O DILEMA

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

marian,
exemplul tau cu invitatia la o cafea e foarte bun, dar neaplicabil, inca, in situatia de fata!
vino tu la ziua lui adriano sa vedem daca noi incepem sa ne balacarim!
p.s. m-ai gandeste-te...

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

p.s. 2
desi incerc (sper, vizibil) sa o mai indulcesc cu tine, totusi, ar trebui sa stabilim pozitiile:
observ ca insisti cu afirmatia ca in Portugalia noi te-am reprezentat pe tine.
LA C.M. NOI AM REPREZENTAT CELELALTE 17 ECHIPE DE PESCARI CARE AU PARTICIPAT LA CALIFICARI. DE ASEMENEA, PE CEI CARE, INAINTEA NOASTRA, AU MAI FOST LA 5 CAMPIONATE MONDIALE PE BANII LOR.
RETINE CA A FOST O INITIATIVA PRIVATA, 21 DE ECHIPE AU STRANS CATE 400 EURO, SI PRIMELE PATRU IN CLASAMENT S-AU FOLOSIT DE BANI!
INSCRIEREA LA CONCURS S-A FACUT PRIN AGVPS ( DE LA CARE NU AM PRIMIT NICI UN BAN!!!), IAR AGVPS-UL A INSCRIS ECHIPA ROMANIEI.

CONCLUZIE: STAI CUMINTE CA IN PORTUGALIA NU TE-A REPREZENTAT NiMENI PE TINE. ONOAREA TA E NEPATATA IN CONTINUARE!

p.s. 3 vii?

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

Andrei stii prea bine ca nu asa s-a pus prb la inceput! Cel putin eu nu asa am perceputo.
Nu am spus ca atunci cand va strangeti intre voi v-ati certa! De ce v-ati mai strange atunci?!
PS: Poate vrei sa-mi vezi curajul cu ocazia asta. Daca e asa, nu am de gand sa dau teste! Motivele pt care nu vin sunt altele decat cele pe care ti le inchipui tu. Oricum, mi-ar face placere sa ne cunoastem, insa in alta conjuntura!
PS2: Nu insist cu afirmatia, ci pur si simplu era o parere dea mea!

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Caaron tata vezi ca ai niste greseli gramaticale.Iti tremura mana sau ti-e foame??

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

Nu am prea fost pe la scoala, bani de mancare de unde...Oricum, daca ai inteles ce am scris , inseamna ca ai cel putin la fel de multa carte ca si mine!

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

@Caaron

Se pare ca ai dreptate la partea cu banii de mancare avand in vedere fizicul tau "ofilit".Mai ai un pic si te atrofiezi.In legatura cu cine are mai multa carte ce sa zic: esti mult mai destept!!! :wink: Invata ortografia si mai vorbim.

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

Bogdan D , poate traiesti cu impresia ca ma faci sa ma oftic cu atacuri de genul asta, privind fizicul meu! Frate, nu stiu ce varsta ai , dar daca eu as spune ca mai bine ca mine, decat ca multi altii care nu si-o mai vad de burta ( nu am nimic cu cei care au burta), cum ar fi? Frate, eu deocamdata nu am nevoie sa ma ajute nimeni sa ma dau jos din pat! Ca ma ataci pe mine cu remarci dastea, inseamna ceva, dar vezi ca mai sunt si altii care nu au investit o viata intreaga in beri! Hai sa lasam fizicul si intelectul la o parte, ca se pare ca nici unul dintre ele nu sunt pctul tau forte!

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Deja te-ai atacat ofilitule!!! :lol: Daca la mine fizicul si intelectul nu sunt un punct forte la tine inseamna ca lipsesc cu desavarsire.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

caron vreau o explicatie in legatura cu semintele si discutia despre alte etnii. nu ti-e rusine, am46 de ani.

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

fane, ai citit tu vreun cuvant care numeste o etnie anume?! E o discutie care depaseste oricum sfera pescuitului cu mult! daca vrei o discutam pe privat!
PS: Imi cer scuze oricum!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”