cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Încuiat
dan _city_center

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de dan _city_center »

maxx1979 scrie:@ dan_city_center

..de ce nu faci o braila cu Acvila???
Poate ca daca ai sa castigi aceasta braila vei castiga ceva bani ...

ps: nici la paint nu prea te pricepi...daca vrei iti dau lectii de Corel ( gratis).

multumesc. o saptamina la dispozitie.poti veni pe Tincabesti sa vezi si o braila pe bani .cu baietii carora, unii cind le pronunta numele fac fractura la limba.
despre lectii gratuite mai vedem :roll:
sa nu uiti sa vii :D

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de Alexandru Mihai »

dan _city_center scrie:
maxx1979 scrie:@ dan_city_center

..de ce nu faci o braila cu Acvila???
Poate ca daca ai sa castigi aceasta braila vei castiga ceva bani ...

ps: nici la paint nu prea te pricepi...daca vrei iti dau lectii de Corel ( gratis).

multumesc. o saptamina la dispozitie.poti veni pe Tincabesti sa vezi si o braila pe bani .cu baietii carora, unii cind le pronunta numele fac fractura la limba.
despre lectii gratuite mai vedem :roll:
sa nu uiti sa vii :D
Multumesc de invitatie, poate am sa vin, ideea era ca tu trebuie sa demonstrezi ceva nu alti...din vorbe putem face rau ... dar bine putem doar prin fapte...
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Vasilica Baboieru
Mesaje: 500
Membru din: Dum Feb 07, 2010 19:51

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de Vasilica Baboieru »

ti-ai gasit client Dane?
vreau sa pescuiesc in ape limpezi

dan _city_center

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de dan _city_center »

Vasilica Baboieru scrie:ti-ai gasit client Dane?
de ce nu raspuzi la telefon?.. :evil: 5000E de om :D va mutati la Urziceni! pai la banii astia as fi acceptat si eu transferul in primavara .

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de buhac constantin »

Multumesc frumos administratorilor !

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de Victoras Petcu »

stefanel scrie:Frumoasa atitudine:
Buhac posteaza:
Dan City ,este frumos ce faci pe Crapmania ? Ma injura dl Petcu fara sa fiu vinovat .De dl Mehedintiu nici nu am auzit .Nu am avut nici o discutie cu nimeni referitor la semnarea unor contracte .Ce influiente pot avea eu asupra unor pescari ? Eu personal raman la Asociatia Acvila . Eu am fost primit la Acvila prin recomandarea domnului Victor Petcu caruia ii multumesc inca o data ! Pescarii care momentan fac parte din lotul Acvila au libertatea sa aleaga daca doresc sa ramana .Nimeni nu se va supara daca ei aleg alt Club .Pana la sfarsitul anului conducerea Asociatiei Acvila va selecta 10 pescari [ din 300 de membri pescari ]care sa poata fi inscrisi la C.N. 2011 chiar daca nu vor fi capabili sa egaleze rezultatul de anul acesta !
Dorim sa participam si sigur vom participa in 2011 .

Pentru dl Petcu Victor - Comunisti alegeau OAMENI care aveau calitati .Din pacate nu am fost selectat si nici varsta nu ma ajutat .Se spune ca " istoria se repeta " ,pana atunci ma pregatesc poate voi fi recrutat
Chiar si tarfele cand gasesc o "sula buna " se fac femei de casa . Eu raman unde am gasit una SUPERBUNA !
Va urez succes !
-Deocamndata nu te-am injurat :wink:


"Eu am fost primit la Acvila prin recomandarea domnului Victor Petcu caruia ii multumesc inca o data ! Pescarii care momentan fac parte din lotul Acvila au libertatea sa aleaga daca doresc sa ramana .Nimeni nu se va supara daca ei aleg alt Club ."

