:

1. Valentin Voinea, Dogaru Nicusor, Iordan Gabriel
2. Largeanu Ionut + parteneri
3.Alexandru Sautner + parteneri
4.Dark Fishing - Savu Mihai
5. Hoinarii Baltilor - Dani Marin
6. Mihai Cristea+ parteneri
7. Nicolae Adrian Grajdan + parteneri
8. CRS CARP TEAM 1
9. CRS CARP TEAM 2
10. Petre Costel+ Parterneri
11. Laurentiu Apostol,Vioara, Alex
12. Eva Carp team Lili
13. Beluga Carp Team Florin
14.Barbu Adrian + parteneri
15.Carp Hunter Team - Dani Marin
16. Mapei Carp Team Duta Gabriel
17. CRAP MIX TEAM George Pricop
18.Pavel & Doru Alexandru
19. SLPG GĂSEȘTI CARP TEAM dovincescu
20. SABIF Mihai Vadean & CHINEZU
21.Mircea Răzvan & Pârvu Ionuț
22. A&G TEAM ( Adrian Stefan & Giani Pascu )
23.AGP TEAM DAN ADRIAN & PAUL STANCIU
24.FISH ZONE CREVEDIA - Vali

WLC Carp Probaits
Scrie răspuns

Înapoi la “COMPETITII”