Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Moderator: brietudor

Încuiat
iulius 2010
Mesaje: 125
Membru din: Mie Oct 13, 2010 14:47
Puncte: 0
Contact:

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de iulius 2010 »

[quote="brietudor"]Partida incredibila la Harsany!
Eu, Tudor Pop, Patrick Biro si Garbovan Catalin am reusit sa avem o saptamana de vis pe acest superb lac.
Bravo mestere :!: ..."geaba...daca cei care vin dupa voi nu prind :lol: sau prind la pop-op :oops:
P.S.-mai capacul de la galeata de Carping :?: :P

sorin 1
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 15, 2013 18:26

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de sorin 1 »

Dumnu' Brie dac vrei sa te scutesc trebuie mai inatai sa iti fac o consultatie :) Nu imi pun parafa fara a consulta :)
In alta ordine de idei omul care denatureaza adevarul pt a obtine diverse avantaje materiale, este un mincinos care se crede smecher. Ti-am demonstrat de doua ori ca ai mintit si ti-ai supralaudat nada pe care o produci. Am deja o parere despre tine si crede-ma nu ma intereseaza ce capturi si cate sute de tone, de peste ai si vei prinde. Pt mine pescuitul este strict o forma de relaxare si o fac intr-un mod cat se poate de sportiv.
Faptul ca ai sarit ca ars demonstreaza ca ceva nu e in regula cu ce ai postat. Dar ce sa faci, ai pus botu' mai ceva ca o Essox la un Dollinger pe solunara maxima.....:))))

Avatar utilizator
PatrIcK
Mesaje: 51
Membru din: Mar Apr 24, 2012 21:34
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de PatrIcK »

sorin 1 scrie:Dumnu' Brie dac vrei sa te scutesc trebuie mai inatai sa iti fac o consultatie :) Nu imi pun parafa fara a consulta :)
In alta ordine de idei omul care denatureaza adevarul pt a obtine diverse avantaje materiale, este un mincinos care se crede smecher. Ti-am demonstrat de doua ori ca ai mintit si ti-ai supralaudat nada pe care o produci. Am deja o parere despre tine si crede-ma nu ma intereseaza ce capturi si cate sute de tone, de peste ai si vei prinde. Pt mine pescuitul este strict o forma de relaxare si o fac intr-un mod cat se poate de sportiv.
Faptul ca ai sarit ca ars demonstreaza ca ceva nu e in regula cu ce ai postat. Dar ce sa faci, ai pus botu' mai ceva ca o Essox la un Dollinger pe solunara maxima.....:))))

Mai degraba ai tu o problema cu cerebelul. Nu ti-a cerut nimeni pararea
"Nu sta degeaba, că degeaba stai!"

sorin 1
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 15, 2013 18:26

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de sorin 1 »

Copile mucles ca poate regreti clipa cand te-ai apucat de pescuit .....

Avatar utilizator
PatrIcK
Mesaje: 51
Membru din: Mar Apr 24, 2012 21:34
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de PatrIcK »

sorin 1 scrie:Copile mucles ca poate regreti clipa cand te-ai apucat de pescuit .....
Pe mine sa nu ma iei cu "mucles" ca nu is tigan... daca asa te-ai obisnuit acasa, acolo sa vorbesti asa
"Nu sta degeaba, că degeaba stai!"

Avatar utilizator
brietudor
Mesaje: 186
Membru din: Mar Dec 01, 2009 11:37

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de brietudor »

sorin 1 scrie:Copile mucles ca poate regreti clipa cand te-ai apucat de pescuit .....
Este clar cu ce fel de oameni avem de-a face daca te apuci sa ameninti un copil de 16 ani pe un forum, domnule doctor...
Campion national de tineret 2013!

sorin 1
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 15, 2013 18:26

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de sorin 1 »

brietudor scrie:
sorin 1 scrie:Copile mucles ca poate regreti clipa cand te-ai apucat de pescuit .....
Este clar cu ce fel de oameni avem de-a face daca te apuci sa ameninti un copil de 16 ani pe un forum, domnule doctor...

Brie tineti catzelul in lesa sau pune-i botnita, altel trebuie castrat, daca nu dovedeste ca este caine cu pedigree :lol: :lol: :lol:

mon amy
Mesaje: 86
Membru din: Vin Mai 22, 2009 13:50
Puncte: 0
Localitate: Turda

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de mon amy »

In perioada 08 -11 .05 2014 boiliesurile Target Baits isi vor spune cuvantul si pe balta Ozetanya -pontoanele 2 & 3 .

CARP NEXT LEVEL

gelucu
Mesaje: 345
Membru din: Mar Mai 14, 2013 20:03
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de gelucu »

tonny scrie:Frumos Tudore.Felicitari ;)

Dupa parerea mea carcotasii sa isi vada de treaba lor si sa mai mearga si pe la pescuit nu doar de la tastatura :lol:
de acord !! Tudore nu stiu de ce iti prinzi mintea cu asemenea persoane , lasa-i sa vorbeasca !!

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Target Baits - Boiliesuri & Accesorii

Mesaj de Albert »

brietudor scrie:Bine domnilor, inseamna ca am eu o conceptie gresita despre pescuit.
Nu stiu ce conceptie ai tu, sincer nici nu conteaza. Doar ca, din pct. meu de vedere, un peste nu-l prezinti doar asa..ca l-a prins Xla bila Y.
Ce inteleg eu din ce zice Patrik e ca pop-up-ul ala e...norocos:) Sau, din ce zici tu, ca patul ala de nada pe care s-a prins alt peste la alta bila Z n-are nicio relevanta. Ma scuzi dar...ha-ha.
Nu-mi spune ca tu nu dai doi bani pe strategie de nadire, cantitatea de nada, felul ei, prezentare, durata partidei si tot ce conteaza e ca s-a prins un peste la o bila la un moment dat. Nu mai functioneaza povesti d-astea, mai ales pe un forum (destul de)specializat cum e asta.
Asta e parerea despre sutele de poze cu pesti capturati la o anumita bila, fara detalii despre partida care a dus la acele capturi.
Nu mai spun de descrierea produselor: ingrediente atent selectionate, aduse in Kârgâstan si cu aroma clasica de scoricel si paducel. Spuneti ce are mixul ala in el. Faina de coctier combinat cu sange de meduza si sebum de rama plus seminte de curacao.
Combinat cu aroma de ce- fi. Macar atat.
S-a nimerit s-o scriu pe topicul tau...aia e:)
Ce imi doresc eu de la astfel de topicuri e ca atunci cand puneti poze sa detaliati povestea si sa dati niste detalii tehnice.
Sa documentati cum trebuie partidele in asa fel ca atunci cand eu, de exemplu, vin si te trag de maneca sa-mi dai cu poza sau filmuletu-n cap. Asta inteleg eu prin credibilitate si seriozitate.
Compara ce scriu eu cu reactiile si "informatiile" date de echipa ta. O fi bine?
Daca tu sau echipa ta te simti atacat/lezat de posturile mele stergeti-le , nu-i nicio suparare.
Pan' la urma (si) asta e un topic "de imagine", e alegerea voastra cum il folositi.

Firre intinse si spor la rulat :)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “TARGET BAITS”