TARIFE ABONAMENTE 2014

Moderatori: Vladut Mateianu, Dan Mateianu

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de pycostef »

Vladut, dc se poate detaliaza un pic "intamplarile"...nu d alta dar cred ca e bine stiut pt toti si poate sa invatam ceva...multumesc
<*)))))><{
Ene Stefan

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu imi face placere sa vorbesc despre asta..... in fine, am avut 2 intamplari nefericite, cu abonati prinsi cu pestele in husele de la lansete, respectiv in GENTILE CU HAINE (bine, in cate 3-4 saci de plastic !) si de aceea am realizat ca nimic nu il poate opri pe hotul de meserie sa fure !

Le-am anulat abonamentele, dar am ramas cu un gust foarte amar... :(

PS Acum 3 saptamani am avut "meci" mare (sabii, furci, etc) cu braconierii, in dorinta de a-mi proteja investitia....
Iar apoi m-au furat pescarii..... :oops: :(
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de pharaoh »

O mai fi vreo speranta pentru tara asta? :(
Marius Sârbu

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de shahjaban »

Vladut , daca te incalzeste cu ceva sa stii ca si un Ungaria au fost prinsi pescari (unguri de ai lor) care furau peste exact tot asa (in husele de la lansete) ....se pare ca nemernici sunt peste tot...desi la noi cred ca sunt mai multi....
La Doripesco m-am mirat intotdeauna de ce cauta si in masina peste tot....pana i-au prins pe baietii aia doi din Sfantul-Gheorghe , anul trecut cu 2 crapi ( parca doi erau ?? ) de vreo 3 kg fiecare ascunsi pe la roata de rezerva ......asa ca nu mai ma mir de nimic... !!! (le-a anulat abonamentul pe loc si au facut publica patania ) .Eu iti recomand sa faci la fel, cu poze cu nume cu tot tacamul ... sa stie toata lumea cine sunt hotii. Daca ar face la fel toti patronii de balti poate s-ar mai rari ( ca de disparut, cred ca este greu!! ) aceste specimene .
Dragos C. - Brasov

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de zfcristian »

Zilele trecute eram intr-un taxi iar ala pescar , din una in alta am ajuns sa vb de peste, binenteles omu era cu ciordeala . Din una in alta imi zicea cat peste lua el de pe sulimanu acu 2 ani, anul trecut mai putin ca cica nu prea mai era peste dar cica anul asta nu mai merge ca a luat balta un Smecher :mrgreen:
Regula era sa mearga in cursul sapt si cinstirea paznicului
Astia sunt oamenii, foamea sta in capul mesei!

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de pycostef »

Fereasca sfantu...hotia abia e la inceput in tara asta, stati sa mai iasa d l mititica cu codul asta nou si sa vedeti atunci...inca nu s-au dumirit toti smecherii cum e cu noile pedepse si sa vedeti atunci...eu ma lovesc zilnic d chestiile astea...pai dc la furt s-a introdus impacarea partilor, ce sa mai cerem...pestele d l cap se impute...reguli facute d hoti pt hoti
<*)))))><{
Ene Stefan

Miblu
Mesaje: 11
Membru din: Joi Feb 06, 2014 11:02

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de Miblu »

Si eu cred ca respectivii "pescari" ar trebui facuti de "cacao"...niste nemernici!! :evil: ...se plang ca nu avem balti serioase si cand apare un OM care are un proiect super...vin si fura! LA PUSCARIE..cu hOTII la PUSCARIE!!!
Rezista Vladut!
Nu toti suntem la fel..eu unul te apreciez foarte mult pt ceea ce vrei sa faci si devotamentul tau (si nu cred ca sunt singurul)

Sorel
Mesaje: 318
Membru din: Joi Mai 14, 2009 17:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de Sorel »

Parerea mea este ca i-ai oprit sa fure ...prin controlul efectuat....ceeace este foarte bine ....
Daca ii "prezinti " si publicului larg ....ar fi perfect ...macar sa se stie de ei ...banuiesc ca daca le-ai facut abonament cat de cat ii stiai ....deci pareau ok ....

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

Miblu scrie:Si eu cred ca respectivii "pescari" ar trebui facuti de "cacao"...niste nemernici!! :evil: ...se plang ca nu avem balti serioase si cand apare un OM care are un proiect super...vin si fura! LA PUSCARIE..cu hOTII la PUSCARIE!!!
Rezista Vladut!
Nu toti suntem la fel..eu unul te apreciez foarte mult pt ceea ce vrei sa faci si devotamentul tau (si nu cred ca sunt singurul)
Pe 2 i-am prins, dar cine stie daca nu au mai fost cazuri....
Multumesc ptr aprecieri, nu ma las ! :D

PS Pana de 1 mai sper sa reusesc o noua populare cu niste crapi superbi (1-5 kg) combinetie romanesc cu crap koi ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: TARIFE ABONAMENTE 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sorel scrie:Parerea mea este ca i-ai oprit sa fure ...prin controlul efectuat....ceeace este foarte bine ....
Daca ii "prezinti " si publicului larg ....ar fi perfect ...macar sa se stie de ei ...banuiesc ca daca le-ai facut abonament cat de cat ii stiai ....deci pareau ok ....

Nu ii cunosteam, nu sunt pescari cunoscuti....si nici nu cred ca numele lor ii vor face pe altii sa nu mai fure... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SULIMANU”