Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIALA!

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
tibi_m
Mesaje: 501
Membru din: Joi Iul 29, 2010 11:45
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIALA!

Mesaj de tibi_m »

In contextul in care cei implicati si interesati de soarta Carpfishing-ului din Romania traiesc actualmente in plina incertitudine legata de legalitatea si reprezentativitatea forurilor diriguitoare din fenomen, in contextul in care ne aflam in luna ianuarie si nu se cunosc datele si organizatorii Campionatului National sau a concursurilor de calificare in vederea participarii la Campionatul Mondial, intrebari legitime sunt: "Ce entitate va fi agreata de forurile internationale in urma congresului din aprilie? Cine va avea, deci, indreptatirea de a trimite lotul la Campionatul Mondial?
Daca Federatia Romana de Pescuit Sportiv va fi cea aleasa, intrebarile care se ridica din multe voci sunt: "Are Federatia oameni in componenta ei, capabili sa organizeze evenimente de anvergura nationala?", "Are Federatia un buget concret sau macar sursele identificate pentru constituirea acestui buget?", "Are Federatia suficienta credibilitate, reprezentativitate si competenta pentru a putea indeplini dezideratul de a avea, in sfarsit, o structura organizatorica coerenta?"
Pe de alta parte apar intrebari precum: "Ce argumente are opozitia la Federatie?", "Ce i se reproseaza acesteia sau conducatorului ei?", "Ce sanse sunt, si cu ce costuri s-ar putea face o reconciliere?"

La aceste intrebari, precum si la multe altele, vor raspunde maine, la Carpfishing Radio Show de la orele 18.00, Stefan Popescu - Presedinte al FRPS si Victor Oana - Presedinte Club Pelicanul (una dintre cele mai puternice voci ale opozitiei)

Alaturi de mine si de invitatii mei vor fi prin intermediul telefonului, pentru a adresa intrebari sau a emite opinii, presedinti de club precum: Vali Vesa, Gabi Sandu, Vali Martoiu si altii.

O dezbatere actuala, intr-un cadru civilizat, care va demonstra ca si in Romania anului 2014 oameni cu opinii opuse pot avea un dialog si pot coabita in mod decent.

Va astept la Renegade Radio, http://www.radioul.ro

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIA

Mesaj de petre iulian »

unde este adresa ?
Vrem sa-i trimitem flori lui Popescu :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIA

Mesaj de oanavictor »

garantat domnul popescu va avea de raspuns la foarte multe intrebari incomode .
promit sa port un dialog foarte civilizat cu domnia sa ,lucru pe care-l astept si de la dansul .
rog ascultatorii care au intrebari sau nelamuriri sa-mi trimita mesaj la 0744630226 ........iar eu voi face oficiul de a le aduce la cunostinta domnului popescu .
sper ca nu va incepe cu citate din legi ........
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIA

Mesaj de Vali Vesa »

recomand
Fişiere ataşate
ram-nek.jpg
ram-nek.jpg (5.94 KiB) Vizualizat de 2304 ori
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIA

Mesaj de oanavictor »

eu sper sa nu fie nevoie de asa material ,am incredere ca totul se va desfasura in modul cel mai civilizat cu putinta .....fara false raspunsuri si explicatii puerile !

astept in continuare intrebari cu tema pentru a fi puse domnului popescu .
astazi ........ora 18 .......carpfishing radio show ..........numai la www.radioul .ro
pentru ca nici nu stiti ce pierdeti !
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIA

Mesaj de Cristi Y »

as avea cateva intrebari , una dintre ele ar fi : care este bugetul federatiei pentru sezonul competitional 2014 si care este sursa acestui buget , daca se poate da un raspuns la obiect si pertinent din partea presedintelui , ar fi de apreciat
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
tibi_m
Mesaje: 501
Membru din: Joi Iul 29, 2010 11:45
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIA

Mesaj de tibi_m »

Cristi Y scrie:as avea cateva intrebari , una dintre ele ar fi : care este bugetul federatiei pentru sezonul competitional 2014 si care este sursa acestui buget , daca se poate da un raspuns la obiect si pertinent din partea presedintelui , ar fi de apreciat
Ok Cristi. Am notat intrebarea.

Pe parcursul emisiunii daca aveti intrebari, va rog sa le adresati in mesaj privat catre mine. Estimez un chat absolut incontrolabil, asa ca intrebarile trebuie sa imi fie adresate mie direct. :)

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIA

Mesaj de Marian Constantin »

tibi_m scrie:
Cristi Y scrie:as avea cateva intrebari , una dintre ele ar fi : care este bugetul federatiei pentru sezonul competitional 2014 si care este sursa acestui buget , daca se poate da un raspuns la obiect si pertinent din partea presedintelui , ar fi de apreciat
Ok Cristi. Am notat intrebarea.

Pe parcursul emisiunii daca aveti intrebari, va rog sa le adresati in mesaj privat catre mine. Estimez un chat absolut incontrolabil, asa ca intrebarile trebuie sa imi fie adresate mie direct. :)

probabil va da raspunsuri evazive , marca popescu ... Tibi ii poti comunica sa vina si cu dovezi privind afirmatiile lui ( inclusiv buget )
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIA

Mesaj de claudiue »

Aceasta emisiune se va si inregistra pt o auditie viitoare?
Eu personal nu am cum sa o ascult azi....

Avatar utilizator
tibi_m
Mesaje: 501
Membru din: Joi Iul 29, 2010 11:45
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Carpfishing radio show - Joi, orele 18.00, EDITIE SPECIA

Mesaj de tibi_m »

Marian Constantin scrie:
tibi_m scrie:
Cristi Y scrie:as avea cateva intrebari , una dintre ele ar fi : care este bugetul federatiei pentru sezonul competitional 2014 si care este sursa acestui buget , daca se poate da un raspuns la obiect si pertinent din partea presedintelui , ar fi de apreciat
Ok Cristi. Am notat intrebarea.

Pe parcursul emisiunii daca aveti intrebari, va rog sa le adresati in mesaj privat catre mine. Estimez un chat absolut incontrolabil, asa ca intrebarile trebuie sa imi fie adresate mie direct. :)

probabil va da raspunsuri evazive , marca popescu ... Tibi ii poti comunica sa vina si cu dovezi privind afirmatiile lui ( inclusiv buget )
Mariane, o sa incerc sa il aduc la concret la fiecare incercare de fofilare din subiect (ma bazez si pe Victor pentru asta).
Dovezile...in masura in care pot sa fie ele prezentate la radio, o sa le cer, as spune mai degraba argumente.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”