decizie CCN - caz bunget

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de bogkba »

:lol: :lol: :lol:
Stii de ce nu am raspuns la telefon,pt ca imi suna ambele telefoane si eu am hotarat sa vorbesc decat cu cine poftesc! :D

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de bogkba »

1. nu rspunzi la telefon
2. observ ca am ajuns obiect de pariuri pentru tine. varsta si pozitia (in lumea crapului) nu cred ca te recomanda pt asa ceva. asta se numeste obraznicie, dragutule.
3. din niciun regulament. a fost decizia comisiei de competitii agvps. aceeasi comisie la care ai aplelat si tu sa-ti faca dreptate.
4. echipele au fost de fapt echipa [/quote]


1. Ai sa-mi dai vro veste ca ma trimiti in finala,de ma sunai la tel '''' :wink:
2. Andrei eu in primul rand nu sunt mare pescar , dar nici nu pot sa ajung sa fac magarii si obraznic nu am fost niciodata si dragut sunt doar pentru sexul feminin (cred eu )
3. Ma lasi cu agvps si cu decizi, eu in momentul asta nu am apelat la agvps , ca aia nu au ciocan de lemn in mana , voi decideti ce vreti si ce va convine ,
4. Da m-am exprimat gresit ,tu cu echipa aia ai vro legatura???????
Ultima oară modificat Vin Iul 02, 2010 12:30 de către bogkba, modificat 1 dată în total.

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de bogkba »

bogkba scrie:1. nu rspunzi la telefon
2. observ ca am ajuns obiect de pariuri pentru tine. varsta si pozitia (in lumea crapului) nu cred ca te recomanda pt asa ceva. asta se numeste obraznicie, dragutule.
3. din niciun regulament. a fost decizia comisiei de competitii agvps. aceeasi comisie la care ai aplelat si tu sa-ti faca dreptate.
4. echipele au fost de fapt echipa

1. Ai sa-mi dai vro veste ca ma trimiti in finala,de ma sunai la tel '''' :wink:
2. Pariu am facut ca ma amuza raspunsurile tale si ca le sucesti repede.Andrei eu in primul rand nu sunt mare pescar , dar nici nu pot sa ajung sa fac magarii si obraznic nu am fost niciodata si dragut sunt doar pentru sexul feminin (cred eu )
3. Ma lasi cu agvps si cu decizii, eu in momentul asta nu am apelat la agvps , ca aia nu au ciocan de lemn in mana , voi decideti ce vreti si ce va convine ,
4. Da m-am exprimat gresit ,tu cu echipa aia ai vro legatura???????[/quote]

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de andrei vladeanu »

bogkba scrie:,
4. Da m-am exprimat gresit ,tu cu echipa aia ai vro legatura???????
[/quote]

am. este un adevarat club apcr.
alte interese numai o minte bolnava le poate nascoci. planet carp pescuieste cu nada CARPING si scrie la REVISTA LU PESTE.
The One Team

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de bogkba »

andrei vladeanu scrie:
bogkba scrie:,
4. Da m-am exprimat gresit ,tu cu echipa aia ai vro legatura???????
am. este un adevarat club apcr.
alte interese numai o minte bolnava le poate nascoci. planet carp pescuieste cu nada CARPING si scrie la REVISTA LU PESTE.[/quote]


:lol: :lol: :lol: :lol: Ma faci sa rad , ma refer la cu totul altceva , echipa sa o lasam deoparte ca este o echipa si bravo lor ,, cu manegerul ai vreo legatura ??????????

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de andrei vladeanu »

bogkba scrie: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma faci sa rad , ma refer la cu totul altceva , echipa sa o lasam deoparte ca este o echipa si bravo lor ,, cu manegerul ai vreo legatura ??????????
cu gabi sandu?
de rudenie, nu.
nici de alta natura.
in rest, asa cum ziceam, pescuieste cu carping si scrie la revista lu peste...
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de Vladut Mateianu »

ceangau alexandru scrie:
Dan M scrie:Utilizatorul "alexe" si-a cerut scuze utilizatorului "ceangau alexandru", astfel banul a fost ridicat.
CINE, UNDE ,SI CAND...!!!!!!
Noua, administratorilor..... Alexe a crezut ca esti clona, de aceea a si postat asa agresiv. Dupa ce i-am explicat ca esti cat se poate de real si-a cerut scuze.....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

ceangau alexandru
Mesaje: 148
Membru din: Joi Mai 29, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: sfantu gheorghe

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de ceangau alexandru »

....OK...Va doresc sanatate..!!!!

alexe
Mesaje: 26
Membru din: Mar Iun 01, 2010 11:50

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de alexe »

[quote="ceangau alexandru"]....OK...Va doresc sanatate..!!!![/quote
Cu putina intarziere... imi cer scuze de limbajul rautacios pe care ti l-am adresat. nu stiu cine esti si m-ai prins si intr-o pasa mai rea.
Am vb cu Andrei cat si cu Vladut si l-am explicat ca sunt in drum spre Lates si nu am de unde sa-ti scriu un mesaj...

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: decizie CCN - caz bunget

Mesaj de Genes Florin »

:lol: :lol:
andrei vladeanu scrie:ok. eu cedez si inchei
imi pare f rau ca nu a existat celebra hartie fara de care tu si cu vali vesa ii dadeati afara de pe balta pe alexe, gaoaza, cioara, pasa, etc
imi pare foarte rau
insa toata lumea realizeaza ca acest lucru nu s-ar fi intamplat nici daca sacel
insa, repet, este subterfugiul vostru. nu ati avut hartie.
parerea mea ramane alta. ca nu ati avut altceva. coaie.
nici voi, nici alti viteji sefi de cluburi apcr, care NU TREBUIAU sa intre pe lacuri si sa sustina cauza.
in apcr e FIECARE PT EL, chiar daca de afara ne acuza de altceva
starea asta de fapt trebuie sa inceteze. parerea mea.
Fratilor soimi au vrut sa pescuiasca, nu zic asta de frica,(sunt super baieti) asta trebuie sa existe in fiecare pescar, SPIRITUL DE COMPETITIE SI FAIR PLAY.
Sunt interese personale mari, cum au recunoscut uni.
Sunt presedinti de club care cearta membri ne implicati in CN, ca in alte competiti ou folosesc mada clubui.
Va astepam la HOOK.
Si realitatea era ca sa prins la caucicuri.
Balta Puiesti

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”