Site APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: ASTA ESTE HOTARAREA LUI OANA ,CA BANII SA FIE FOLOSITI CA PREMIERE PENTRU CEI 8 MEMBRII AI LOTULUI .
sa intrebam baietii.
poate renunta la premiere sa-l ajute pe nea cornel (cum ii spun ei)
ce zici?
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de cornelserbu »

incearca cu votul secret si vei avea o mare surpriza cu nea cornel al tau :mrgreen:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

cornelserbu scrie:incearca cu votul secret si vei avea o mare surpriza cu nea cornel al tau :mrgreen:
hotii si talharii se judeca in secret?
eu am sa incerc public, poate vor sa-l ajute, cine stie?
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de cornelserbu »

andrei vladeanu scrie:hotii si talharii se judeca in secret?
eu am sa incerc public, poate vor sa-l ajute, cine stie?


da, dar ar mai fi o problema...daca ajuti un hot dovedit, cum se numeste...astia cu legea spun ca ar fi complicitate, iar baietii din echipa nationala nu au totusi nicio vina pentru ca rosioru a furat 2500 de euro...mai bine lasa sa-l judece Al de sus si nu mai incerca sa-l bagi in fata...e patat si gata :!: ...lasa-l sa-si duca crucea pe care si-a pus-o singur in spate dand cu piciorul la tot ce a facut bun...daca a facut ?!?
Cornel Serbu
Friends Carp Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
oanavictor scrie: ASTA ESTE HOTARAREA LUI OANA ,CA BANII SA FIE FOLOSITI CA PREMIERE PENTRU CEI 8 MEMBRII AI LOTULUI .
sa intrebam baietii.
poate renunta la premiere sa-l ajute pe nea cornel (cum ii spun ei)
ce zici?
Eu zic ca este mai bine dar si legal ca APCR sa faca dispozitiile de plata catre cei 8 pescari ai lotului 2009,iar acestia daca vor dori i-i vor face cadou lui Rosioru .
Daca se va intampla asa ,atunci nu mai este nici o problema ,banii vor ajunge la Rosioru din nou iar acesta i-i va depune in contul APCR PENTRU A ASTUPA LIPSA .
In aceasta ipotetica situatie mai exista un risc si anume ''CA ROSIORU SA FUGA DIN NOU CU BANII '' :idea: :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

dan _city_center

Re: Site APCR

Mesaj de dan _city_center »

andrei vladeanu scrie:
oanavictor scrie: APCR a promis ferm ca banii se vor pune la loc de unde sau luat .
corect. vechiul apcr, cel de persoane fizice asa a promis. (la sedinta din decembrie imi amintesc doar cateva nume - tomulescu, doctorii crap, adi dulau, vali bonto, bodo, jubileu - care sustineau vehement ca pun bani pt "nea cornel". oricum majoritatea a marsat in acest sens. de altfel majoritatea a votat ca daca rosioru nu da banii in nu stiu cate luni sa plateasca asociatia. eu m-am aratat impotriva in aceea sedinta. iar vladut la fel, a fost cel mai vehement. eu am sugerat atunci ca putem organiza un eveniment pentru a scoate banii. nu prea m-a ascultat nimeni.

oanavictor scrie: Banii sau luat de la pescarii care au format lotul in 2009 ,deci este normal sa se intoarca la ei ..
gresit
oanavictor scrie:Acesti bani nu sunt profit pentru APCR ,pentru ca nu asta a fost scopul APCR-ULUI cand a dorit organizarea competitiei ..
intre timp, apcr s-a transformat intr-o asociatie de cluburi. scopul conducerii este si acela de a face profit pt cluburile membre. iar avantajele materiale sa se intoarca la pescarii care compun cluburile apcr.
oanavictor scrie:Bani au fost furati de presedintele APCR ,nu de catre o persoana oarecare ...
fostul presedinte, al asociatiei de persoane fizice
oanavictor scrie:Pe ordinul de plata falsificat este stampila APCR ,NU STAMPILA ROSIORU ....
este semnatura lui rosioru
oanavictor scrie: APCR trebuie sa raspunda in fata pescarilor pentru banii furati ,ei trebuie pusi din fonduri proprii iar pe urma este treaba lor cum recupereaza suma de la Rosioru .....
m-am straduit sa recuperez acesti bani din doua motive. pentru ca asa mi se parea corect si - mai ales - pentru ca am vrut sa-l ajut pe rosioru. dar FARA NICIO OBLIGATIE. apcr - asociatie de cluburi - impreuna cu noua ei conducere nu raspunde pentru ce a facut rosioru cu banii in 2009. sa fie clar.
oanavictor scrie:APCR.....APCR .....BANII NOSTRII ..........UNDE E [sic]
nu stiu unde e. cauta prin vreo geanta de pescar croat...
intrebare:
cine din conducerea noului APCR stie daca:

Cupa Romaniei la Crap apartine noului APCR?... :D ....pentru ca la OSIM. :lol: ....tot semnatura veche.... :D :D

Avatar utilizator
vali dumitru
Mesaje: 908
Membru din: Vin Apr 06, 2007 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de vali dumitru »

Dane, in loc sa stai la concurs faci valuri pe-aici.
Ti-a spus Iorgos ca era sa se inece? :lol:
Valentin Dumitru

dan _city_center

Re: Site APCR

Mesaj de dan _city_center »

vali dumitru scrie:Dane, in loc sa stai la concurs faci valuri pe-aici.
Ti-a spus Iorgos ca era sa se inece? :lol:
te salut Vali si felicitari pentru locul obtinut.

am fost primul la "oficiala " care te-am felicitat.la mine au mers codurile. :D

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

mircea f zici ca a murit
nu mai raspunde nici la sms-uri
:(
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

s-a rezolvat, multumim mircea
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”