CHESTIONAR TANCABESTI !

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Scrie răspuns

ESTE NORMAL (CA ABONAT) SA FIE CONCURS IN FIECARE SAPTAMANA ?

1. Da
11
9%
2. Nu
67
58%
3. Nu ma intereseaza.
22
19%
4. Nu, ca pescuiesc degeaba, balta fiind nadita la greu in timpul concursului, indiferent ca e in timpul saptamanii.
16
14%
 
Voturi totale: 116

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Lucian Manea »

zfcristian scrie:
lucianman scrie:@ Doctorul - uite ca vreau sa postez eu.

Mi-a dat mie diferenta de 500 euro (pana la 1000) ca sa ma conversez cu tine.
Luciane, lasa-l in pace , daca numele lui de pe forum are legatura cu profesia lui de zi cu zi atunci nu ai nicio sansa sa o scoti cu el la capat , "doctorii" astia in general se cred niste trimisi ai lui Dumnezeu pe pamant .
Lasa-l sa rataceasca :mrgreen:

LIKE. :D

sa ne fereasca Domnu' sa fie cu adevarat doctor, ca daca nu iti permiti sa "platesti" iti scrie pe reteta : Pleaca acasa oripilatule. :D :D
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de claudiue »

Doctorul scrie:
Daca a platit fractu', sa posteze el, nu sa te bagi tu ca musca un curu' calului sa-ti dai cu parerea. Oripilatule. :twisted:
Doctore, io's fra-su! Si am postat !
Abonament nu iti permiti, dar iti dai cu parea si culmea mai si jignesti. Asa ca nu nu iti pot dori decat fir intins ! Daca vrei sa te spanzuri, bineinteles!

Daca tot de dai cu dex-ul ( vezi ca nu e un deodorant) , iti mai dau eu o sfoara ca sa poti lega 2 cuvinte. Coerente.

Pana atunci .... cum sa zic eu ca sa nu ma baneze astia...mai du-te-n "in vorba lui Despot "

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de zfcristian »

claudiue scrie:
Doctore, io's fra-su! Si am postat !
Abonament nu iti permiti, dar iti dai cu parea si culmea mai si jignesti. Asa ca nu nu iti pot dori decat fir intins ! Daca vrei sa te spanzuri, bineinteles!

Daca tot de dai cu dex-ul ( vezi ca nu e un deodorant) , iti mai dau eu o sfoara ca sa poti lega 2 cuvinte. Coerente.

Pana atunci .... cum sa zic eu ca sa nu ma baneze astia...mai du-te-n "in vorba lui Despot "
Si daca si-ar permite tot nu cred ca si-ar lua abonament pentru ca doftorii in general sunt chitrosi rau de tot si avari dupa bani , ideal pentru el ar fi sa beneficieze de un abonament gratis pentru ca pentru balta este o mare onoare ca el sa isi intinda sculele pe malul apei :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nu-l agitati sa nu ajunga Ciomu doi :mrgreen:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de gor965 »

Iar o luati pe aratura ! In loc sa discutati la subiect ati ajuns la caracterizari de persoane, de profesii, definitii din dex...mai trageti si voi aer in piept , sa va mai calmati un pic ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de zfcristian »

Hai cu dezghetu !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

zfcristian, cu tine nu am ce discuta, dupa cum postezi pe toate topicurile si te bagi in seama se vede ca esti cu mintea cam odihnita. Mai ia o pauza.;)
Cat despre fratii petreus, aka smiorcaitii care cica ar avea abonament (poate pe ratb :twisted: ) m-am lamurit. La cat se pricep ei la pescuit, daca s-ar inchide Tancabestiul ei si-ar vinde sculele. Dupa cum singuri au afirmat. Halal pescari.. :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Lucian Manea »

Doctorul scrie:zfcristian, cu tine nu am ce discuta, dupa cum postezi pe toate topicurile si te bagi in seama se vede ca esti cu mintea cam odihnita. Mai ia o pauza.;)
Cat despre fratii petreus, aka smiorcaitii care cica ar avea abonament (poate pe ratb :twisted: ) m-am lamurit. La cat se pricep ei la pescuit, daca s-ar inchide Tancabestiul ei si-ar vinde sculele. Dupa cum singuri au afirmat. Halal pescari.. :lol: :lol: :lol:
"Dupa cum singuri au afirmat"

Nu esti doctor e clar. Tu nu stii sa citesti sau nu poti intelege ? Am spus exact contrariul mai sus. :D :D
Referitor la ce spune Cristi pe topicuri, daca ai citit sau inteles la fel cum ai inteles postul meu....e clar. Cred ca tu esti ala "odihnitu", nu el.

