O DILEMA

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Scrie răspuns
EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Pai , ce-i ziua lui de nastere , frate ? Daca este si nu a dat si el un Jack .........

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cipica »

...credeam ca pe aceasta sectiune de forum o sa se discute civilizat despre concursuri de PESCUIT la crap! Acesta a si fost motivul pt care eu am accesat sectiunea COMPETITII!
...Poate m-am inselat eu...

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

Cipica, eu am si scris sa nu se interpreteze in sensul vulgar! Eu stiu ce a inteles Cezar sau ce a vrut sa spuna Patabum?!
Cezar, la multi ani daca a fost ziua ta!

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

DOMNULE ROSIORU DACA I-AS CUNOASTE PROFILUL PSIHOLOGIC SI NU NUMELE REAL,NUMELE ESTE O VARIABILA ,ESTE CONCEPTUL DE PERSONALITATE ATRIBUIT DE PARINTI COPILULUI LA NASTERE.
OAMENII AU DIFERITE MENTALITATI,NOI TREBUIE SA AVEM RABDARE SA -I ASCULTAM PE TOTI.
REVENIND LA SUBIECT CONSIDER CA TOTI TREBUIE SA POSTAM IN LIMITELE BUNULUI SIMT PENTRU CA ,CHIAR DACA NU NE CUNOASTEM PERSONAL TREBUIE SA NE RESPECTAM SI BINEINTELES SA SI GLUMIM!!!
CU RESPECT.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Cipica, tu nu cumva esti mucosul care se plangea pe la televizor ca a fost furat ? Daca da, mai bine te-ai uita pe MINIMAX !
La varsta ta mai bine ai citi despre POLUTII si nu despre COMPETITII .

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@tudorgabriel
Asa e. In limitele bunului simt, o gluma buna intotdeauna este gustata cu placere.

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Fane,
Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar Cipica la virsta lui cunoaste mai mult decit au invatat altii intr-o viata (in ale pescuitului)
Cind Cipica intra in concursuri, cei de virsta lui inca se minunau prin gradina zoologica.
E intradevar mic, dar hai sa-i respectam pasiunea de pescar.

Avatar utilizator
Sharky
Mesaje: 436
Membru din: Dum Ian 09, 2005 11:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Sharky »

@FANE COCOLOS
Deja observ o atitudine de gigi contra.Aceeasi problema ca si in cazul lui Cristi: il cunosti personal pe Cipica sau doar l-ai vazut la televizor?Nu mai vorbi in necunostinta de cauza, nu cred ca ai ceva de castigat.
Daca in spatele acestui nick se ascunde un cunoscut care testeaza ne limitele, asta este, am luat gusa.Daca nu s-ar putea ca pe viitor sa nu mai auzim de fane cocolos prin topicuri, parerea mea.
Dan Petre aka Sharky

Avatar utilizator
Roger
Mesaje: 114
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:57

Mesaj de Roger »

@caaron te rog sa-mi spui daca iti mai faci abonament la tancabesti.stiu ca e cam costisitor..anu trecut a fost odata vorba de ceva beri dar spre rusinea mea n-am ajuns.
daca invitatia mai e valabila..sper sa ne vedem.
la darvari esti ? am aterizat acu si ...i miss all the fun.. :(


@dl rosioru
anul trecut vorbeati frumos despre un proiect.niste "cursuri de initiere"..tabara de vara..mi-a ramas gandul la ele..se intampla ?

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Bine-ai revenit Roger, sper.
Am vorbit cu citva detinatori de balti. Astept raspunsul lor. Daca gasim locatie restul e rezolvat.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”