Porci si alte jivine

Moderator: andrei vladeanu

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Porci si alte jivine

Mesaj de Val »

Si doresc sa aduc si un plus de multumire unui baiat care pina acum 1-2 ani de zile imi cerea voie sa ma atinga pe poala camasii . Se stie el . Caracterul e ceva greu de gasit in ziua de astazi . Din pacate ....

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Porci si alte jivine

Mesaj de Val »

Este ultima data cind mai scriu pe tema Andrei Ionita ! Sincer nu merita atitea postari si 14 minute de dialog pe telefon ...., apelul meu sa nu piarda omul bani . Omul asta e obnubilat si nu are capacitatea mentala sa discearna nimic . De la minus la plus , la el in minte nu exista decenta .... pur si simplu face trecerea brusc si fara analiza , fara respect si fara nici o bruma de indoiala . Imi pare sincer rau ca am facut cunostinta cu un astfel de parazit social , pe care l-am cunoscut recomandat de un prieten bun si pe care eu inca il respect . Vremurile sunt grele pentru toti , dar peste citiva ani vom vedea daca multi dintre voi nu se vor intreba - parafrazind pe Florin Piersic - "dar Andrei Ionita asta cine-i ?" ....
Sunt citiva baieti de spirit - astia "curat murdar" , "amsterdamer" , sau mai stiu eu ce clone , samd - dar astia jignesc prin clone si pentru ca asa vor . Frantul astia nu isi asuma toata neputinta proprie si o si improasca pe unde poate ... si unde mai are acces si jigneste la greu .... pe oricine . Vreau sa-ti spun un secret - stai linistit ca mai mult decit un abonament pe viata la "Madine" .... nu o sa primesti . Dar la cit esti de frant nu cred ca meriti nici atit ! Eu unul nu ti-as mai da nici camasa roasa de pe firul textil .... si asa nu stii ce sa faci cu ea si ma trezesc ca legi carlige cu "atza" creata :mrgreen: Pina la urma tu esti inventatorul bilelor de porumb ... :P :P :P cu care ai scufundat pontonul 1 !

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Porci si alte jivine

Mesaj de Andrei I »

Val scrie:... si unde mai are acces si jigneste la greu ....
Am acces dar nu vreau sa mai scriu pe Crapmania. Vezi ca te cauta Vadim ...fericit ca nu e singur :D

P.S. Iti place semnatura mea? :D
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Porci si alte jivine

Mesaj de Val »

@Dan Constantin

"baieti ne vorbeste consilierul APCRului pe viata. omul care i-a dirijat pe toti dictatorii .omul care da ora exacta in pescuitul de competitie. dl.Pangica care inca nu stie dar sa-l ascultam....e seara lui, apare soarele pe neasteptate.
ps.Ali Madadi -Raks! Ene!Vlaicu!Mioara!si pentru tine Flit ."

Biet baiat de atelier , nu te pune cu ce nu poti intelege !!! Si nu folosi nume aiurea , jignesti !! , mai ales numele celor care , chiar fara sa stii tu , iti dau de mincare ....... Dar eu inca nu amestec lucrurile , esti prea mic ... in scurta vreme ( dupa Sarbatori ) daca mai continui asa , o sa stam de vorba in privat , impreuna cu cei la care apelezi grosolan si fara sa le ceri acceptul , acum . Ai depasit cu mult limita decentei si vad ca iti place . Se cheama masochism .

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Porci si alte jivine

Mesaj de Vladut Mateianu »

Val, da-i pace mascariciului, este nevinovat.... La Floreasca, la calificari, ceva din lot i-a spus IQ ZERO si ma lua la rost ca cauta mecanicul cu 4 clase in lotul Senior ! :D
Deci, cum poti sa te superi pe multimea vida ? :lol: El sa fie fericit...mai ales ca are si gagica ! :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”