ANUNT IMPORTANT Concurs Moara Vlasiei cupa iernii

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Felicitari tuturor!
The second best is the first loser!

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Iuliane, te cunosc de pe balta..sunt tipul cu ochelari cu Loganu de am stat langa tine.
Nu inteleg ce s-a intamplat de nu ai castigat, daca nici tu nu cunosti lacul asta, ce sa mai zic ! Nu a fost locul bun sau bilele vechi ? :lol:
Oricum felicitari.

pescardent
Mesaje: 20
Membru din: Dum Mar 25, 2007 21:50
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de pescardent »

si eu astept clasamentu final ...sa se vada ce lupta a fost pentru locul 3. :D ..noi am pierdut locul 3 in ultima noapte cand nu ne-a mai intrat nimic.... :( :( ...la asa o balta 20 kg e o nimica toata dar acum .... :?:[/quote]
Vezi ca stateam si noi la coada la locul 3 ! :D ...cu 9 kg
Dan din Rahova

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

pescardent scrie:si eu astept clasamentu final ...sa se vada ce lupta a fost pentru locul 3. :D ..noi am pierdut locul 3 in ultima noapte cand nu ne-a mai intrat nimic.... :( :( ...la asa o balta 20 kg e o nimica toata dar acum .... :?:
Vezi ca stateam si noi la coada la locul 3 ! :D ...cu 9 kg[/quote]
nada de locul 4 Dane ,reprofileazate :D

pescardent
Mesaje: 20
Membru din: Dum Mar 25, 2007 21:50
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de pescardent »

...inca putin malai ,un tuci mai mare si podiumul este al nostru ! :lol:
Dan din Rahova

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

cezardinu scrie:Iuliane, te cunosc de pe balta..sunt tipul cu ochelari cu Loganu de am stat langa tine.
Nu inteleg ce s-a intamplat de nu ai castigat, daca nici tu nu cunosti lacul asta, ce sa mai zic ! Nu a fost locul bun sau bilele vechi ? :lol:
Oricum felicitari.

locul a fost bun....stand 13 fostul 7 la care in primavara a iesit pe ultimul loc :shock: :shock: ..daca nu se racea asa tare cred altfel statea treaba.....culmea cu 5 zile inainte am fost la antrenament 20 ore si am prins 267 kg...adica 65 crapi...si acum abia 86 kg..! bilele au fost de nota 10..in forma de porumb...! oricum inca suntem la inceput si mai avem de invatat... :shock:

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Costel Stanila »

@ petre iulian

baietica, esti intr-o ceata totala... :shock: :shock: , standul 7 in primavara n-a fost pe ultimul loc, a fost pe 15 cu o echipa de debutanti, din care am facut parte si eu si care au primit si premiul de debut ( au fost mai multe echipe debutante), iar tu atunci ai fost pe standul 3 care corespunde cu standul 17 pe care in iarna a fost Profesorul Maty si ai iesit pe locul 11, ceea ce spune multe... :roll: :roll:
In concluzie, citeste cu atentie topicurile la care te referi inainte sa postezi ca "inteligentul"

P.S. La fel ai postat si pe alte site-uri comentarii "inteligente", vezi referitor Buturugeni, cand ai profitat de munca si talentul altuia.Intai obtine si tu ceva rezultate, pe carca ta, si dupa aia sa te iei in gura cu altii...
Ne-om vedea noi pe o balta :evil: :evil: :evil:
Costel Stanila
A.P.C.R.

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

chiar daca numerotarea a inceput de la padure standurile au fost putin decalate fata de concursul din primavara,deci standurile nu au mai cazut pe acceleasi locuri.conteaza mai putin cine si cum a iesit , conteaza ca am rezistat conditiilor :D

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Pai atunci ar trebui sa incercati la " Supravietuitorul " la Discovery, ca acolo sunt cerute calitatile astea.. :D :D
Scuze , nu vreau sa fiu acid da parca era un concurs de pescuit crap ! :oops:

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

o sa incercam data viitoare :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”