BRONZUL MONDIAL

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

soare
Mesaje: 5
Membru din: Dum Sep 25, 2005 20:30
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de soare »

SINCERE FELICITARI SI LA MAI MARE din partea mea(SORIN) tuturor membrilor lotului national...
Cu aceasta ocazie le-ati dat peste nas tuturor celor care se indoiau d voi... :D :D
Eu unul am crezut mereu in valoare ,am respectat-o si am incercat sa invat d la toti cat mai multe....dar mai sunt la mijloc niste ani d pescuit care mereu vor face diferenta si-si vor spune cuvantul iar acest lucru n-ar trebuii sa supere pe nimeni....din potriva ar trebuii apreciat... :!: :!:
Iar in privinta buvnitelor si a lebedelor sunt d parere k au tras la cine trebuie....NIMENI NU NE-AR FI PUTUT DERCRIE CU-ATATA FOC SI PATIMA ACELE MOMENTE MAI BINE K MAESTRUL ROSIORU....


FELICITARI INCA O DATA BAIETI........!!!!!!!!!

Avatar utilizator
DanM
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Oct 08, 2005 18:24
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de DanM »

asa este frate, merita toate felicitarile noastre. Insa, unii, in loc s-o faca, cauta defecte si strâmbe pentru ei, lucru ce arata cat de tare tzipa invidia din ei. Nu va cunosc personal pe niciunul, insa v-am vazut de atatea ori la televizor si mi s-a parut ca sunteti niste oameni de treaba care va intelegi, insa aici imi demonstrati cu totul altceva. eu va doresc succes la toti, pe toate planurile .. insa cand e vb de peste sa vbeasca doar cine a demonstrat ca stie si poate.


Regards,

DanM
Un Nimeni Celebru !

BigFish4Carp
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 10, 2005 13:53
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti
Contact:

Mesaj de BigFish4Carp »

Felicitari celei mai tari echipe si Maestrului ce o conduce :lol:
Nu vanati pestele...
Pescar incepator ...pasionat de BFM-prinde mereu

Avatar utilizator
DanM
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Oct 08, 2005 18:24
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de DanM »

8)
Un Nimeni Celebru !

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@DanM

frate ai norma la postari ???????

Avatar utilizator
DanM
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Oct 08, 2005 18:24
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de DanM »

Val Pangica jr scrie:@DanM

frate ai norma la postari ???????
n-am inteles.. adica vrei sa nu mai postez asa mult ? :P daca te deranjeaza cu ceva, anunta-ma, te rog!
Un Nimeni Celebru !

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Uite cum sta treaba - e super cool ca scrii aici - dar daca ai ceva de transmis cuiva , cu tenta personala , zii pe PM . Ocupam spatiul de pe server aiurea . No offence - sa mor eu ! In rest esti binevenit , mai ales ca esti din Ploiesti si cu tine inca nu m-am certat ! :lol: :lol: :lol:
Vad ca v-ati si inmultit de la o vreme astia din Ploiesti si ma astept oricind la un atac din partea unor "prieteni" din zona :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
supercarpio
Mesaje: 91
Membru din: Joi Iun 16, 2005 19:53
Puncte: 0
Localitate: Boston, Massachusetts, USA

Mesaj de supercarpio »

Merci pt. precizarile (foarte) detaliate Cornel.

Eram curios sa aflu despre organizare deoarece noi cei de aici vrem sa invatam ca sa iasa mai bine la urmatorul WCC din SUA (dupa cum zice David Moore prin 2009). In plus tot ma intreaba colegii de aici cum a fost -- aici nu gasesc pescarii la crap nici un fel de informatii despre ce se intimpla la nivel international.

Inca o data felicitari! Pacat ca nu am reusit sa ne vedem (si sa pescuim) in Romania anul acesta.

-Marius

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Cu informatii ii poti ajuta tu, prin intermediul nostru.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”