Si cu asta....gata
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de zfcristian »

Doctorul scrie:zfcristian, cu tine nu am ce discuta, dupa cum postezi pe toate topicurile si te bagi in seama se vede ca esti cu mintea cam odihnita. Mai ia o pauza.;)
Cat despre fratii petreus, aka smiorcaitii care cica ar avea abonament (poate pe ratb :twisted: ) m-am lamurit. La cat se pricep ei la pescuit, daca s-ar inchide Tancabestiul ei si-ar vinde sculele. Dupa cum singuri au afirmat. Halal pescari.. :lol: :lol: :lol:
Preamarite, atotcunoscatorule, prealuminate, mintea mea nu este odihnita dar are intr-adevar o problema , este alergica la prostie iar daca tot te-ai obosit sa te uiti peste posturile mele ar fi trebuit sa observi asta dar stii cum e de unde nu e nici Dumnezeu nu cere mai ales procese cognitive( ar trebui sa stii ce inseamna asta)! :mrgreen:

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de popescu59 »

Doamne dumnezeule mare , am citit m-am minunat si m-am inchinat . Am spus intr-un final mare e gradina ta doamne.
A fost un topic simplu cu abonamentele pe TIncabesti s cind am intrebat CE ANUME SE OFERA au sarit multi ca arsi si scriau asa , daca nu iti permiti nu faci abonament aici pe Tincabesti ok am zis dar intreb la acest abonament ce mi se ofera ????
De luni pina simbata concursuri , de simbata pina luni concursuri , ca sa merg la pescuit trebuie sa sun sa imi rezerv un loc , atunci pentru ce as plati abonamnet????
Omu cind a facut abonamnet i s-a spus in perioada de si perioada de sunt concursuri deci balta este inchisa, daca am platit acel abonament inseamna ca am consimtit sa se tina acele concursuri iar eu daca vreau sa pescuiesc in acea perioada pe Tincabesti pot sa o fac la televizor .
Si a venit din nou intrebarea mea daca eu ABONAT trebuie sa sun sa imi rezerv loc la fel ca tot omul de rind PENTRU CE PLATESC ABONAMENT????
Ca sa imi rida in nas cei de la concursuri??? Am mai spus ceva , daca tot este asa mare cererea de abonamnete administratia baltii ce ofera ???
Normal si corect ar fi, fiindca sunt multi abonati sa delimiteze un sector unde pot pescuii abonamentele in orice zi fara nici un fel de problema , e normal daca platesti ABONAMENT sa poti veni la pescuit indiferent de zi sau ora la care vrei sa mergi la pescuit . Asa este corect sa fie statutul ABONATULUI sa i se arate ca in cei 1000 de eu platiti in avans beneficiaza de ceva in plus fata de cei care nu detin abonament, nu platesc abonamnet dar sunt tratat la fel ca cel care vrea sa pescuiasca acolo adica trebuie sa sun sa imi rezerv loc la pescuit .
Deci ABONAMNETELE pe baltile care in contract nu ofera nimic nu isi au rostul , cei care au facut abonament pe un lac in care stiau ca se vor tine lunar concursuri si au platit acel abonament nu mai pot intoarce NIMIC , trebuie doar sa isi poarte crucea si sa isi faca programul de pescuit in functie de datele in care acel lac nu tine concursuri. Acum imi dau seama de ce pe MV2 nu se fac abonamente, omu e prea copt ca sa faca asa ceva .
Asa ca sa nu ii mai plingem pe cei care au facut abonamnet pe TINCABESTI e clar ca nu au ce face cu 1000 de eu si i-au donat acelui lac .
Cinste lor si hai sa ii lasam sa isi linga ranile si daca vor pot sa ne urmareasca la concursurile tinute pe Tincabesti si va rog pe aceea care vor pescui acolo sa nu le rida in nas celor care detin abonamente . Vor pescuii si ei su siguranta in perioada 1 Dec 2012 31 Martie 2013 fara sa fie deranjati de nimeni ca doar au abonament. Aoleu nici atunci nu pot ca perioada de valabilitate este 31 Dec 2012 , scuze va rog.

