Abordare concurs top 10

Cum prindem crapi? Prin ce metode, ce tactici, ce tehnici de pescuit folosim?

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
remus_cta
pescar de competitie
Mesaje: 1330
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 16:20
Puncte: 0
Localitate: constanta
Contact:

Re: Abordare concurs top 10

Mesaj de remus_cta »

Ungureanu Bogdan scrie:intr un concurs pe corbu mic,acum vreo 3 ani, petre iulian a facut asta cu o echipa din pitesti care era in dreapta lui si a iesit scandal. experienta are iulian dar nu trebuie sa ti fortezi norocul ca nu sti niciodata de cine dai pe balta si se prinde de figura si apoi faci baita pe gratis :wink:
:lol: :lol:

iulixa
Mesaje: 253
Membru din: Mar Aug 27, 2013 11:01
Puncte: 0
Localitate: Constanta/Bucuresti

Re: Abordare concurs top 10

Mesaj de iulixa »

Ungureanu Bogdan scrie:intr un concurs pe corbu mic,acum vreo 3 ani, petre iulian a facut asta cu o echipa din pitesti care era in dreapta lui si a iesit scandal. experienta are iulian dar nu trebuie sa ti fortezi norocul ca nu sti niciodata de cine dai pe balta si se prinde de figura si apoi faci baita pe gratis :wink:
totusi, nu inteleg, unde a gresit iulian in ceea ce a facut? sau era doar o gluma pe care eu n-am prins-o...

lorenzo_n
Pescar de competitie
Mesaje: 306
Membru din: Dum Apr 15, 2012 4:45
Puncte: 0
Localitate: navodari

Re: Abordare concurs top 10

Mesaj de lorenzo_n »

N butiric sub perna!..:)

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Abordare concurs top 10

Mesaj de petre iulian »

cred ca ma confunzi :wink:

O singura data am mers pe Corbu mic si nu a iesit nici un scandal ,nu am avut nimic de impartit cu nimeni si nici nu prea am prins peste.... :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Abordare concurs top 10

Mesaj de valiauto68 »

iulixa scrie:
Ungureanu Bogdan scrie:intr un concurs pe corbu mic,acum vreo 3 ani, petre iulian a facut asta cu o echipa din pitesti care era in dreapta lui si a iesit scandal. experienta are iulian dar nu trebuie sa ti fortezi norocul ca nu sti niciodata de cine dai pe balta si se prinde de figura si apoi faci baita pe gratis :wink:
totusi, nu inteleg, unde a gresit iulian in ceea ce a facut? sau era doar o gluma pe care eu n-am prins-o...

Probabil a vrut sa spuna ca s-a lipit de patul de nada al vecinilor de stand....

Mai stiu eu pe unul de prin bistrita care are acelasi stil ... (de noapte)

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: Abordare concurs top 10

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

petre iulian scrie:cred ca ma confunzi :wink:

O singura data am mers pe Corbu mic si nu a iesit nici un scandal ,nu am avut nimic de impartit cu nimeni si nici nu prea am prins peste.... :wink:

Chiar nu iti amintesti cati serpi ati omorat cu maceta atunci?poate te confund :wink:
oricum nu ati deranjat echipa mea, ci pe ceilalti din pitesti, pe trandafir si pe stan madalin.
claudiu de la brasov il pescuia noapea din stanga iar tu si cu dan ziua din dreapta, asta dupa ce ati vazut ca a dat vreo 15 kg in fata.acum stii faza?
nu retin exact cu care din cele 2 echipe s-au certat, dar stiu 100% ca s-au certat
catch&release

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3752
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: Abordare concurs top 10

Mesaj de odoctee »

pharaoh scrie:Nu ma mai lasa coechipierii, m-au pus sa semnez contract de confidentialitate :grin:, cica dadeam prea mult din casa :))
macar de-ai fi o gura larga ... :lol:
da tot scot eu ceva de la tine :wink:
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Abordare concurs top 10

Mesaj de petre iulian »

Ungureanu Bogdan scrie:
petre iulian scrie:cred ca ma confunzi :wink:

O singura data am mers pe Corbu mic si nu a iesit nici un scandal ,nu am avut nimic de impartit cu nimeni si nici nu prea am prins peste.... :wink:

Chiar nu iti amintesti cati serpi ati omorat cu maceta atunci?poate te confund :wink:
oricum nu ati deranjat echipa mea, ci pe ceilalti din pitesti, pe trandafir si pe stan madalin.
claudiu de la brasov il pescuia noapea din stanga iar tu si cu dan ziua din dreapta, asta dupa ce ati vazut ca a dat vreo 15 kg in fata.acum stii faza?
nu retin exact cu care din cele 2 echipe s-au certat, dar stiu 100% ca s-au certat
--------

corect am fost atunci dar nu ne-am certat cu nimeni :wink: .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap”