Balta SOLACOLU

Moderatori: Cristi Matei, georgeoprea

Avatar utilizator
addi
Mesaje: 170
Membru din: Joi Dec 23, 2010 11:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de addi »

crispauly scrie:.... pentru un concurs ca la carte balta suporta maxim 20 locuri.
si as completa cu o parere personala, standuri doar pe un singur mal, chiar daca sunt amenajate (asa cum se poate vedea si pe site-ul baltii) trei locuri pe cealalta parte in capatul baltii; sau poate cel mult un singur stand pe malul opus, pentru a reduce din avantajul pe care cel putin d.p.d.v. teoretic il au locurile dinspre deversor.

Adrian Rodean

nashu xxl
Mesaje: 20
Membru din: Mie Noi 17, 2010 14:16

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de nashu xxl »

Anul trecut am fost doar spectator si am vazut parerea pescarilor. De aceea am sugerat sa fie doar 20 echipe, anul trecut s-a pescuit exact ca la stationar.

Iar daca clubul Carp Zone doreste sa fie o reusita concursul Memorialul"Gabi Sandu" atunci ar fi bine sa tina cont si de parerile pescarilor !

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de gor965 »

nashu xxl scrie:..............
Iar daca clubul Carp Zone doreste sa fie o reusita concursul Memorialul"Gabi Sandu" atunci...........
:lol: :lol: :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de carpmaster »

:lol: :lol: :lol: :lol:
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

nashu xxl
Mesaje: 20
Membru din: Mie Noi 17, 2010 14:16

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de nashu xxl »

Imi cer scuze.
Am gasit enuntul concursului si numele real al celui in memoria caruia se tine concursul ! Voi incerca sa scriu si acolo, aici vad ca nu ma baga nimeni in seama, cu toate ca posteaza si organizatorul CARP Zone

Avatar utilizator
SERBAN_77
Mesaje: 334
Membru din: Mar Ian 27, 2009 22:29
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de SERBAN_77 »

nashu xxl scrie:Imi cer scuze.
Am gasit enuntul concursului si numele real al celui in memoria caruia se tine concursul ! Voi incerca sa scriu si acolo, aici vad ca nu ma baga nimeni in seama, cu toate ca posteaza si organizatorul CARP Zone
Esti putin dezinformat Maxx este un membru al clubului organizator si un participant la concurs, din partea clubului eu ma ocup de organizare si anul asta ca si anul trecut. In legatura cu aglomerarea ai dreptate dar daca vezi lista de anul trecut si cea de anul asta ai sa intelegi, toti au dorit sa participe iar si nu am avut alta optiune, singura solutie este sa propun concurentilor la tragerea la sorti sa se pescuiasca cu 3 lansete si atunci se rezolva problema, daca ei voteaza asta asa se face. Nu am postat concursul aici din anumite motive pe care nu le pot spune.
Serban Ionescu
0744.627.647
ionescu.serban@yahoo.com

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de Alexandru Mihai »

crispauly scrie:la cupa memoriala din 2010 au fost 37 echipe. din punctul meu de vedere putin cam aglomerat, dar a fost o reusita datorita densitatii mari de peste. pentru un concurs ca la carte balta suporta maxim 20 locuri.
Corect Cristi, au fost doar 37 de echipe, la momentul respectiv ma gandeam la un alt concurs unde am fost 52 de echipe...
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
CS Green Lake
Mesaje: 4
Membru din: Lun Dec 28, 2009 16:05

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de CS Green Lake »

addi scrie:
crispauly scrie:.... pentru un concurs ca la carte balta suporta maxim 20 locuri.
si as completa cu o parere personala, standuri doar pe un singur mal, chiar daca sunt amenajate (asa cum se poate vedea si pe site-ul baltii) trei locuri pe cealalta parte in capatul baltii; sau poate cel mult un singur stand pe malul opus, pentru a reduce din avantajul pe care cel putin d.p.d.v. teoretic il au locurile dinspre deversor.

Adrian Rodean
----------

Maine pun eu un concurs cu 22 locuri pe aceasta balta :wink:
---------------------
Petre Iulian .(nu ma pot loga cu numele meu )

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SOLACOLU”