pt andrei vladeanu

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de andrei vladeanu »

da carping de ce nu cumpara un banner, victorash?
The One Team

F&H
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 310
Membru din: Lun Dec 07, 2009 7:28

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de F&H »

As cumpara ..ti-am zis ...da asta cu clonele ma omoara nu poate omu sa-si expuna problemele cum trebuie ca vin sosiile si dau cu kk..nu e frumos nici barbateste.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de andrei vladeanu »

si d aia nu cumperi tu, pentru ca sunt clone pe forum?
zi-mi care te deranjeaza si o dilesc pe loc
de asemenea, pe tot parcursul contractului de publicitate carping&crapmania ma oblig sa veghez neincetat asupra clonelor care nu-ti dau pace
e bine?
platesti reclama?
The One Team

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de mirceaef »

andrei vladeanu scrie: este o disputa intre un porc mistret (tu) si un smecher ...
se pare ca domnu' "presedinte" are certe abilitati in cataloga oamenii. asta-i nivelul la care "presedintele" apcr poate purta un dialog?

ramas bun, domnu smecher ...
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de andrei vladeanu »

mirceaef scrie: se pare ca domnu' "presedinte" are certe abilitati in cataloga oamenii. asta-i nivelul la care "presedintele" apcr poate purta un dialog?
pai dialogheaza tu punctual, asa cum am facut eu cand ti-am demontat mai sus toate idiotenile pe care ai putut sa le debitezi.

chestiunea cu mistretu am introdus-o doar pentru ca sa-mi iasa analogia cu argintul din colti (medalie).
nu pentru te-as considera un porc pentru cum te comporti cu mine.
The One Team

Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de Naepamfil »

Vladut Mateianu scrie:
PvTv scrie:Cel mai convenabil lucru in viata e sa-ti insusesti meritele altuia.....
Pai asta faci tu acum, mananci in urma rezultatelor obtinute de Piticu ..... :oops: :oops:
care rezultate? ca asta nu a fost instare in viata lui sa aiba un rezultat pa cont propriu. uite acum de cind nu mai are meseriasi in spate, a fost si el la citeva concursuri de incepapatori si ce a facut? cite a cistigat ca io numi aduc aminte? da e tare in bile acu, sa umplut lumea de producatori, nu mai ai loc de ei. am luat si io 2 pungi de la expozitie ca mia facut fracsu capu mare. e bune daca ai pestele in fata ca in rest ramii cu mindria ca ai luat bile de la vicecampionu mondial. da pa vremea aia dadea cu bile senzor si mergea si il conducea baieti destepti. mai lasatima cu timplaru asta.

Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de Naepamfil »

oanavictor scrie:Ce scop i-l indeamna pe ''postas''sa mute discutia pe Crapmania :idea: :idea: :idea: :idea:
Cumva ...........traficul :!: :!: :idea: :idea:
apropo mamifer rozator cu urechi lungi, ai uitat ca anu trecut teai facut de fecale cu oanavictor de te numea asta postasu? tot pt. timplari puneai curu. astia erau sucariti ca nu sa calificat ala mare, si pt. ca fratia functioneaza sia dat demisia si ala mic, iar tu ai ramas cu cotoru de la carota in gura.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de Vladut Mateianu »

@pv

Nu ma intereseaza dialogul cu tine.Te-am ugat doar sa-ti vezi de treaba ta si sa nu te mai bagi in seama neinvitat.
Pa.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de andrei vladeanu »

lasa-l, vladut, ca e client.
nu auzi ca vrea reclama?
The One Team

F&H
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 310
Membru din: Lun Dec 07, 2009 7:28

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de F&H »

@andrei : deal

Ps: dle "pamfil" din cate stiu eu la un CM acu multi ani se dorea a se pescui cu porumb. Pana la urma tamplarul a convins ca e mai bine pe bile si s-a castigat ceva. Ghiciti persionajele :))

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”