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Lucian Manea »

popescu59 scrie:Doamne dumnezeule mare , am citit m-am minunat si m-am inchinat . Am spus intr-un final mare e gradina ta doamne.
A fost un topic simplu cu abonamentele pe TIncabesti s cind am intrebat CE ANUME SE OFERA au sarit multi ca arsi si scriau asa , daca nu iti permiti nu faci abonament aici pe Tincabesti ok am zis dar intreb la acest abonament ce mi se ofera ????
De luni pina simbata concursuri , de simbata pina luni concursuri , ca sa merg la pescuit trebuie sa sun sa imi rezerv un loc , atunci pentru ce as plati abonamnet????
Omu cind a facut abonamnet i s-a spus in perioada de si perioada de sunt concursuri deci balta este inchisa, daca am platit acel abonament inseamna ca am consimtit sa se tina acele concursuri iar eu daca vreau sa pescuiesc in acea perioada pe Tincabesti pot sa o fac la televizor .
Si a venit din nou intrebarea mea daca eu ABONAT trebuie sa sun sa imi rezerv loc la fel ca tot omul de rind PENTRU CE PLATESC ABONAMENT????
Ca sa imi rida in nas cei de la concursuri??? Am mai spus ceva , daca tot este asa mare cererea de abonamnete administratia baltii ce ofera ???
Normal si corect ar fi, fiindca sunt multi abonati sa delimiteze un sector unde pot pescuii abonamentele in orice zi fara nici un fel de problema , e normal daca platesti ABONAMENT sa poti veni la pescuit indiferent de zi sau ora la care vrei sa mergi la pescuit . Asa este corect sa fie statutul ABONATULUI sa i se arate ca in cei 1000 de eu platiti in avans beneficiaza de ceva in plus fata de cei care nu detin abonament, nu platesc abonamnet dar sunt tratat la fel ca cel care vrea sa pescuiasca acolo adica trebuie sa sun sa imi rezerv loc la pescuit .
Deci ABONAMNETELE pe baltile care in contract nu ofera nimic nu isi au rostul , cei care au facut abonament pe un lac in care stiau ca se vor tine lunar concursuri si au platit acel abonament nu mai pot intoarce NIMIC , trebuie doar sa isi poarte crucea si sa isi faca programul de pescuit in functie de datele in care acel lac nu tine concursuri. Acum imi dau seama de ce pe MV2 nu se fac abonamente, omu e prea copt ca sa faca asa ceva .
Asa ca sa nu ii mai plingem pe cei care au facut abonamnet pe TINCABESTI e clar ca nu au ce face cu 1000 de eu si i-au donat acelui lac .
Cinste lor si hai sa ii lasam sa isi linga ranile si daca vor pot sa ne urmareasca la concursurile tinute pe Tincabesti si va rog pe aceea care vor pescui acolo sa nu le rida in nas celor care detin abonamente . Vor pescuii si ei su siguranta in perioada 1 Dec 2012 31 Martie 2013 fara sa fie deranjati de nimeni ca doar au abonament. Aoleu nici atunci nu pot ca perioada de valabilitate este 31 Dec 2012 , scuze va rog.
Asa cu ti-am spus (mai multi) pe celalat topic nu ai dreptate. Pui gresit problema (nu intru in detalii).

Asta nu inseamna ca cineva (Doctorul, Asistentul, Infirmierul, etc) sa intre sa jigneasca si sa faca pe inentatorul boilies-ului cu lumea de pe forum.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”