decizie CCN - caz bunget

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de andrei vladeanu »

Dan Marinita scrie:Cine va fi vinovat?
eu.
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de andrei vladeanu »

bogkba scrie:
ceangau alexandru scrie:
Dan M scrie:Utilizatorul "alexe" si-a cerut scuze utilizatorului "ceangau alexandru", astfel banul a fost ridicat.
CINE, UNDE ,SI CAND...!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

Inca o data se vede ca interesul primeaza in fata dreptatii...sper sa nu ma banati!! :lol: :lol: :lol:
cine reprezinta dreptatea si cine interesul in cazul asta? concret.
The One Team

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de bogkba »

E simplu ca buna ziua.Te stiu un baiat inteligent Andrei...citeste topicul de la inceput si ai sa vezi(daca ai timp).

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de bogkba »

Andrei asta este gargara ieftina ,
Iti pun o intrebare daca vrei sa raspunzi bine daca nu nu
Daca o sa ti se sparga toate lucrurile in cap tie si va fi multa lume sa vina si sa spuna toate magariile care se fac cu acordul ....... ce mai zici Dle presedinte ,spui de unul si de altul ca baliverne etc ,hai sa o lasam asa ca ia lumea foc si deja sa cam luat , voi nu vedeti ca si cu scuzele o dati in mangleala .

Dan M scrie:
Utilizatorul "alexe" si-a cerut scuze utilizatorului "ceangau alexandru", astfel banul a fost ridicat.

Va repet" sunteti terorizati " dar nu de teroristi la voi se practica mangleala ieftina cu gaste cand o sa dati de rechini e mai nasol
Du-te la lates ca se anunta vijelie :wink: :wink: :wink:
Si poate se mai comanda ceva ?????? :lol: :lol: :lol:
Ultima oară modificat Vin Iul 02, 2010 11:21 de către bogkba, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de andrei vladeanu »

bogkba scrie:Andrei asta este gargara ieftina ,
Iti pun o intrebare daca vrei sa raspunzi bine daca nu nu
Daca o sa ti sa sparga toate lucrurile in cap tie si va fi multa lume sa vina si sa spuna toate magariile care se fac cu acordul ....... ce mai zici D presedinte ,spui de unul si de altu ca baliverne etc ,hai sa o lasam asa ca ia lumea foc si deja sa cam luat , voi nu vedeti ca si cu scuzele o dati in mangleala .

Dan M scrie:
Utilizatorul "alexe" si-a cerut scuze utilizatorului "ceangau alexandru", astfel banul a fost ridicat.

Va repet" sunteti terorizati " dar nu de teroristi la voi se practica mangleala ieftina cu gaste cand o sa dati de rechini e mai nasol
Dute la lates ca se anunta vijelie :wink: :wink: :wink:
Si poate se mai comanda ceva ?????? :lol: :lol: :lol:
a nu stiu cata oara nu reclami ceva concret si coerent
folosesti un limbaj care pe mine ma depaseste
The One Team

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de barbumarius »

@Vladeanu

Legat de Sacel OCAZIA ai avut-o tu si erai sustinut de toate cluburile.Tu erai presedinte, noi eram doar razvratiti si unii care incearca sa blocheze CN.
Ti-am invatat modul de lucru tip "diversiune" asa ca nu am fost mirat de DECIZIE.La telefon ai zis ca nu s-a aplicat regulamentul la Floreasca si ca trebuie sa primim Soimii pe balta in loc sa ramana rezultatul si sa se ia masuri cu cei care au gresit.O etapa mai tarziu te schimbi-Rezultatul din teren ramane.

Sa ne traiesti conducator iubit iar cei ce vor organiza de aici inainte etape pe timpul, banii si munca lor sa pateasca ca noi.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de andrei vladeanu »

barbumarius scrie:@Vladeanu

Legat de Sacel OCAZIA ai avut-o tu si erai sustinut de toate cluburile.Tu erai presedinte, noi eram doar razvratiti si unii care incearca sa blocheze CN.
Ti-am invatat modul de lucru tip "diversiune" asa ca nu am fost mirat de DECIZIE.La telefon ai zis ca nu s-a aplicat regulamentul la Floreasca si ca trebuie sa primim Soimii pe balta in loc sa ramana rezultatul si sa se ia masuri cu cei care au gresit.O etapa mai tarziu te schimbi-Rezultatul din teren ramane.

Sa ne traiesti conducator iubit iar cei ce vor organiza de aici inainte etape pe timpul, banii si munca lor sa pateasca ca noi.
la floreasca regulamentul NU ZICE ca sanctioneaza cu 50 kg
la bunget regulamentul ZICE ca dupa 48 de ore nu se mai reia

barbule, asta e o analogie reala si adevarata. tu pui problema deformat. ca de obicei.
The One Team

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de barbumarius »

Eu iti spuneam ca rezultatul din teren ramane.

ps Pe mine nu ma aburesti Andrei.Trebuie sa judeci cu aceeasi masura.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de barbumarius »

Atentie rezultatul RAMANE indiferent ce spune regulamentul.(asa e in orice sport chiar si in tenis).

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de bogkba »

barbumarius scrie:Atentie rezultatul RAMANE indiferent ce spune regulamentul.(asa e in orice sport chiar si in tenis).

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Si la OINA

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”