CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Alin Galbenu, ionut voicu, Matei Marin, Eduard Vrabie

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 962
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de Sionut » Dum Oct 06, 2019 12:20

Încă 2 locuri si jucam cu casă închiză.
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Lun Oct 07, 2019 14:35

ACTUALIZARE LISTA

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin
2. Stefan Babita
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu
4. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea
5. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel
6. Carpbait team 1: Simu Alexandru
7. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
8. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
9. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
10. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
11. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru
12. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu
13. Madalin Darla
14. Paintexpert: Andu Gagiu
15. TNTBait -Florian Serban+parteneri
16. Dragos Mardare + part.
17. Vali Matei
18. Exclusive Fisherman’s: Adrian Constantin + Laurențiu Andreescu + George Niță
19. TNTBait 2: Marius Dumitru
20. Nicu Dragomir + Adrian Ispas
21. George Paduraru
22. Dudumanii: Florin Duduman + Ionita Babi
23.
24.
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Lun Oct 07, 2019 19:31

ACTUALIZARE LISTA

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
5. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
6. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
7. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
8. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
9. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
10. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
11. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
12. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
13. Madalin Darla - avans
14. Paintexpert: Andu Gagiu
15. TNTBait -Florian Serban+parteneri - avans
16. Dragos Mardare + part. - avans
17. Vali Matei - avans
18. Exclusive Fisherman’s: Adrian Constantin + Laurențiu Andreescu + George Niță - avans
19. TNTBait 2: Marius Dumitru
20. Nicu Dragomir + Adrian Ispas
21. George Paduraru
22. Dudumanii: Florin Duduman + Ionita Babi
23. Cerchez Daniel
24.
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Lun Oct 07, 2019 19:32

ULTIMUL LOC LIBER!
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mie Oct 09, 2019 9:06

LISTA INCHISA

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
5. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
6. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
7. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
8. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
9. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
10. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
11. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
12. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
13. Madalin Darla - avans
14. Paintexpert: Andu Gagiu
15. TNTBait -Florian Serban+parteneri - avans
16. Dragos Mardare + part. - avans
17. Vali Matei - avans
18. Exclusive Fisherman’s: Adrian Constantin + Laurențiu Andreescu + George Niță - avans
19. TNTBait 2: Marius Dumitru
20. Nicu Dragomir + Adrian Ispas
21. George Paduraru
22. Dudumanii: Florin Duduman + Ionita Babi
23. Cerchez Daniel
24. Rezervat
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mie Oct 09, 2019 9:07

Atentie: pentru accesul pe balta, va rog sa veniti prin Schitu ... drumul este in lucru prin Naipu.
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Joi Oct 10, 2019 12:03

maine, intalnirea si tragerea la sorti, le facem in parcarea din spate, dupa pontonul 1
CS APS

WLC Carp Probaits
Scrie răspuns

Înapoi la “COMPETITII”