LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Încuiat
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

pescarusull scrie:
Lun Iun 15, 2020 19:30
Care-mi dai ma si mie un set de lansete? Ca te laud peste tot. Influencer ma fac.
Dau eu. Am unele care se indoaie de se uneste cotorul cu varful. Senzatie !!!
Daca nu esti cumpatat in drill poti sa te ranesti de atata placere:
https://danmitranescu.ro/lansete-statio ... &results=4

:D

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de pescarusull »

Ba nebunule, nu vreau sa dau nimanui la copca.
Ai dreaq the german's. :lol:
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

Avatar utilizator
Claudiu Cutus
Mesaje: 514
Membru din: Mie Sep 05, 2012 3:20
Puncte: 0
Localitate: cluj-napoca

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Claudiu Cutus »

Pe principiul in fiecare an apar alti fraieri, are ceva sens si genul asta de reclama.
In alta ordine de idei, lansetele mtx de banii aia sunt. In afara de faptul ca lanseaza bine, sunt ... jale. Misca mandrinele, ceramica zboara, se “pierd” inele metalice de la mufare, se inmoaie vizibil de la an la an .... lista continua.
Dar nici o problema, dupa 3-4 ani ajung si placute in dril 🤣
Chiar la ultima partida am pescuit cu 14 si cu class, asa ca impresiile sunt “la cald” (clasul nu era moale)

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

Claudiu Cutus scrie:
Lun Iun 15, 2020 21:38
Pe principiul in fiecare an apar alti fraieri, are ceva sens si genul asta de reclama.
In alta ordine de idei, lansetele mtx de banii aia sunt. In afara de faptul ca lanseaza bine, sunt ... jale. Misca mandrinele, ceramica zboara, se “pierd” inele metalice de la mufare, se inmoaie vizibil de la an la an .... lista continua.
Dar nici o problema, dupa 3-4 ani ajung si placute in dril 🤣
Chiar la ultima partida am pescuit cu 14 si cu class, asa ca impresiile sunt “la cald” (clasul nu era moale)
Ce legatura are MTX 14 si Class-ul in discutia asta?
:lol:

De ce te legi de munca mea "gratuit" ?

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

pescarusull scrie:
Lun Iun 15, 2020 20:15
Ba nebunule, nu vreau sa dau nimanui la copca.
Ai dreaq the german's. :lol:
"Ba nebunule" ?

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

Florin Pata scrie:
Lun Iun 15, 2020 14:19
Rog administratorii sau moderatorii ca dupa 24 de ore , sa fie stearsa poza cu factura , deoarece contine date personale !!! Multumesc anticipat !!!
Multumesc administratiei forumului pentru stergerea facturii !!!

Alex_Sebastian
Mesaje: 477
Membru din: Sâm Sep 27, 2014 10:11
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Alex_Sebastian »

Din moment ce nu-l vad pe Albert sa savureze scarba dintre voi doi si cum teoria conspiratiei e la mare arta zilele astea pot sa cred ca Albert de Dan. Reclama sa fie !!!

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

Daca taceai , maine scriam eu asta :D , mai lasam topicul sa respire !!!

M-am tot intrebat cine are cea mai mare nevoie de conceptul de ''corporatistii bogati care sug sangele poporului'' si de ''ura faţă de clasa burghezo-moşierească'' :lol: :lol: :lol: !!!

Pe principiul ca daca nu ma provoaca nimeni...ma provoc singur :lol: :lol: :lol: !!!

Ce poate fi mai sublim decat sa construiesti tu un personaj cu care cica te lupti....si da-i...si lupta...si lupta :lol: :lol: :lol: , pe principiul romanesc ''tu centrezi...tu dai cu capul'' :lol: :lol: :lol: ???

Si sa mai zici singur ca personajul care esti CHIAR TU...vorbeste urat despre TINE prin magazine :lol: :lol: :lol: !!!

Asa activezi ura oamenilor catre unul/unii care ar fi ''bogatii'' , desi tu esti mai bogat decat asa-zisii ''bogati'' , cautam victime...macar unul cu o mulineta mai dorita...dam tare in el , ce mai conteaza...tu esti de partea clasei muncitoare , ii atragi de partea ta , asta da reclama !!! ''SCOPUL SCUZA MIJLOACELE'' cum spunea un coleg de forum...restul e Can-Can !!!

Cred ca cele mai mari satisfactii pe care le-a avut e sa-si ceara altii scuze LUI....care e Albert , ca NU EI SUNT ALBERT :lol: :lol: :lol: !!!

Romania e o tara mult prea mica sa nu gasesti pe cineva de ani de zile , exista IP-uri...locatii...adrese de mail...pescarii indiferent cum ar fi tot se gasesc intre ei !

Deci nu poti sa gasesti pe unul ANI DE ZILE......DECAT DACA ESTI TU SI NU VREI SA TE GASESTI :lol: :lol: :lol: !!!

Case closed !!!

PS - Cred ca acum cauta alt personaj , daca ''Albert'' e compromis :lol: :lol: :lol: !!!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

Alex_Sebastian scrie:
Mar Iun 16, 2020 15:58
Din moment ce nu-l vad pe Albert sa savureze scarba dintre voi doi si cum teoria conspiratiei e la mare arta zilele astea pot sa cred ca Albert de Dan. Reclama sa fie !!!
Terminati cu treburile astea !!!
Sunt jigniri de imaginat !!!!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

Nu pot sa cred ce puteti sa scornit !!!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”