TotalFishing pe forumul Crapmania

Moderator: danr

Încuiat
Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2006
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de Claudiu Garlea »

Florin Pata scrie:
Lun Iun 15, 2020 2:20
Total Fishing ! Te rog sa raspunzi in topicul ''Lanseta placuta in Drill " , daca ma cunosti personal , daca am venit vreodata in magazinul tau imbracat la costum , daca am fost arogant si m-am comportat ca o ''scula pe bascula" ??? In plus daca mi-ai dat vreun leu sa recomand produsele din magazinul tau !!! Multumesc anticipat !!!

Salutare,

O sa va raspundem aici, pentru ca nu vrem sa intervenim in acel subiect.
Eu unul personal, nu va cunosc. Iar daca am avut ocazia sa dialogam in magazin, imi cer iertare ca nu imi aduc aminte, ne trec zilnic foarte multe persoane si poate nici nu am facut cunostinta.
In schimb imi aduc aminte subiectul cu plasa Shimano, insa nu imi aduc aminte bine clientul (pt ca nu m-am ocupat eu de aceasta problema), dar presupun ca si dumneavoastra ati inteles atunci motivul pt care plasa nu a fost inlocuita.
De asemenea, eu unul nu cunosc ca magazinul nostru sa va ofere anumite avantaje pentru recomandarea produselor sau produse pentru teste.


De asemenea, cine cauta un loc de munca, il asteptam la interviu ->
total-fishing-f108/totalfishing-angajeaza-t63629.html

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de Florin Pata »

Multumesc pentru raspuns si pentru clarificari !!!
O seara placuta !!!

georgehadrian
Mesaje: 318
Membru din: Dum Aug 16, 2015 13:37
Puncte: 0
Localitate: Sfantu Gheorghe

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de georgehadrian »

. Mulțumesc din nou!

alecs
Mesaje: 607
Membru din: Mar Aug 19, 2014 9:41
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de alecs »

Buna dimineata,

aveti disponibil produsul https://www.totalfishing.ro/suport-carp ... 47294.html? Si anterior aparea pe site si cand il comandam ma sunau din magazin sa aleg altceva :D

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2006
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de Claudiu Garlea »

Buna ziua,

Produsul nu face parte din portofoliul fizic, din aceasta cauza pentru a-l putea comanda, este necesara plasarea unei comenzi.

Noi "incarcam" stocurile pe partea de "Disponibil", dupa lista primita de la furnizor, daca acestia au o eroare de disponibilitate in lista, aceea apare si la noi. Ne cerem scuze!

O zi placuta,
Claudiu

georgehadrian
Mesaje: 318
Membru din: Dum Aug 16, 2015 13:37
Puncte: 0
Localitate: Sfantu Gheorghe

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de georgehadrian »

Întrebare : a comandat cineva lada coleman de pe acest site/magazin... si daca da, cum era ambalata?... eu am primit-o intr-o folie de plarstic cu bule cu o mica zgarietura superficiala si nesemnificativa, dar cu o usoara infundare/lovitura. Oare nu trebuia sa vina intr-un ambalaj original?

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2006
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de Claudiu Garlea »

georgehadrian scrie:
Dum Iun 21, 2020 16:05
Întrebare : a comandat cineva lada coleman de pe acest site/magazin... si daca da, cum era ambalata?... eu am primit-o intr-o folie de plarstic cu bule cu o mica zgarietura superficiala si nesemnificativa, dar cu o usoara infundare/lovitura. Oare nu trebuia sa vina intr-un ambalaj original?

Salut,

Lazile Coleman vin impachetate intr-o cutie de carton subtire. Colegul de la colete, probabil a dat-o in bulete, pentru a o proteja in plus.
Am rugamintea sa ne atasati o poza pe magazin@totalfishing.ro si datele dumneavoastra de contact, pentru a vedea despre ce este vorba si a inlocui produsul.


O zi placuta.
Claudiu, TotalFishing.ro

georgehadrian
Mesaje: 318
Membru din: Dum Aug 16, 2015 13:37
Puncte: 0
Localitate: Sfantu Gheorghe

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de georgehadrian »

Întrebare : a comandat cineva lada coleman de pe acest site/magazin... si daca da, cum era ambalata?... eu am primit-o intr-o folie de plarstic cu bule cu o mica zgarietura superficiala si nesemnificativa, dar cu o usoara infundare/lovitura. Oare nu trebuia sa vina intr-un ambalaj original?

Nu cred ca e ok... poate doar daca punea folie peste cutia de carton. Nu am mai intalnit pana acum o situatie in care sa nu primesti ambalajul/cutia original/originala la un produs de 700 lei.... bila neagra. Am sa trimit pe emal poza... De trimis produsul inapoi... nu prea cred... plec la pescuit si am nevoie de ea.

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2006
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de Claudiu Garlea »

Buna ziua,

Imi cer scuze in numele colegilor de la colete. Le vom atrage atentia luni, pentru a fii mai atenti la impachetarea coletelor.

Asteptam poza cu produsul si voi reveni luni cu telefon, pentru a gasi impreuna o solutie multumitoare pentru dumneavoastra.

Weekend placut!

georgehadrian
Mesaje: 318
Membru din: Dum Aug 16, 2015 13:37
Puncte: 0
Localitate: Sfantu Gheorghe

Re: TotalFishing pe forumul Crapmania

Mesaj de georgehadrian »

Totul s-a rezolvat cu bine. Comunicarea cu domnii de la magazin a decurs ok. Multumesc!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “TOTAL FISHING”