DATORIE NATURAL CARP - APCR

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Genes Florin »

ciobea mihai scrie:La anul cand vrei esti invitat pe aceea balta un sfarsit de saptamana ca sa vezi ce conditi ti se ofera ,
Am fost pe lac, intr-adevar este foarte frumos.
Dar eu cred ca Bogdan a fost putin luat de valul CN.
Eu am vazut cum Bogdan a venit si la AGVPS, cu toate ca nu avea ce cauta acolo, dupa care si la Sinaia.
Noapte buna!
Balta Puiesti

ciobea mihai
Mesaje: 36
Membru din: Dum Iul 25, 2010 20:38

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de ciobea mihai »

Dar eu cred ca Bogdan a fost putin luat de valul CN.
Eu am vazut cum Bogdan a venit si la AGVPS, cu toate ca nu avea ce cauta acolo, dupa care si la Sinaia.

Da florin asa este , a depus suflet si la luat valul
A fost la AGVPS dar nu sa se milogeasca , si la sinaia la fel a fost ca i sa cerut sa vina nu sa ceara mila , nu este genul sa ceara mila
NOAPTE BUNA

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de bogkba »

Florin ,dl Victor Pectu ce cauta la AGVPS?Eu eram Presedintele unui club care vroia sa adere la A.P.C.R...
La Sinaia am venit in calitate de Presedinte CS Natural Carp,dar si ca organizator de etapa a CN,am gresit poate imi spui tu?

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Genes Florin »

bogkba scrie:Florin ,dl Victor Pectu ce cauta la AGVPS?Eu eram Presedintele unui club care vroia sa adere la A.P.C.R...
La Sinaia am venit in calitate de Presedinte CS Natural Carp,dar si ca organizator de etapa a CN,am gresit poate imi spui tu?
SCUZE Bogdane, senzatia mea era ca Dan Marinita este presedinte.
Nu uita ca Victor Petcu chiar sa implicat in organizarea finalei si a si sponsorizat echipa Nationala, eu cred ca tu te-ai lasat dus de nas.
Nu mai conteaza, scuze daca am deranjat, si sa ne vedem sanatosi.
Balta Puiesti

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Dan Marinita »

"Nu cred ca Andrei exagereaza, dacă va aduceti aminte la Sinaia
când Bogdan a sărit putin in sus ca si el da o suta mil dacă....
Când eu i-am spus ca nu trebuie sa sara ca balta lui Nu este încă cunoscuta, dar va deveni cunoscuta la nivel national prin organizarea unei etape din CN, s-a mai linistit stiind ca am dreptate.
Sunt sigur ca Bogdan o sa rezolve problema sponsorizari fără prea mult tam-tam.
Mai curios este faptul ca domnul Marinita nu spune nimic, el a fost girantul lui Bogdan.
Nu uitati ca nu va băgat nimeni mana in buzunar, voi erati cei care aruncati cu bani si ati avut si avantajul balti, care după părerea mea pentru asta trebuie sa plătiți APCR-ului.
Fiti oameni cu onoare domnilor!"

Da, ai zis bine eu am fost cel care am promovat Lacul 2-Bunget si eu am fost cel care l-am prezentat pe Bogdan Caba prietenilor din Carp Fishing-ul Romanesc. Bogdan Caba este un om care poate sa onoreze oricand ce promite .Etapa de la Bunget sa incheiat intr-o maniera care Clubul Natural Carp a fost defavorizat clar din toate punctele de vedere .Mai pe romaneste si FU..TI si CU BANI LUATI.
Cu aceasta ocazie vreau sa fac cunoscut faptul ca m-am retras din Clubul Natural Carp.

Motivul

A luat fiinta Clubul de Pescuit Spotiv --- AVIATORS FISHING CLUB--- :D
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de oanavictor »

Dan Marinita scrie: Cu aceasta ocazie vreau sa fac cunoscut faptul ca m-am retras din Clubul Natural Carp.

Motivul

A luat fiinta Clubul de Pescuit Spotiv --- AVIATORS FISHING CLUB--- :D
Exista lacuri deasupra norilor :!: :?: :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Dan Marinita »

oanavictor scrie:
Dan Marinita scrie: Cu aceasta ocazie vreau sa fac cunoscut faptul ca m-am retras din Clubul Natural Carp.

Motivul

A luat fiinta Clubul de Pescuit Spotiv --- AVIATORS FISHING CLUB--- :D
Exista lacuri deasupra norilor :!: :?: :lol: :lol: :lol:
Nu Nea Victore :D la solicitarea mai multor colegi am luat aceasta hotarare .clubul va avea si sectiune de rapitori deja la nivel de organizare a competitiilor de pescuit la crap si stiuca ne aflam la editii avansate :roll: :D a-3-a respectiv a-4-a editie nu mai vorbim de sponsori care sunt din afara tarii.Clubul este exculsiv numai din aviatori si din cei care lucreaza in aviatie.Nu ne dorim deocamdata sa participam la competitii majore de gen CN(lasam pe altii mai priceputi :D )
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

dan _city_center

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de dan _city_center »

@ Dan Marinita
stai pe aproape, urmeaza o surpriza placuta,din timpul unui concurs memorabil :D
concurs ce a avut loc pe Bunget.. :wink: :roll: :!: :lol:

dan _city_center

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de dan _city_center »

oare despre cine e vorba in acest filmulet :lol: :!: o fi pescar :?:
dublu clik pe imagine :!
Imagine

dan _city_center

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de dan _city_center »

Dan Marinita scrie:....... aviatori si din cei care lucreaza in aviatie........
deci cu "Pelicanii" aveti sanse sa va intilniti mai des ... in aer,dar mai ales la sol :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”