FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Vladut Mateianu »

@Lao

Atentie la limbaj te rog....poti sa faci critici si fara sa jignesti...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Lao »

Vladut Mateianu scrie:@Lao

Atentie la limbaj te rog....poti sa faci critici si fara sa jignesti...
Bine sefu'...sorry...nu se mai intampla.

vali ionita
Mesaje: 19
Membru din: Dum Iul 25, 2010 13:37

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de vali ionita »

Lao scrie:
bogkba scrie:
Lao scrie:Pe Bunget nu se fura peste ca nu prea are ce sa se fure... :lol:
Pe Chiroiu e cam greu cu furaciunea cand e de paza magraonul.... :mrgreen:
Mai clono iar nu ai loc de mine,delirezi,ce legatura are asta cu finala CN?
Vladut asta este off-topic,si i-ai mai dat un avertisment!! :idea:
Mai teparule care esti, in locul tau as tacea malc cu baltoaca aia a ta care nu are decat biban si puta ciobanului. L-ai mai pus si pe figura ala de marinita sa minta pentru tine, pentru o amarata de partida gratis de pescuit.
Bai marinita, eu la varsta ta mi-ar fi rusine sa fac asemene gesturi, ca te cam cunoaste lumea si devi penibil cu reclama aia de doi lei. Cred ca poze ati facut cu crapii cumparati de la metro... :lol:
Upsss , cine este escroc bogdan caba , nu va uitati la voii panaramelor , ati lesinat de foame cu criza asta si ati inceput sa faceti critici, dute si apucate de engleza de limbii, ba eu acum i-mi dau seama de ce se duce lumea pe balta aia,

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de bogkba »

Mai pasarica mica,iar te-ai urcat in pom si ai prins glas??De ce duceti voi grija la Bunget,cand Bungetul nu duce lipsa de ABSOLUT nimic,nici de peste ,nici de bani,nici de clienti...nici de investitii!!Asa ca stai linistit,ciocu mic si joc de glezne pasarica!!!
Marinita nu pescuieste niciodata la mine gratis si daca ar face-o care e problema ta cioc mic?
Vezi ca s-ar putea sa-mi spui BOSS cand ma vezi fata in fata,si sa incepi sa te balbai ,sa nu mai fi coerent,nu ca acum ai fi prea...
Vedeti-va de treaba voastra,ca EU sunt prea mare pt unii dintre voi(astia smardoi in tastaturi) si ca sa ajungi ca mine iti trebuie 10 vieti pisoias...S-au ati intrat in panica????

vali ionita
Mesaje: 19
Membru din: Dum Iul 25, 2010 13:37

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de vali ionita »

...S-au ati intrat in panica????[/quote]


D-nul bogdan , am fost luna iulie pe mai multe balti din preajma bucurestiului , am fost uimit sa vad ca aveau 10 pescari vinerea pe balta nu credeam , ieri m-au sunat baieti ca erau la peste pe bunget lacul 2 si credetima ca am fost atat de incantat sa aud ca aveati 15 pescari si peste noapte au ramas 9 .
D-nul bogdan aveti prea multa stofa in fata si se vede omul de la distanta care sa nascut cu bani lasati :lol: pisoii sa vorbeasca si sa moara saraci :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Vladut Mateianu »

Aici discutati doar la subiect.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Val »

O singura observatie am la acest topic si sa nu fiu gresit intels cum s-a mai intimplat ( gen bicicleta , samd )

Este un topic prin care o echipa - Planet Piatra Neamt - a castigat CN de pescuit la crap 2010 . OK ! Daca numarati felicitarile , sunt mult mai multe pentru dl. Petcu Victor ( al carui merit il mentionez si vreau sa il scot in evidenta inca o data - gospodareste o balta buna , cu mult peste , poate singura din tara - dar ATIT ! ) , decit pentru pescarii de crap castigatori de turneu .
Cine ar citi acest topic de la pagina 20 incoace , ar crede ca dl. Petcu a castigat de unul singur , CN :lol: :lol:
Asta e impresia mea , de la Saint Tropez , cu bucurie catre Planet si MV 2 !

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Victoras Petcu »

Val scrie:O singura observatie am la acest topic si sa nu fiu gresit intels cum s-a mai intimplat ( gen bicicleta , samd )

Este un topic prin care o echipa - Planet Piatra Neamt - a castigat CN de pescuit la crap 2010 . OK ! Daca numarati felicitarile , sunt mult mai multe pentru dl. Petcu Victor ( al carui merit il mentionez si vreau sa il scot in evidenta inca o data - gospodareste o balta buna , cu mult peste , poate singura din tara - dar ATIT ! ) , decit pentru pescarii de crap castigatori de turneu .
Cine ar citi acest topic de la pagina 20 incoace , ar crede ca dl. Petcu a castigat de unul singur , CN :lol: :lol:
Asta e impresia mea , de la Saint Tropez , cu bucurie catre Planet si MV 2 !

Dl Val,"oftica e boala grea"!!!!! :lol: Multumesc pentru ca ati mentionat meritul meu " ( al carui merit il mentionez si vreau sa il scot in evidenta inca o data - gospodareste o balta buna , cu mult peste , poate singura din tara - dar ATIT ! ) "!!!!! Ati fi putut sa mai adaugati: unde nu se umbla la apa,unde nu se furajaza si unde nu se baga navodul!!!!! :D
Victoras Petcu

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ Val

sa fi sanatos si sa ai un concediu placut.
aici s-au intamplat lucrui grele de tot...cand o sa te intorci in tara ...si daca esti curios o sa-ti povestesc si o sa-ti arat si imagini.
Pina atunci te rog eu abtine-te in a trage concluziimpripite.

Merci mult.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”