CHESTIONAR TANCABESTI !

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Scrie răspuns

ESTE NORMAL (CA ABONAT) SA FIE CONCURS IN FIECARE SAPTAMANA ?

1. Da
11
9%
2. Nu
67
58%
3. Nu ma intereseaza.
22
19%
4. Nu, ca pescuiesc degeaba, balta fiind nadita la greu in timpul concursului, indiferent ca e in timpul saptamanii.
16
14%
 
Voturi totale: 116

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

lucianman, asa crezi tu, dar dupa cum te-ai exprimat, lumea intelege contrariu. Acum nu stiu care dintre noi are probleme de elocinta. Ia-l pe fratele petreus si la seral cu voi ca sunteti corigenti la limba romana. :lol: Dupa aia veniti sa va exprimati parerea pe aici. Sa intelega lumea ce scrieti. :P
Tu zftoyota, clar ai gandire si exprimare de puber. Da o tura pe la femei poate te maturizezi, ca despre pescuit ne-am lamurit. Mai mult cu topaiala aiurea in tramvai pe neve ca nexam abonament, daramite pe tancabesti. Nici fiu meu nu-si mai pune in avatar emblema de la toyota, s-a mai maturizat si el.
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de alinteodor79 »

doctore, cand mai multi oamenii spun ca esti...... te duci la culcare.

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Lucian Manea »

Doctorul scrie:lucianman, asa crezi tu, dar dupa cum te-ai exprimat, lumea intelege contrariu. Acum nu stiu care dintre noi are probleme de elocinta. Ia-l pe fratele petreus si la seral cu voi ca sunteti corigenti la limba romana. :lol: Dupa aia veniti sa va exprimati parerea pe aici. Sa intelega lumea ce scrieti. :P
Tu zftoyota, clar ai gandire si exprimare de puber. Da o tura pe la femei poate te maturizezi, ca despre pescuit ne-am lamurit. Mai mult cu topaiala aiurea in tramvai pe neve ca nexam abonament, daramite pe tancabesti. Nici fiu meu nu-si mai pune in avatar emblema de la toyota, s-a mai maturizat si el.

Am vrut sa nu mai scriu, dar cu tine chiar nu se poate. :D
Asta e ce am scris mai sus.
"Razvan, sa nu exageram cu comparatia.
Si nici sa nu ne gandim ca daca nu ne primeste Vlad pe balta o sa ne vindem echipamentul de pescuit."

Ca sa iasa contrariul, asa cum spui tu, ar fi trebuit o virgula. Ca sa iti exemplific :

"Razvan, sa nu exageram cu comparatia.
Si nici sa nu ne gandim, (virgula) ca daca nu ne primeste Vlad pe balta o sa ne vindem echipamentul de pescuit.


Dar tu daca nu folosesti virgula ce vina avem noi si pamantul ca sa te suportam.
Esti praf.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de popescu59 »

M-ai Luciane te rog sa ma scuzi darrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr am mai scris cui nu ii convine ce scriu il rog sa ma ignore, referitor la acest topic e clar foarte clar ca sunt multi da multi romani pe care baniiiiiiiiii ii enerveaza rau de tot . Dar una e sa dai cu banii in vint si alta e sa ti se respecte cea ce ai platit .
Cei care elibereaza asemnea abonamente fara sa garanteze nimic pentru bani primiti le rid in nas acelora care platesc si cred ca seara inainte de culcare se inchina si ei si isi spun in barba MARE ITI E GRADINA DOAMNE .
Asa ca lasati pe cei care au platit si au abonamente pe Tincabesti sa rida de noi cind noi v-om pescuii pe acest lac iar ei se vor uita lung la noi .

