parere membru pelicanul despre APCR

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: parere membru pelicanul despre APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

Cristian Rudeanu scrie: (...)Este posibil ca, la sfarsitul acestui sezon, toata lumea sa fie multumita, sau ca APCR-ul sa devina istorie si o alta asociatie sa devina prezent. Deocamdata prezentul pescuitului la crap este strans legat de APCR.(...)
nu e deloc asa.
daca lucrurile vor merge prost, cluburile vor alege alte structuri de conducere si vor lua masuri in consecinta. poate vor exista si cluburi care se vor retrage, insa - in mod absolut cert - o sa fie multe noi adeziuni.
apcr are un protocol cu agvps in ceea ce priveste cn si cm. pozitia agvps este foarte clara in acest moment. cluburile care vor sa mearga la campionatul mondial trebuie sa se afle in structura numita apcr.
apcr nu stiu daca este sau nu istorie. insa stiu ca aceasta asociatie de cluburi o sa constituie prezentul competitional crapist cat timp agvps se afla in functiune. indifirent din ce cluburi este compusa sau de cine este condusa.
The One Team

Cristian Rudeanu
Mesaje: 161
Membru din: Dum Iun 24, 2007 13:25

Re: parere membru pelicanul despre APCR

Mesaj de Cristian Rudeanu »

@ Andrei

Corect! Acesta a fost sensul postarii mele, exprimarea a fost nefericita. De, este weekend, mai un gratar, mai o fata in iarba, ca sa citez un clasic ... :D

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: parere membru pelicanul despre APCR

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
Cristian Rudeanu scrie: (...)Este posibil ca, la sfarsitul acestui sezon, toata lumea sa fie multumita, sau ca APCR-ul sa devina istorie si o alta asociatie sa devina prezent. Deocamdata prezentul pescuitului la crap este strans legat de APCR.(...)
nu e deloc asa.
apcr nu stiu daca este sau nu istorie. insa stiu ca aceasta asociatie de cluburi o sa constituie prezentul competitional crapist cat timp agvps se afla in functiune. indifirent din ce cluburi este compusa sau de cine este condusa.

Celorlalti ,care nu sunt de acord cu denumirea de apcr nu le ramane altceva de facut decat sa astepte iesirea la pensie a lui Selaru sau poate vreun accident nefericit la vanatoare al acestuia :shock:
Oricum ,timpul rezolva tot :!: :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: parere membru pelicanul despre APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

Timpul rezolva tot, dar in acelasi timp se scurge foarte repede..... :D
Din pacate unii nu or sa mai prinda schimbarile ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: parere membru pelicanul despre APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

nu vladut,
nu e frumos sa vorbesti de disparitia nimanui. chiar daca il vezi pe unul mai in varsta si - teoretic - mai intelept ca pomeneste
de posibile accidente de vanatoare ale presedintelui selaru.

in alta ordine de idei, cine poate gandi ca, urmatorul presedinte agvps (dupa pensionarea lui selaru), imediat dupa numirea in functie va intrerupe protocolul cu vechiul partener apcr, asociatie afiliata compusa din cluburile de crap???

oana zice celorlalti. cred ca in acest moment e mai corect celalalt. adica el.
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”