Balta SOLACOLU

Moderatori: Cristi Matei, georgeoprea

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de Cristi Matei »

Incepand cu data de 22 nov 2010 pescuitul pe balta Solacolu este oprit.
Administratia va multumeste pentru intelegere.

dima cata
Mesaje: 9
Membru din: Mie Dec 08, 2010 21:23

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de dima cata »

am inteles ca s-a schimbat si propietarul, iar o parte din peste a fost scos si vandut. stie cineva ce s-a intamplat la solacolo ?

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de Cristi Matei »

nu s-a schimbat proprietarul, s-a schimbat administratorul, adica subsemnatul.
s-a scos peste pt vanzare doar din specia chinezesc. in rest tot pestele este la locul lui.
in continuare gasiti nr de contact al lui George Oprea, noul admin pe siteul baltii www.baltasolacolu.ro, iar nr meu 0741108803 si va stau la dispozitie cu orice informatie doriti.
Sarbatori Fericite!

nashu xxl
Mesaje: 20
Membru din: Mie Noi 17, 2010 14:16

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de nashu xxl »

Domnule Matei, doresc sa particip la concursul organizat pe balta Solacolu.
O intrebare am. Cum pot participa 30 de echipe pe o balta de 8 hectare ? Nu credeti ca 20 de echipe ar fi mai bine ?

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de Cristi Matei »

nu stiu despre ce concurs este vorba. poate sunteti in eroare cu data concursului, poate este vb de un concurs ce trebuia organizat anul trecut. pentru anul acesta nu am cunostinta despre organizarea unui astfel de concurs despre care vorbitii. daca stiti ceva, va rog detaliati.

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de Sionut »

nashu xxl scrie:Domnule Matei, doresc sa particip la concursul organizat pe balta Solacolu.
O intrebare am. Cum pot participa 30 de echipe pe o balta de 8 hectare ? Nu credeti ca 20 de echipe ar fi mai bine ?
Esti un pic in eroare. Nu patronul sau administratorul hotaraste cate echipe participa. Acestia doar inchiriaza pista de concurs.
Doar organizatorul face acest lucru !
CS APS

nashu xxl
Mesaje: 20
Membru din: Mie Noi 17, 2010 14:16

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de nashu xxl »

Am vazut apoi ca domnul Matei nu mai lucreaza pe balta, concursul este organizat de cel care a organizat anul trecut concursul care s-a intrerupt ca a plecat lumea acasa . Nu retin cum il cheama, dar este postat pe undeva. Doar ca pescuind de 2 ori pe Solacolu am facut propunerea sa fie 20 de locuri, balata este foarte mica !
Am sa caut si am sa ii postez intrebarea atunci organizatorului.

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de Alexandru Mihai »

nashu xxl scrie:Am vazut apoi ca domnul Matei nu mai lucreaza pe balta, concursul este organizat de cel care a organizat anul trecut concursul care s-a intrerupt ca a plecat lumea acasa . Nu retin cum il cheama, dar este postat pe undeva. Doar ca pescuind de 2 ori pe Solacolu am facut propunerea sa fie 20 de locuri, balata este foarte mica !
Am sa caut si am sa ii postez intrebarea atunci organizatorului.
Daca ti se pare ca sunt multi concurenti intr-un concurs nu e obligatoriu sa participi.
Anul trecut au fost 52 de concurenti si nu sa plans nimeni.
Organizatorul a fost CS Carp Zone.
Ultima oară modificat Vin Ian 07, 2011 20:34 de către Alexandru Mihai, modificat 1 dată în total.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de Alexandru Mihai »

crispauly scrie:nu stiu despre ce concurs este vorba. poate sunteti in eroare cu data concursului, poate este vb de un concurs ce trebuia organizat anul trecut. pentru anul acesta nu am cunostinta despre organizarea unui astfel de concurs despre care vorbitii. daca stiti ceva, va rog detaliati.
Cristi, este vorba de Cupa Memoriala " Gabi Neamtu", concurs organizat de CS Carp Zone.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Balta SOLACOLU

Mesaj de Cristi Matei »

la cupa memoriala din 2010 au fost 37 echipe. din punctul meu de vedere putin cam aglomerat, dar a fost o reusita datorita densitatii mari de peste. pentru un concurs ca la carte balta suporta maxim 20 locuri.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SOLACOLU”