CONCURS GREACA-CERCANI

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de Sionut »

REZULTATE FINALE CONCURS




1. Florentin Iuga - Mihai Alexandru (CZ)...........................42buc...........136,25kg
2. Vasile Ivan -Catalin Duta-Sandu Gabriel.......................82buc........258,23
3. Iohan-Dan Otvos-Racovita Codrut...............................33buc..........91,66(Toroipan)
4. Gheran Mircea-Claudiu costache-Cojocea Cornel..........50buc.........169,88(Vali)
5. Balazs Istvan - Lukacs Claudiu-Fratila Dorel..................53buc........173,42(Cofetari)
6. Dragos Anutei -Stanescu Marius-Marius Popa................Abandon(motivat)
7. Ghitun Daniel + Anastasie Florin....................................8buc............23,36
8. Onea Mihai - Oprisenescu Marian-Neamtu Costel..........17buc...........61,44
9. Paraschiv Emilian + Capitanu Nelu-Popa Florin..............43buc...........129,70
10.Mateescu Ctin-Mateescu Dan........................................39buc..........124,48(curba umbrare)
11.Calin Oboroceanu - Marius Mitoseru .............................43buc..........135,98(Fan Courier)


Captura stand 11 .................12,75kg
CS APS

mircea62
Mesaje: 920
Membru din: Vin Sep 04, 2009 9:32
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de mircea62 »

Felicitari castigatorilor!
Mircea B.

Avatar utilizator
Ion Mironov
Mesaje: 478
Membru din: Mie Dec 09, 2009 15:47
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de Ion Mironov »

locul 1 baboieru
locul 2 pista
locul 3 gheran

captura 12,75 Calin Oboroceanu - Marius Mitoseru

felicitari castigatorilor
Mironov Ion Valentin
http://www.barcute-plantat.com
0726424099

Avatar utilizator
paulletta
Pescar de competitie
Mesaje: 783
Membru din: Lun Mar 16, 2009 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de paulletta »

REZULTATE FINALE CONCURS




1. Florentin Iuga - Mihai Alexandru (CZ)...........................42buc...........136,25kg
2. Vasile Ivan -Catalin Duta-Sandu Gabriel.......................82buc........258,23
3. Iohan-Dan Otvos-Racovita Codrut...............................33buc..........91,66(Toroipan)
4. Gheran Mircea-Claudiu costache-Cojocea Cornel..........50buc.........169,88(Vali)
5. Balazs Istvan - Lukacs Claudiu-Fratila Dorel..................53buc........173,42(Cofetari)
6. Dragos Anutei -Stanescu Marius-Marius Popa................Abandon(motivat)
7. Ghitun Daniel + Anastasie Florin....................................8buc............23,36
8. Onea Mihai - Oprisenescu Marian-Neamtu Costel..........17buc...........61,44
9. Paraschiv Emilian + Capitanu Nelu-Popa Florin..............43buc...........129,70
10.Mateescu Ctin-Mateescu Dan........................................39buc..........124,48(curba umbrare)
11.Calin Oboroceanu - Marius Mitoseru .............................43buc..........135,98(Fan Courier)


Captura stand 11 .................12,75kg



*Se puncteaza de la 2kg


Cantitatea totala 1309,48kg
Nr. buc 412
Media 3,178/buc




LOC 1 Vasile Ivan -Catalin Duta-Sandu Gabriel............................................................82buc........258,23

LOC 2 Balazs Istvan - Lukacs Claudiu-Fratila Dorel-ENERGY CARP BRASOV.................53buc........173,42

LOC 3 Gheran Mircea-Claudiu costache-Cojocea Cornel..............................................50buc.........169,88

Vasilica Baboieru
Mesaje: 500
Membru din: Dum Feb 07, 2010 19:51

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de Vasilica Baboieru »

Multumesc pentru felicitari si multumesc echipei Senzor si lui Florentin Iuga pentru sprijin.
Vreau sa precizez un lucru, acest concurs a fost castigat pescuind numai pe bile 1016 ,Vali Bonto si craptor si daca cineva imi spunea ca acolo pestele nu trage la porumb nu credeam
vreau sa pescuiesc in ape limpezi

alex coman
Mesaje: 17
Membru din: Mie Dec 12, 2007 18:42
Puncte: 0
Contact:

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de alex coman »

Vasilica Baboieru scrie:Multumesc pentru felicitari si multumesc echipei Senzor si lui Florentin Iuga pentru sprijin.
Vreau sa precizez un lucru, acest concurs a fost castigat pescuind numai pe bile 1016 ,Vali Bonto si craptor si daca cineva imi spunea ca acolo pestele nu trage la porumb nu credeam


Daca nu te superi poti sa-mi spui la ce a tras mai bine ,pentru ca duminica vreau sa ma duc si eu pe balta . Asta ca sa nu i-mi cumpar solubile Vali Bonto :D
ps; 1016 am :wink:
ALEX COMAN

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de Sionut »

Vasilica Baboieru scrie:Multumesc pentru felicitari si multumesc echipei Senzor si lui Florentin Iuga pentru sprijin.
Vreau sa precizez un lucru, acest concurs a fost castigat pescuind numai pe bile 1016 ,Vali Bonto si craptor si daca cineva imi spunea ca acolo pestele nu trage la porumb nu credeam
Cateodata e tocmai invers...
CS APS

Vasilica Baboieru
Mesaje: 500
Membru din: Dum Feb 07, 2010 19:51

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de Vasilica Baboieru »

cel mai bine am prins la Bonto ,90 la suta din pesti iar la saculet am folosit bila cu pelete de carne
vreau sa pescuiesc in ape limpezi

maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de maty »

Felicitari tuturor participantilor,ptr. ca asa cum au promis,in ciuda prognozei meteo,au venit si astfel sa putut desfasura concursul. Felicitari in mod special celor ce au castigat si dlui. George,care a dat dovada de multa generozitate.si a demonstrat ca are o balta cu f. mult peste,si mari posibilitati.
Personal am dat si cu boilie,dar cel mai bine am prins cu plastice,atat cat a fost cald,ptr. ca atunci cand sa racit vremea nu mia mai tras la ninic,pestii fiind afectati si de racirea vremii si de faptul ca erau la bataie.
ajutorul vine de sus.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CONCURS GREACA-CERCANI

Mesaj de Vladut Mateianu »

Felicitari Vasilica ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”