MULINETA MX 14000

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de Dan Mitranescu »

kppus scrie:
Mar Noi 12, 2019 23:35
Am trimis în aceasta seara o comanda completa ,sper sa fie ok și să ajungă până vineri că vreau sa le bag la apa la o ultimă partida de 24h, mulțumesc!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Astazi pleaca de la noi. In mod normal trebuie sa ajunga maine.
Teoretic este o perioada mai aglomerata pentru firmele de curierat, dar pana ieri nu am vazut mare vanzoleala pe la ei.
Asa ca nu cred sa fie vreo problema din partea lor.

Avatar utilizator
kppus
Mesaje: 55
Membru din: Mie Feb 28, 2018 19:07

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de kppus »

Ok,ms și cât la mai multe vânzări reușite;)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Fir Intins!

Avatar utilizator
odsec
Mesaje: 684
Membru din: Vin Apr 29, 2005 14:10
Puncte: 0
Localitate: Odorhei

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de odsec »

''Le-am mai avut la o mica revizie pe ale lui Iulica care au tone scoase si nici la ele nu am vazut diferente de luat in calcul in comparatie cu una noua.'' Buna ,Dan eu am patru mt si una de mx de cand au aparut, nu am probleme cu ele, dar te intreb merita facuta o revizie?

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de Dan Mitranescu »

odsec scrie:
Joi Noi 14, 2019 10:45
''Le-am mai avut la o mica revizie pe ale lui Iulica care au tone scoase si nici la ele nu am vazut diferente de luat in calcul in comparatie cu una noua.'' Buna ,Dan eu am patru mt si una de mx de cand au aparut, nu am probleme cu ele, dar te intreb merita facuta o revizie?
Salut,
Revizia e buna. Eu nu am facut-o niciodata la mulinetele mele :) , dar m-am asigurat inainte sa le folosesc ca au suficienta vaselina.
Nu stiu ce sa zic in cazul tau . Mulinetele lui Iulica aveau multe tone de crap scoase in conditii de competitie ( schimbari dese , peste mult, ... ).
Teoretic, cand ajungi la gradul asta de folosire, atunci sa te gandesti la revizie.
Practic, rau nu are ce sa faca, ba din contra.

Avatar utilizator
kppus
Mesaje: 55
Membru din: Mie Feb 28, 2018 19:07

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de kppus »

Domnul Dan ,îmi puteți lăsa un Nr de telefon in privat ,vreau sa vb în legătură cu comanda ,va mulțumesc.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Fir Intins!

Avatar utilizator
odsec
Mesaje: 684
Membru din: Vin Apr 29, 2005 14:10
Puncte: 0
Localitate: Odorhei

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de odsec »

Dan Mitranescu scrie:
Joi Noi 14, 2019 13:29
odsec scrie:
Joi Noi 14, 2019 10:45
''Le-am mai avut la o mica revizie pe ale lui Iulica care au tone scoase si nici la ele nu am vazut diferente de luat in calcul in comparatie cu una noua.'' Buna ,Dan eu am patru mt si una de mx de cand au aparut, nu am probleme cu ele, dar te intreb merita facuta o revizie?
Salut,
Revizia e buna. Eu nu am facut-o niciodata la mulinetele mele :) , dar m-am asigurat inainte sa le folosesc ca au suficienta vaselina.
Nu stiu ce sa zic in cazul tau . Mulinetele lui Iulica aveau multe tone de crap scoase in conditii de competitie ( schimbari dese , peste mult, ... ).
Teoretic, cand ajungi la gradul asta de folosire, atunci sa te gandesti la revizie.
Practic, rau nu are ce sa faca, ba din contra.
Dan pot sa trimit , sa faci revizia sigur contra cost :D multumesc

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de Dan Mitranescu »

odsec scrie:
Vin Noi 15, 2019 8:56

Dan pot sa trimit , sa faci revizia sigur contra cost :D multumesc
Se poate. Te rog sa suni la magazin.
Cu placere.

Avatar utilizator
odsec
Mesaje: 684
Membru din: Vin Apr 29, 2005 14:10
Puncte: 0
Localitate: Odorhei

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de odsec »

MULTUMESC ,o sa suni

Bogdanmoldovan
Mesaje: 51
Membru din: Lun Ian 12, 2015 23:50
Puncte: 0
Localitate: Tg-Mures

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de Bogdanmoldovan »

Buna ziua Dl. Dan,
Am 4 Mx 14000, 2 achizitionate anul trecut din prima serie venita, care au aprox 20 partide de pescuit si care se comporta exemplar, si 2 luate anul acesta in primavara si care au 4 partide de pescuit(atat am reusit sa ies anul acesta datorita programului incarcat care l am avut anul asta). La cele achizitionate anul acesta am o problema, in sensul ca in momentul in care mulineta e in sarcina se aude un pocnit cam la 3, 4 ture de manivela. Ati mai intalnit aceasta problema? Si cum as putea remedia probkema?

Multumesc.

Bogdanmoldovan
Mesaje: 51
Membru din: Lun Ian 12, 2015 23:50
Puncte: 0
Localitate: Tg-Mures

Re: MULINETA MX 14000

Mesaj de Bogdanmoldovan »

In sarcina ma refer cand scot montura goala adica doar cu plumb... Folosesc plumbi de 90_130 gr.


Multumesc.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”