Concluzii 2

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Concluzii 2

Mesaj de Val »

Adaptati si orientati spre orice fel de balta .........Bravo lor ... ! Daca spuneai acum vreo 6 luni ( cred ca si acum ) ca nu ai ce cauta pe MV 2 cu selectia pentru baltile din Anglia ( din motive de lipsa de peste COMPATIBIL la DENSITATE cu MV 2 , al baltilor din Regatul Unit ) .... erai luat de rau voitor si erai amenintat la modul public ...... Dar ma rog .. nu e treaba magarului de ce nu beau oile apa . Sincer macar 2-3 telefoane ii dadeam si eu lui Pavlovici ... poate aflam mai multe si mai bune despre unde urma sa pescuim ..., strategii specifice , balti , samd .
Si cit timp nu averm un buget al lotului national care sa asigure partea financiara ... iar alegerea baltilor sa fie apanajul cluburilor , adaptat la sezonul in curs , vom cadea mereu prada la astfel de tentatii financiare si la greseli de genul mentionat mai sus .... Eu faceam finala pe Peris - peste putin , ballta mica , peste suspicios ..... samd . NU cred ca Nea Cristi vroia Peris pe spatele treningurilor ... si daca cantarea dinsul scapam si de costurile de arbitraj ...

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Concluzii 2

Mesaj de Val »

Scuzati cacofonia din ultima fraza ...

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concluzii 2

Mesaj de cornelserbu »

Val scrie:Adaptati si orientati spre orice fel de balta .........Bravo lor ... ! Daca spuneai acum vreo 6 luni ( cred ca si acum ) ca nu ai ce cauta pe MV 2 cu selectia pentru baltile din Anglia ( din motive de lipsa de peste COMPATIBIL la DENSITATE cu MV 2 , al baltilor din Regatul Unit ) .... erai luat de rau voitor si erai amenintat la modul public ...... Dar ma rog .. nu e treaba magarului de ce nu beau oile apa . Sincer macar 2-3 telefoane ii dadeam si eu lui Pavlovici ... poate aflam mai multe si mai bune despre unde urma sa pescuim ..., strategii specifice , balti , samd .
Si cit timp nu averm un buget al lotului national care sa asigure partea financiara ... iar alegerea baltilor sa fie apanajul cluburilor , adaptat la sezonul in curs , vom cadea mereu prada la astfel de tentatii financiare si la greseli de genul mentionat mai sus .... Eu faceam finala pe Peris - peste putin , ballta mica , peste suspicios ..... samd . NU cred ca Nea Cristi vroia Peris pe spatele treningurilor ... si daca cantarea dinsul scapam si de costurile de arbitraj ...
sau pe darvari ca si acolo pana prinzi un peste trebuie sa stai si-n cap :D
in rest, iti dau intr-u totul dreptate...stii cum suntem noi acum, ca la fotbal...impotenti si cu gandul la echipa de aur, dar fuduli nevoie mare... :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14768
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Concluzii 2

Mesaj de gor965 »

cornelserbu scrie: sau pe darvari ca si acolo pana prinzi un peste trebuie sa stai si-n cap :D
Mai repede pe Hobaia ! :wink: ... :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Concluzii 2

Mesaj de Cristi Y »

Americani-s de vina ...... :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concluzii 2

Mesaj de andrei vladeanu »

cornel serbu vorbeste de generatia de aur, dar val - prin exemplul cu nea cristi albastroiu - se afla pe vremea lui florin halagian
:D :D :D
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concluzii 2

Mesaj de cornelserbu »

gor965 scrie:Mai repede pe Hobaia ! :wink: ... :lol:
eu ma gandeam ca e pestele mofturos, nu ca nu exista :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Concluzii 2

Mesaj de Alexandru Mihai »

cornelserbu scrie:
gor965 scrie:Mai repede pe Hobaia ! :wink: ... :lol:
eu ma gandeam ca e pestele mofturos, nu ca nu exista :D
si eu sunt mofturos cand ma duc la magazin sa cumpar peste...nu stiu de care sa iau...de hobaia sau de crescatorie... :D
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
Roman Eugen
Mesaje: 446
Membru din: Dum Ian 24, 2010 18:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concluzii 2

Mesaj de Roman Eugen »

de Hobaia cu sigurantza. da mai asteapta vreo 2-3 ani poate populeaza balta :lol: :lol: :lol: :lol:

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concluzii 2

Mesaj de Madalin Dirla »

daca o sa mai aibe cine..........asa am vazut la tv

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”