-In primul rind,nu-ti trecea prin cap de "Acvila" daca nu ti-ar fi spus Val Pangica!!!!Eu nu te-am recomandat :oops: !!!! Eu am fost intrebat de "cumatrul"meu pe cine sa inscrie in CN din partea AVPS ACVILA,lotul lui Rudeanu sau lotul lui Buhac,pentru ca el nu cunoaste pe nici unul dintre voi!!!!
Tot cumatrul meu, mi-a spus ca tu inainte sa ma sune,i-ai vorbit de mine ca ma cunosti si baietii din lotul pe care il reprezenti,urmeaza ca impreuna cu mine dupa CN sa organizam un club :wink: !!!! I-am spus lui"cumatru"ca pe Rudeanu nu-l cunosc,iar pe tine te cunosc doar dupa net si nu am o parere buna,dar sa inscrie totus lotul tau datorita faptului ca este asa cum ai spus,adica ca dupa CN, Dan Mitranescu & Co,impreuna cu mine urmeaza sa formam un club :wink: !!!! Cu aceasta ocazie,ai vrut sa arati APCR-lui,etc, cit esti tu de destept!!!!Repet,daca nu-ti da pontul Val Pangica,dormeai pe tine!!!! Daca nu eram eu care sa-i spun lui cumatru sa inscrie lotul lui Dan Mitranescu,pe care il reprezentai tu,visai in continuare :D!!!! Simbata, de fata cu Dan Mitranescu,Vasilica Baboieru si Paraschiv Emilian,cumatrul meu a ti-a recunoscut ,ca daca eu as fi spus ca sa inscrie lotul lui Rudeanu,ar fi inscris lotul lui Rudeanu!!!!Tot simbata si tot de fata cu baietii de mai sus,ti-am spus ca eu unul nu am vrut ca dta sa faci parte din clubul pe care urma va sa-l organizam,dar am acceptat datorita lui Dan Mitranescu :wink: !!!! Toti cei care citesc,trebuie sa stie ca intre baietii care ar fi trebuit sa formeze impreuna cu mine un "club",a inceput o cearta,care s-a datorat in primul rind lui Maty !!!!Dan Mitranescu este "pro" Maty,iar restul "contra" Maty(parca Maty ar fi fost un pescar,care pescuieste numai pe Dimbovita )cum au fost inca de la inceput de cind l-a invitat Dan Mitranescu sa faca parte din lotul Acvila :oops: !!!!Noi,adica Dan Mitranescu,Maty,Florin Mirea,fiul lui MATY si eu,plus cine o sa mai fie ,vom infiinta cit de curind un club si speram ca la CN din 2011 sa depasim rezultatul de anul acesta pe care l-a realizat Acvila :D !!!

"Chiar si tarfele cand gasesc o "sula buna " se fac femei de casa . Eu raman unde am gasit una SUPERBUNA !"

-Nu cred sa reusesti tu asa ceva(te maninca sfincterul prea tare),cu toate ca,cumatrul meu este super dotat :lol: !!!!
Eu totus iti urez succes,sa nu-l inseli pe cumatrul meu si sa ne inviti la "botez",Scufita Rosie(cum reiese din poza) :lol: !!!!

[/b]
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de Victoras Petcu »

dan _city_center scrie::D :D
Imagine
Lipseste,cel care te-a sunat la ora unu si jumatate noaptea si ti-a soptit "Parlament",cel care se afla si el pe balta si concura pentru "GL" :lol:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de Vali Vesa »

Jeg TOTAL !
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

dan _city_center

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de dan _city_center »

petcuvicto scrie:
Lipseste,cel care te-a sunat la ora unu si jumatate noaptea si ti-a soptit "Parlament",cel care se afla si el pe balta si concura pentru "GL" :lol:
:D cum faci de le aflii pe toate?.. 1,78.....atletic...tuns scurt..ochi albastri... :lol: :lol: :lol:

dan _city_center

Re: cupa CITY CENTER la crap editia 1 la final.

Mesaj de dan _city_center »

Vali Vesa scrie:Jeg TOTAL !
marca asta de ulei ,se distribuie prin telefon de catre numerosii vizitatorii a-i sediului AGVPS :D :!:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”