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de zfcristian »

Doctorul scrie:lucianman, asa crezi tu, dar dupa cum te-ai exprimat, lumea intelege contrariu. Acum nu stiu care dintre noi are probleme de elocinta. Ia-l pe fratele petreus si la seral cu voi ca sunteti corigenti la limba romana. :lol: Dupa aia veniti sa va exprimati parerea pe aici. Sa intelega lumea ce scrieti. :P
Tu zftoyota, clar ai gandire si exprimare de puber. Da o tura pe la femei poate te maturizezi, ca despre pescuit ne-am lamurit. Mai mult cu topaiala aiurea in tramvai pe neve ca nexam abonament, daramite pe tancabesti. Nici fiu meu nu-si mai pune in avatar emblema de la toyota, s-a mai maturizat si el.
Brancardierule , esti disponibilizat si ai timp de stat pe net ? Ai furat net de la vecini ?
Nu-ti mai face griji despre varsta mea, viata mea sexuala, de ce am eu timp sau bani sau despre ce masina conduc eu, la capitolul pescuit te asigur ca ceea ce eu am uitat tu inca nici nu ai citit !
Cat despre fiul tau maturizat prea devreme, eu il inteleg , trebuia sa existe si un barbat in familia voastra !!! :mrgreen:

Ps: rog un admin sa inchida sau sa faca curatenie !

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

De ce sa inchida? Las sa vada lumea toti agaricii ca tine si ca fratii petreus care se caca pe ei cu tancabestiul si nu au pescuit acolo nici in somn. Cum bateti campii ca niste adolescenti care adulmeca miros de pasarica si nu au cum sa ajunga in ea. Un topic unde voi nu aveati drept sa postati atat timp cat NU aveti abonament acolo. Sa vada lumea ca orice cuvant pe care nu-l intelegeti il considerati o jignire, sa te vada pe tine lumea cum topai pe topicuri ca hopa mitica fara sa postezi nimic relevant, numai tampenii si aberatii. Carnatule ce esti! :lol: :lol:
In locul fratilor Parfene cand v-as prinde pe acolo, desi ma indoiesc, v-as da un sut un popou, la cate aberatii gratuite scrieti pe acest topic.

Ma repet: cine are de comentat, bineinteles avand abonament, nu posteaza aici. Sunt sigur de asta. Da, elegant, un telefon.
Ultima oară modificat Vin Mar 09, 2012 21:49 de către Doru Voican, modificat 1 dată în total.
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de claudiue »

Doctore, repeta acest titlu al piesei pana il intelegi !
Fmmsf!

http://www.youtube.com/watch?v=66tWP8TZQow

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de zfcristian »

Doctorul scrie: In locul fratilor Parfene cand v-as prinde pe acolo, desi ma indoiesc, v-as da un sut un popou, la cate aberatii gratuite scrieti pe acest topic.
Daca ai sti sa citesti ai vedea ca in primele posturi mi-am exprimat dezacordul fata de cei care se plang de Tancabesti si am sustinut ca nu-i obliga nimeni sa isi faca abonament acolo si de asemenea faptul ca odata ce au platit au acceptat conditiile de pescuit si atunci de ce sa se mai planga ?!?!?

Poti deduce asta din posturile respective ?

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

claudiue scrie:Doctore, repeta acest titlu al piesei pana il intelegi !
Fmmsf!

http://www.youtube.com/watch?v=66tWP8TZQow

Bineinteles, atat te ducea mintea aia saracuta, cand nu mai ai argumente, o dai in injurii. Eram sigur ca nu ai nicio legatura cu abonamentul. Cocalare ce esti. :P
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

zfcristian scrie:
Doctorul scrie: In locul fratilor Parfene cand v-as prinde pe acolo, desi ma indoiesc, v-as da un sut un popou, la cate aberatii gratuite scrieti pe acest topic.
Daca ai sti sa citesti ai vedea ca in primele posturi mi-am exprimat dezacordul fata de cei care se plang de Tancabesti si am sustinut ca nu-i obliga nimeni sa isi faca abonament acolo si de asemenea faptul ca odata ce au platit au acceptat conditiile de pescuit si atunci de ce sa se mai planga ?!?!?

Poti deduce asta din posturile respective ?
Eu am inteles asta de la inceput, nu am inteles de ce te contrezi cu mine daca aveam aceeasi opinie? Probabil numai de dragul de a abera la greu, alta explicatie nu exista. Sau cum am scris mai devreme, minte intunecata care se insenineaza pe parcurs.
Ca drept dovada, saracutul cu duhu de mai sus, claudiue, nu stie sa se expime decat prin injurii cand nu intelege sensul unei propozitii. Ce sa-i faci daca nu are decat doua clase mai multe ca trenu... :cry:
Ultima oară modificat Vin Mar 09, 2012 22:01 de către Doru Voican, modificat 1 dată în total.
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”