pt andrei vladeanu

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de Naepamfil »

PvTv scrie:@andrei : deal
Ps: dle "pamfil" din cate stiu eu la un CM acu multi ani se dorea a se pescui cu porumb. Pana la urma tamplarul a convins ca e mai bine pe bile si s-a castigat ceva. Ghiciti persionajele :))
si? nu inteleg unde e meritu. asa o fi da tot cu bile senzor a pescuit. din cite am auzit eu lu timplaru i se facea schema, el o respecta si veneau medalile. cine facea schema si cine executa? ghiciti persionajele.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de cornelserbu »

Naepamfil scrie:si? nu inteleg unde e meritu. asa o fi da tot cu bile senzor a pescuit. din cite am auzit eu lu timplaru i se facea schema, el o respecta si veneau medalile. cine facea schema si cine executa? ghiciti persionajele.
se pare ca vladeanu e curat la popou ca un nou nascut care pana in momentul asta nu a folosit decat cordonul ombilical...vai de inteligenta ta... :lol: :lol: :lol:

n-as vrea sa cred ca vladeanu e un mare yogin si-si trage singur limbi, fiindca mi-ar fi scarba... :twisted: :twisted: :twisted:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

dan _city_center

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de dan _city_center »

andrei vladeanu scrie:
BASESCU scrie: av nu te lasa impresionat ei nu sunt decat multi !
nu ma las, centrule!

:D :D :wink: :!: :roll:
se inveleste zilnic cu borna KM 0 de la Universitate ?.... :D

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de cornelserbu »

dan _city_center scrie: :D :D :wink: :!: :roll:
se inveleste zilnic cu borna KM 0 de la Universitate ?.... :D
vizavi de borna...pe la dunarea... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de oanavictor »

PvTv scrie: @voana

Trafic??? Care trafic???...ce-i mai place lu av...:) ..in plus acolo nu pot sari in ajutor clonele deh
Dar nici nu citeste nimeni :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de Naepamfil »

cornelserbu scrie:
Naepamfil scrie:si? nu inteleg unde e meritu. asa o fi da tot cu bile senzor a pescuit. din cite am auzit eu lu timplaru i se facea schema, el o respecta si veneau medalile. cine facea schema si cine executa? ghiciti persionajele.
se pare ca vladeanu e curat la popou ca un nou nascut care pana in momentul asta nu a folosit decat cordonul ombilical...vai de inteligenta ta... :lol: :lol: :lol:

n-as vrea sa cred ca vladeanu e un mare yogin si-si trage singur limbi, fiindca mi-ar fi scarba... :twisted: :twisted: :twisted:
bai cazatura ma citezi pa mine si te iei de vladeanu? nu te astimperi alconautule? nu vrei sa incetezi? te asteapta copirseu acasa si cucuvaia la fereastra iar tu umbi prin sat, scuze site? vezi ca te cauta femeia cu coasa, dute fa un dus si intindete pe pat. stai linistit ca ma ocup personal sati fac o podoaba de forma ovala facuta din flori si frunze care serveste drept podoaba la cap. fanfaronule.

George Tite
pescar de competitie
Mesaje: 1853
Membru din: Lun Mai 31, 2010 18:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de George Tite »

Cornele, o cauti cu lumanarea :lol: :lol:

BASESCU
Mesaje: 22
Membru din: Vin Mai 15, 2009 12:54

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de BASESCU »

Titele de ce nu ai vrut sa cumperi clubul de la Cornel ? Pe unde mai pescuiesti ?

George Tite
pescar de competitie
Mesaje: 1853
Membru din: Lun Mai 31, 2010 18:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de George Tite »

Ungaria , Franta si din august pe Tancabesti, Darvari daca se organizeaza ceva, cine esti basescule?? ca pe neapamfil il cunosc.

George Tite
pescar de competitie
Mesaje: 1853
Membru din: Lun Mai 31, 2010 18:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: pt andrei vladeanu

Mesaj de George Tite »

Referitor la club, cerea foarte mult, aveau rezultate iar cu presedintele n-am putut negocia :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”