DATORIE NATURAL CARP - APCR

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

George Andreescu
Mesaje: 111
Membru din: Joi Iun 24, 2010 1:30

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de George Andreescu »

ciobea mihai scrie:Iti dau numarul de telefon si cand esti hotarat ma suni si ne vedem in bucuresti la tine in cartier 0734368358 ca sa ne laudam unul la altul
Ma uimiti cu atata ignoranta, domnule. La dumneavoastra totul se rezuma la a scoate un ochi, la a rupe o mana sau mai stiu eu ce. Reveniti-va, domnule Ciobea sau cum v-o chema, aici se vorbeste in general despre pescuitul la crap, iar dumneavoastra se pare ca nu stapaniti deloc aceasta indeletnicire. Cautati un site cu batai, cu interlopi si probabil cu manele, va garantez ca acolo va vor intelege toti userii. Aici pe crapmania, zau, pareti a fi un intrus.

ciobea mihai
Mesaje: 36
Membru din: Dum Iul 25, 2010 20:38

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de ciobea mihai »

Ma uimiti cu atata ignoranta, domnule. La dumneavoastra totul se rezuma la a scoate un ochi, la a rupe o mana sau mai stiu eu ce. Reveniti-va, domnule Ciobea sau cum v-o chema, aici se vorbeste in general despre pescuitul la crap, iar dumneavoastra se pare ca nu stapaniti deloc aceasta indeletnicire. Cautati un site cu batai, cu interlopi si probabil cu manele, va garantez ca acolo va vor intelege toti userii. Aici pe crapmania, zau, pareti a fi un intrus.[/quote]


Stimate pescar , nu pot sa-mi revin ca nu beau , esti tu in masura sa-mi spuii ce stapanesc,,pana cand nu atii inceput sa latrati nu am auzit de voi , asa ca nu inteleg cum pot sa caut alt site cand eu nu ma bag in seama ne intrebat ,
Bile mai vinzi si tu mai ieftine cu 10 lei decat le vinde baiatul ala care le face , am auzit ca iei ingredientele si te milogesti sa ti le faca ca te duci la pescuit si tu le vinzi( -10 ron la kg). Dar spre ferirea ta le-ai vandut la un cunoscut , vezi ce rabla esti si vorbesti de pescuit cu un offf , pacat ca latrati mult si prost

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Reveniti-va, domnule Ciobea sau cum v-o chema,

Mi-am revenit , poti sa mi te adresezi
lacul Draghiceni jud. olt

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Genes Florin »

SIMESCU VALENTIN scrie:Reveniti-va, domnule Ciobea sau cum v-o chema,

Mi-am revenit , poti sa mi te adresezi
:lol: :lol: :lol: :lol:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

:wink: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


:wink: :wink: :wink:
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

[quote="petre iulian"]Ne e bine sa vorbesti de Bogdan Caba ca are un vocabular foarte colorat .

Iulica incearca sa ma cauti si sa-mi explici ce ai vrut sa spui cand ai afirmat ca am venit la tine si la george alexandru si vam oferit lovele ca sa ne ajutati sa ne calificam la voi pe balta si daca voi nu va-ti corupt am apelat la D_VALER ,,cum acum banuiesc ca stii cu cine stai de vorba incearca sa-mi explici chiar aici pe forum ca nu ma feresc,,
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

SIMESCU VALENTIN scrie:
petre iulian scrie:Ne e bine sa vorbesti de Bogdan Caba ca are un vocabular foarte colorat .

Iulica incearca sa ma cauti si sa-mi explici ce ai vrut sa spui cand ai afirmat ca am venit la tine si la george alexandru si vam oferit lovele ca sa ne ajutati sa ne calificam la voi pe balta si daca voi nu va-ti corupt am apelat la D_VALER ,,cum acum banuiesc ca stii cu cine stai de vorba incearca sa-mi explici chiar aici pe forum ca nu ma feresc,,
Daca pana maine nu am raspunsul nu trebuie sa mai raspunzi ,, sa-mi opresti un loc pe chiroiu 4 , care sti tu ca se prinde , si sa fie si putin retras, ca vin sambata la peste
lacul Draghiceni jud. olt

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”