Întrebare pentru Dan Mitranescu

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

DumiD scrie:
Lun Oct 18, 2021 13:27
Tamburii tazura mx 1400 se potrivesc si pe hakuyo mx 1400? Scuze, n-am mai bantuit p-aici de mult, si mi-e greu sa citesc ce s-a scris in ultimii doi ani.
Nu se potrivesc . Sunt modele diferite.

Nu e problema, poti sa ma intrebi orice.

Bum
Mesaje: 93
Membru din: Joi Apr 13, 2017 0:51

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Bum »

Conspiratie inseamna cu totul altceva. Articolul nu se refera la politica sau la uneltiri impotriva conducatorului statului, ba din contra, sustine actiunea statelor. Chiar iubesc actiunea statelor. :wink:
Mai mult de atat, blogul meu nu este atat de citit incat sa influenteze lucrurile.
Ce am scris este in primul rand pentru mine, ca sa se stie ca am spus-o primul din lume ( buna, rea, adevarata sau falsa ), dar si pentru cei care inca sunt controversati de vremurile pe care le traim.
Iti mai menti parereile acum cand nu mai este loc in morgi ? :shock: ma refer la faptul ca virusul e doar un pretext ... ps sa sti ca saibele din placa de textolit bine smirgheluite si zgariate lucreaza impecabil chiar si pe alte mulinete cu nume de bicicleta :lol: sunt tari rezistente si din cauza protoberantelor nu fac efectul de ventuza :D daca aplici ideea sa sti ca e patentata :lol:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

Bum scrie:
Mar Oct 19, 2021 16:54

Iti mai menti parereile acum cand nu mai este loc in morgi ? :shock: ma refer la faptul ca virusul e doar un pretext ...
"Surplusul" de la morga este dat de trei categorii de persoane:
1. persoane scoase de sub tratamente, persoane care erau victime ale unui sistem de "drogare legala" cu medicamente.
In baza unor diagnostice false bazate pe reactivi expirati, oamenii deveneau cotizantii unei retele foare profitabile.
2. drogati fara sanse, finantatori si ei ai mafiei de care spuneam cu alte ocazii.
3. cei cautati, adica persoane care se invarteau pe glob cu acte false si intermediau combinatii.

Nimeni nu moare acasa de covid !!!!!! :wink: Se moare doar la ATI, extrem de repede, mai ales cand este inghesuiala. :wink:
Se numeste EUTANASIE! Pacienti: infractori extrem de periculosi greu de probat si victime colaterare, respectiv dependentii de substante ( medicamente sau droguri ) care aduceau profituri uriase mafiei.

Asta este parerea mea care face parte integrala din tot ce am spus pana acum.

Bum
Mesaje: 93
Membru din: Joi Apr 13, 2017 0:51

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Bum »

Da din pacate ai dreptate cu majoritatea .... dar sa sti ca boala e reala si e grava...nu fac teoria conspiratiei dar daca e asa precum ai punctat initial se face o ordine mondiala binevenita.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

Bum scrie:
Mar Oct 19, 2021 20:09
Da din pacate ai dreptate cu majoritatea .... dar sa sti ca boala e reala si e grava...nu fac teoria conspiratiei dar daca e asa precum ai punctat initial se face o ordine mondiala binevenita.
Ma bucur ca am postat inainte sa spuna si la televizor in sedinta de desemnarea a ministrului sanatatii.
Au spus exact ce am mentionat si eu: "surplusul" vine de la cei aflati sub alte tratamente. Nu au mai folosit expresia "comorbiditati" cu care au acoperit oala atat timp. :wink:

Da, asa este. Se face o curatenie mondiala care era absolut necesara. Lumea o lua razna, nivelul de trai scadea, organizatiile mafiote prosperau, raspunderea era numai a guvernelor.
Pacat ca exista si victime colaterare, acestea fiind reprezentate in marea lor majoritate de oameni drogati fara voia lor.

Avatar utilizator
Ovidiu Nicolescu
Mesaje: 228
Membru din: Joi Mai 01, 2014 16:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Ovidiu Nicolescu »

Salut,
Dan, spune-mi, te rog, daca mai este valabila promotia La achizitionarea oricarei lansete de crap Tazura ( Class, Class 3K, Sublim, Cadet, RS-40T ) se ofera cadou o husa individuala Tazura

Vreau sa iau 3 x Tazura Class sau Class 3k

Multumesc
PB 18.50 kg

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

Ovidiu Nicolescu scrie:
Joi Oct 28, 2021 13:24
Salut,
Dan, spune-mi, te rog, daca mai este valabila promotia La achizitionarea oricarei lansete de crap Tazura ( Class, Class 3K, Sublim, Cadet, RS-40T ) se ofera cadou o husa individuala Tazura

Vreau sa iau 3 x Tazura Class sau Class 3k

Multumesc
Salut,
Promotia ce avea husa cadou a fost facuta cand pretul lansetelor era intreg.
Promotia de acum este data de reducerea de 15%. Consider ca este putin mai avantajoasa.
Oricand, cu placere,

Avatar utilizator
iongorgan
Mesaje: 71
Membru din: Mar Apr 14, 2020 22:19
Puncte: 0
Localitate: Bacău

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de iongorgan »

Vă salut dle Dan Mitrănescu.
Găsesc la dumneavoastră o incuietoare de plastic de la cutia de accesorii?
Vă mulțumesc. ImagineImagineImagine

Trimis de pe al meu YAL-L21 folosind Tapatalk


Avatar utilizator
Zota Stefan Doru
Mesaje: 472
Membru din: Lun Mar 10, 2014 17:49
Puncte: 0
Localitate: COMANESTI BACAU

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Zota Stefan Doru »

Domnule Dan. cati avertizori se pot imperechea pe o statie Tazura?
Multumesc anticipat!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

iongorgan scrie:
Dum Oct 31, 2021 12:02
Vă salut dle Dan Mitrănescu.
Găsesc la dumneavoastră o incuietoare de plastic de la cutia de accesorii?
Salut,
Imi pare rau, dar incuietoarea respectiva nu o am.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”