pt andrei vladeanu

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
F&H
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 310
Membru din: Lun Dec 07, 2009 7:28

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de F&H »

asta e baiul ca nu vrea nimic :o ... numa sunt unii suparati ca pleaca din Apcr...de ce oare nu stiu ca ramane oricum spatiu mai mult de manevra :!: nu?

Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de Naepamfil »

PvTv scrie:asta e baiul ca nu vrea nimic :o ... numa sunt unii suparati ca pleaca din Apcr...de ce oare nu stiu ca ramane oricum spatiu mai mult de manevra :!: nu?
ba vrea. vrea sa conduca el si gasca. tu ce legatura ai cu fenomenu? lepus europaeus ce zbirniie pe linga el? si pe urma am inteles ca nu va tine nimeni legati. de altfel la liga leati dat mu aici va pisati contra vintului da sinteti tari in bile. bai va bateti joc de pescari aia care muncesc pa balta. pentru capriciile tale a timplarilor si mincatoru de morcovi care nu stie nici pe ce parte standului trebuie sa stea. tu vorbesti de manevre? pai voi ce fateti acu? ati crezut ca produceti cutremur in apcr. ati luato in mina, ca nu va bagat nimeni in seama si dupa parerea mea bine ca au scapat de voi.

alx
Mesaje: 14
Membru din: Mar Iun 01, 2010 14:38

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de alx »

@pvtv

fratie, dute la puscarie, tea vazut lumea ce puteti . vezi mai bine sa nu te acaute adevaratul alexe, ca o sa fie vai si amer de curul tau de boschet @!

F&H
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 310
Membru din: Lun Dec 07, 2009 7:28

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de F&H »

am inteles...si eu si toata lumea ( noroc ca pe aici sunt si putini da buni, oameni cu cap)... asa e mai nae..
doar un singur lucru mai am sa-ti transmit..esti o clona mincinoasa :D ..ai zis ca ai luat bile de la targ...e afla ca la idioti nu vindem bile :oops:

F&H
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 310
Membru din: Lun Dec 07, 2009 7:28

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de F&H »

din pacate a vazut lumea ce poate crapmania zilele astea...pacat ma andrei..pana la urma ma lipseam de vreo 40 de eur acolo..

alx
Mesaje: 14
Membru din: Mar Iun 01, 2010 14:38

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de alx »

rebuturile tale nu le poti vinde nici la prosti oricat le promovezi la emisiunile tv de 3 lei ! se pare ca aredreptate cel care te acuza ca vinzi nada de pescuit crap fara sa sti cum se mananca pestele asta ! vrei audienta la pvtv, fi echidistant fratioru ca altfel se alege prafu de televiziunea ta , si asa prinsa doar pe la colt de strada....

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de andrei vladeanu »

PvTv scrie:din pacate a vazut lumea ce poate crapmania zilele astea...pacat ma andrei..pana la urma ma lipseam de vreo 40 de eur acolo..
imi pare rau sincer rau, victore, ca te-ai suparat. bine ca ai ca varianta site-ul avp.
acolo nu e senzorul mare si carpingul mic, nu-i asa? :wink:
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de andrei vladeanu »

cateva precizari pt mircea f
(ca sa revin la subiectul topicului)

- sorin rudeanu a fost rugat de mine in cateva randuri, inclusiv la sedinta celebra din lunea cu pricina, sa ma insoteasca la agvps. m-a refuzat de fiecare data.
- mircea f, de asemenea, a fost rugat de stanila sa-l insoteasca tot la agvps la o intrevedere (deloc comoda pt costel) cu mugurel, bentu, selaru si acvila. a refuzat.
- si piticu si mircea au invocat de fiecare data lipsa timpului.
- nu stiu cum s-a facut, dar fara sa stie nimeni din apcr, cativa membri carping (nu stiu exact cine dar se pare ca au aprticipat amandoi fratii rudeanu) au gasit timp sa se intalneasca cu bentu. cred ca era prin aprilie-mai. nu stiu scopul intalnirii si nici ce au discutat.
banuiesc doar ce doreau.
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de andrei vladeanu »

il anunt pe aceasta cale pe mircea f (care se pare ca s-a razgandit si nu mai renunta cu carping la apcr) ca relatia de subordonare a APCR la AGVPS rezulta din documente.
cele doua Statute si Protocol.
faptul ca apcr are sediul la agvps doar intareste acest lucru si nu il confirma asa cum eronat spune el ca sustin eu.
sa tocmeasca avocati si sa demonstreze in instanta ca nu e asa. eu m-am interesat, nu vorbesc aiurea.

in mansele 3, 4 si 5 Comisia Campionatului National va delibera daca va fi cazul. Insa recursurile vor intra in Comisia de Competitii.
a agvps-ului, mircea, nu a feroviarilor.
The One Team

BASESCU
Mesaje: 22
Membru din: Vin Mai 15, 2009 12:54

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de BASESCU »

AV -ce pretentii aveai tu sa mearga mascaricii la sedinte ? Despre Mircea nu cred ca a fost vreo pierdere ca nu sa prezentat ,el mereu cauta sa incurce treburile pentru a da vina pe Stanila ! Tu chiar nu intelegi ca astia mereu au fost in umbra ta ? Cand au simtit ca Stanila nu are ecxperienta erau siguri ca tu o sa propui pentru functia de presedinte un pescar cu palmaresul bogat ! Nu credeau ca va ajunga presedinte un pescar cu un superpalmares ! Nu mai pierde timpul cu cei care au supt de la tine .
Av - comisia de competitii pana acum a fost la clubul Rapid ?
Hai Dinamo !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”