Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
will popa
Mesaje: 13
Membru din: Lun Apr 19, 2010 19:01

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de will popa »

Domnule Gabi nici eu nu doresc o polemica cu dvs. mai ales ca se pare ca ambii suntem clienti la pensiunile din Mila. Dar va reaminteam ca domnul orgo se ocupa si cu comercializarea pestelui prins, personalul cherhanalei din Mila putand sa confirme spusele mele. Iar faptul ca are bani si 1000 de angajati nu inseamna ca este si un adevarat pescar sportiv !

la Big Fish nu am fost inca, insa pe domnul Ciprian il cunosc ca pescar, avem cam aceiasi zona si aceleasi cioate ! :D Il salut pe aceasta cale si sper sa-i si trec pragul , am auzit numai vorbe frumoase despre dansul de la nea Vica .

GabiT
Mesaje: 33
Membru din: Joi Iul 22, 2010 13:53

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de GabiT »

Ciprian am vorbit de mai multe ori la telefon pentru rezervarile care le-am facut la tine. Am ajuns la tine la pensiune prima oara acum trei ani la recomandarea prietenilor mei si ai tai Viorel Irimia si Scama.Intreaba-l si pe Teleasca de cita ori am fost la tine cu grupul meu din Iasi. Ca o concluzie daca am venit de atitea ori inseamna ca ne-am simtit foarte bine. O seara placuta. GabiT

GabiT
Mesaje: 33
Membru din: Joi Iul 22, 2010 13:53

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de GabiT »

Domnule Popa mi-am dat seama abia acum ca nu-l cunoasteti pe Dorin Forgo si vorbiti din ce v-au spus localnici.Daca tot vorbiti de cerhanaua din Mila 23 vedeti ca pina acum citva ani a fost proprietatea lui Forgo. GabiT

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de Vladut Mateianu »

Gabi, poate te bagi la concursul de stiuca..... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

ciprian mila 23
Mesaje: 9
Membru din: Lun Oct 25, 2010 18:55

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de ciprian mila 23 »

Sal Gabi! Mi-am dat seama cine esti cand mi-ai spus de Viorel si Scama te astept pe la mine cu cea mai mare placere.

ciprian mila 23
Mesaje: 9
Membru din: Lun Oct 25, 2010 18:55

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de ciprian mila 23 »

Sal domnul Popa. Va astept sa bem un vin fiert cu prietenul nostru comun nea Vica.iar in legatura cu afirmatiile despre localnicii parveniti ar fi multe de adaugat............:)):))):)))) :lol: :P

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de bogdanpesc »

acum am ajuns si eu acasa :twisted: :twisted: :wink: dupa 10 zile de rai :wink:

felicitari VLADUT,felicitari CIPRIAN ,organizare si distractie pe toate gusturile.....demult nu am mai ras atat

Hari si Frodo au castigat meritat,sunt greu de batut acolo dar nu imposibil,la anul mai vedem noi :twisted: :twisted: :twisted:
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

GabiT
Mesaje: 33
Membru din: Joi Iul 22, 2010 13:53

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de GabiT »

Draga Ciprian,
La tine la pensiune o sa vin tot timpul cu placere pentru ca m-am simtit bine mereu.
Voi veni sper impreuna cu Viorel si Scama in Decembrie la o stiuca combinata cu o vinatoare la pasaret.
Gabi T

GabiT
Mesaje: 33
Membru din: Joi Iul 22, 2010 13:53

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de GabiT »

Draga Vladut,

As veni cu mare placere la concursul de stiuca, insa pe 26 si 27 Noiembrie am invitat mai multi prieteni din Bucuresti la o vinatoare la Iasi la mistret.
Oricind voi veni cu placere daca timpul imi va permite la competitiile organizate de voi in Delta.

GabiT

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare TROFEUL BIG FISH MILA 23

Mesaj de Vladut Mateianu »

Gabi, o ai ocazia.... la anul vrem sa facem 2 concursuri, unul imediat dupa prohibitie si unul in octombrie.
Sper sa ne ajute Dorin si cu Hary sa alegem mai bine locurile(butucii) si perioada ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”