Campionat National Federatie

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de Albert »

Faci pă draci' sa va pieptene, cum a facut si șeful tau. In loc sa vii cu ceva constructiv ii iei la trei pazeste pe cei care chiar au facut ceva pentru pescuit. Si esti si gingaș. Daca ar scrie 10% din cei care erau pe forum cand a aparut cacaracterul de la alba, dupa 10 minute pe forum plecai plangand de aici si nu-ti mai trebuia "comunicare" niciodata.
Nu mai bine pleci tu pe site-ul vostru din 1900 toamna si ne lasi pe noi cu brăilele si bazarul nostru?

misu67
Mesaje: 43
Membru din: Dum Mai 08, 2022 19:43

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de misu67 »

misu67 scrie:
Joi Iun 23, 2022 8:44
popescu59 scrie:
Mie Iun 22, 2022 16:07
Si apropos in acest topic nu este nimeni care sa faca ordine ??? De ce sunt permise JIGNIRILE de orice fel ??? DE CE ??? Faceti ordine si eliminati pe cei care jignesc .Nea Fane asa cum este el lupta de o viata pentru aceasta federatie .
Domnule Popescu,nu se merita sa le raspunzi,vi ca membru nou si vrei sa faci ceva constructiv pentru pescuitul sportiv si esti luat la 11 metri de cate un no name in pescuitul sportiv si tot ei se se supara ca nu-i bagi in seama,sunt cativa frustrati pe aici,federatia le incurca anumite interese,sportivul este o persoana nobila,are educatie,are o conduita morala,ai observat asa ceva la cei care jignesc?
Vezi domnu Fane cum apare prostul targului?S-a desconspirat,dar ce sa-i faci? De unde nu este nici Dumnezeu nu cere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ticairlandezu
Mesaje: 74
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:48

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de ticairlandezu »

Sa se sesizeze MILITIA ! Si sa ne spuna noua MILITIA daca , la infama cooperativa , existe probe din care sa rezulte ca suntem in prezenta unui grup infractional organizat, care sa aiba o structura ierarhica inchegata, cu sarcini repartizate intre membrii grupului sau un lider incontestabil care sa-si impuna autoritate. ?


:lol: :lol: :lol: Muahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

misu67
Mesaje: 43
Membru din: Dum Mai 08, 2022 19:43

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de misu67 »

Cum de nu am stiut eu de site-ul asta mai demult timp?Domnilor aici este distractie maxima.Lumea nu este plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic,astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi. :) :) :)

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de Lucian SV »

misu67 scrie:
Sâm Iun 25, 2022 20:38
Cum de nu am stiut eu de site-ul asta mai demult timp?
E clar , ești prost rău!!! Dacă citeai înainte forumul nu te zvârleai pe aici ca proasta-n târg! :wink:

misu67
Mesaje: 43
Membru din: Dum Mai 08, 2022 19:43

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de misu67 »

Lucian SV scrie:
Lun Iun 27, 2022 11:06
misu67 scrie:
Sâm Iun 25, 2022 20:38
Cum de nu am stiut eu de site-ul asta mai demult timp?
E clar , ești prost rău!!! Dacă citeai înainte forumul nu te zvârleai pe aici ca proasta-n târg! :wink:
:lol: :lol: :lol: Ai depasit viteza legala de prostie :lol: :lol: :lol:

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de matei1971 »

Moșule, ești la fel de prost că și Popescu.
De ce încerci să îl întreci?

Trimis de pe al meu NE2213 folosind Tapatalk

Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de Anti FRPS »

Escrocea , iar ai incercat sa scapi de foamea crunta care iti descompune creierul ? :lol: :lol: :lol:

https://portal.just.ro/57/SitePages/Dos ... id_inst=57

11.05.2022
Ora estimata: 13:00
Complet: C10 - Fond contencios
Tip solutie: Respinge cererea
Solutia pe scurt: Respinge, ca nefondată, acţiunea formulată de reclamanta Federaţia Română de Pescuit Sportiv, cu sediul în Alba lulia, str. Octavian Goga nr. 7,jud. Alba , în contradictoriu cu pârâtul Ministerul Sportului, cu sediul în Bucureşti str. Vasile Conta nr. 16, sect. 2, având ca obiect anularea Raportului privind îndeplinirea condiţiilor de eligibilitate în ceea ce priveşte cererea de finanţare a Federaţiei Române de Pescuit Sportiv. Respinge cererea formulată de reclamanta Federaţia Română de Pescuit Sportiv, în contradictoriu cu pârâtul Ministerul Sportului, privind suspendarea Raportului privind îndeplinirea condiţiilor de eligibilitate de către Federaţia Română de Pescuit Sportiv. Respinge cererea formulată de reclamanta Federaţia Română de Pescuit Sportiv, în contradictoriu cu pârâtul Ministerul Sportului, privind acordarea de daune în valoare de 1.059.400 lei, echivalentul sumei solicitate pentru finanţarea Federaţiei Româme de Pescuit Sportiv pentru anul 2022. Respinge cererea reclamantei privind acordarea de cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs, în termen de 15 zile de la comunicare. Recursul se depune la Curtea de Apel Alba Iulia, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, la data de 11.05.2022.
Document: Hotarâre 114/2022 11.05.2022
:lol: :lol: :lol:

PS
Ti-ai schimbat contul sau ai scos sclavetii rupti de foame la inaintare ?

:lol: :lol: :lol:

misu67
Mesaje: 43
Membru din: Dum Mai 08, 2022 19:43

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de misu67 »

Bai fratilor,nu este gluma,mi-am dat seama ca trebuie sa va promovez cat mai mult posibil.Am un prieten fff bun,care vroia sa se sinucida fiindca el credea ca e cel mai prost om de pe pamant.I-am indicat sa intre pe acest sit-e,cand a vazut unele postari pe aici,ce credeti?La apucat o pofta de viata de nedescris :) :) :)Sunteti unii pe aici care sunteti tratament curat :) :) :)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de Vladut Mateianu »

El e ! Insusi popete undercover ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”