Jegan Vlad

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Andreicocos
Mesaje: 125
Membru din: Mar Mar 14, 2017 17:21
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Jegan Vlad

Mesaj de Andreicocos »

La recomandarea domnului Vlad M de a posta cate un topic pentru fiecare user:

member13033.html

Vreau sa atrag si eu atentia asupra user-ului Jegan Vlad. In urma postarii unui anunt, de catre dansul, am convenit la un schimb de huse pentru lansete. Din mesajele schimbate cu dansul am fost asigurat ca husa este in perfecta stare fara niciun fel de defect. Neavand posibilitatea de a face schimbul personal(eu fiind din Constanta iar dansul din Bucuresti) tranzactia s-a incheiat printr-un intermediar (un prieten de-al meu din Bucuresti) caruia i-am trimis husa si s-a intalnit cu dansul pentru schimb. I-am mentionat domnului, prin mesajele schimbate ca, fiind navigator, si urmand sa plec din tara, nu voi fi disponibil de contact in momentul schimbului. M-am trezit acum, cand am ajuns acasa, ca husa nu este in acea perfecta stare precum sustine dansul, si are o portiune de 5-6 cm julita, iar unuia dintre fermoare ii este rupt plasticul atasat de elastic. Probabil schimbul s-ar fi efectuat oricum dar as fi apreciat mult mai mult sinceritatea din partea dansului. Atasez poze cu defectele de care a uitat sa mentioneze in mesaje, ba chiar m-a asigurat ca husa este in perfecta stare
Imagine

Imagine

Imagine

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Jegan Vlad

Mesaj de eugen dragnea »

Esti sigur ca nu ai alergie la "apa de mare" ?!? ... intelegeam daca omul livra o spurcaciune super uzata sub pretextul ca este "in perfecta stare"...dar asa?????? are o mica uzura care nu-i afecteaza functionalitatea... parca vad ca ai mai platit si jumatate din pret...ti se pare normal sa denigrezi un om doar pentru ca un fermoar s-a prins in materialul textil si la o smucitura "s-a ....." ?
...
Cat ai pierdut timpul sa "mazgalesti" pe forum ,mai bine "rezolvai" femeia ca 6 luni pe mare "ie multe"...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
Andreicocos
Mesaje: 125
Membru din: Mar Mar 14, 2017 17:21
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Jegan Vlad

Mesaj de Andreicocos »

Alergie am doar la impertinenta si bagare de seama fara rost. Nu stiu ce pretentii ai tu, si nici nu ma intereseaza mai exact, in schimb pretentiile mele nu sunt in portofelul tau ci in al meu. Atata timp cat am discutat ceva si a primit la schimb ce i s-a promis, nu vad niciun motiv sa ofere altceva decat a promis. Iar in privinta banilor, nu le mai duce grija ca a fost un schimb de huse si a primit o husa mai scumpa. Mi se pare normal sa spun ce am primit in schimbul a ce s-a promis. Iar tu nu mai duce grija timpului meu liber, vezi-ti grija la al tau, ca la cat ai mazgalit aici, poate te "rezolva" pe tine respectivul ca prea ii tii "borcanul"

Avatar utilizator
Viorel M
Site Admin
Mesaje: 397
Membru din: Lun Aug 31, 2009 14:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Jegan Vlad

Mesaj de Viorel M »

In numele Crapmania.ro, sustin tipul de feedback postat de Andreicocos, fara insa a aprecia daca nemultumirile lui la adresa lui Jegan Vlad sunt indreptatite sau nu.

Datorita faptului ca a postat impresia lui, fiecare isi poate forma propria opinie despre acest subiect.

Pentru unii stare perfecta inseamna stare perfecta, pentru altii poate insemna stare aproape perfecta sau acceptabila.

Sunt foarte multe persoane in ambele categorii.


PS. @Andreicocos, multumesc pentru ca ai respectat recomandarea de a crea un topic nou per utilizator, iar pe viitor te rog nu mai duplica postarile si in subiectul de feedback general.

Avatar utilizator
Andreicocos
Mesaje: 125
Membru din: Mar Mar 14, 2017 17:21
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Jegan Vlad

Mesaj de Andreicocos »

Viorel M scrie:
Mar Dec 29, 2020 13:24
In numele Crapmania.ro, sustin tipul de feedback postat de Andreicocos, fara insa a aprecia daca nemultumirile lui la adresa lui Jegan Vlad sunt indreptatite sau nu.

Datorita faptului ca a postat impresia lui, fiecare isi poate forma propria opinie despre acest subiect.

Pentru unii stare perfecta inseamna stare perfecta, pentru altii poate insemna stare aproape perfecta sau acceptabila.

Sunt foarte multe persoane in ambele categorii.


PS. @Andreicocos, multumesc pentru ca ai respectat recomandarea de a crea un topic nou per utilizator, iar pe viitor te rog nu mai duplica postarile si in subiectul de feedback general.

Multumesc frumos Vlad M. Nu am intentionat sa postez in ambele parti. Stiind de acest topic de feedback, am intrat pur si simplu si am formulat mesajul acolo, dupa care citind printre mesajele de pe ultima pagina am vazut mesajul dvs si am deschis topicul separat, fiind o idee buna pentru ca va fi mai usor de cautat dupa numele cuiva, decat in fiecare mesaj din cele 100 si ceva de pagini cu mesaje random. As fi apreciat sinceritatea dansului si as fi acceptat probabil chiar si cu acele defecte. Faptul ca nu a fost sincer in privinta conditiei m'a determinat sa postez

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Jegan Vlad

Mesaj de eugen dragnea »

Viorel M scrie:
Mar Dec 29, 2020 13:24
In numele Crapmania.ro, sustin tipul de feedback postat de Andreicocos, fara insa a aprecia daca nemultumirile lui la adresa lui Jegan Vlad sunt indreptatite sau nu.
Eu inteleg ca e "foame de trafic" si ar fi util pentru voi un topic de "balacareala publica" dar totusi, tindeti sa deveniti un fel de "Acces direct"... castigati pe o parte si pierdeti pe alta parte...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Jegan Vlad

Mesaj de Dan Mateianu »

Chiar nu inteleg ce legatura are forumul Crapmania.ro cu feed back-urile pe care le primesc utilizatorii?
In 2021 e absolut normal ca un bazar de vanzari/cumparari sa aiba asa ceva, pentru toata lumea e util.
Daca sunt probleme cu produsele cumparate/vandute, ceilalti utilizatori trebuie sa stie, e firesc.
Nu stiu care e adevarul in acest caz, insa aceasta categorie a forumului este special pentru asta si "bineinteles pentru trafic"

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Jegan Vlad

Mesaj de Dan Mateianu »

In urma acestui incident, utilizatorul Jegan Vlad a solicitat stergerea contului si a tuturor mesajelor postate de dumnealui pe forumul Crapmania.ro
Ne-am conformat si am sters contul si mesajele postate.
Consider ca acest topic nu mai este de interes, deoarece utilizatorul nu mai exista.

PS: Situatia intre cei doi utilizatori a fost remediata.

Spor la vanzari!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”