CALIFICARI C.M. BELGIA 2005 - Desfasurare si rezultate

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

@andrei: stiu ca acuma nu prea ai tu timp sa citesti raspunsul meu dar nu era vorba "NUMAI" de senzor era vorba de a avea o situatia "oficiala" si "generala" a concursului. Chestia pe care nu EXISTA aici pentru noi ca suntem a casa si va substinem. Numai bine.
RESPECT, Musaro Adriano

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

@Andrei Vladeanu

Da Andrei, dar uite-te si tu : pe un site dedicat aproape in intregime carpfishingului competitional, in sectiunea forumului dedicata acestor competitii, in penultima zi a calificarilor pentru C.M. Belgia 2005, nu avem inca un clasament general oficial!!!
Daca ti se pare normal, atunci eu nu mai zic nimic! Dar cred ca totusi cineva, la sfarsit, trebuie sa-si faca "mea culpa" pentru aceasta situatie!

In rest, fir intins! si asteptam noutati.

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

Pacat ca-i ata de liniste. Doar este o calificare pentru un campionat mondial, va rog sa postati domnilor care au ceva de redat. Cum ar fi daca nu s-ar fi transmis meciul cu Olanda?

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Azi ma duc eu acolo din nou. Ieri am fost plecat din Bucale si n-am putut posta dar v-a spus Adigogo ce stiam si eu.

In general sa stiti ca participantii nu prea stiu unul de altul, fiecare isi vede de ale lui iar accesul vizitatorilor se face per pedes sau daca ai pile iti imprumuta paznicii o bicicleta cu o pedala si fara frane :lol:

G.G.
Mesaje: 14
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:56
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Mesaj de G.G. »

S-a terminat.A castigat echipa SENZOR(surse neoficiale).
Felicitari!
Toate cele bune,
George Grigore

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

Clasament final :

1.Echipa SENZOR: FELICITARI MAXIME SI TOT ASA SA FIE SI IN BELGIA :lol:

2.Echipa NAE BADULESCU

3.Echipa BIG FISH

4.Echipa CEZAR BIBU

Toti participantii merita aprecieri dupa un concurs de asemenea anduranta!
Felicitari tuturor! Sunteti MARI!

Daniel Verdete
Mesaje: 286
Membru din: Lun Ian 17, 2005 9:38
Puncte: 0
Localitate: Mioveni - Arges

Mesaj de Daniel Verdete »

FELICITARI INVINGATORILOR!!!!

FIR INTINS IN BELGIA SI SA FIE CEL PUTIN TOT ASA!!!!

Tot respectul pentru ceilalti concurenti!
Daniel Verdete

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

Felicitari.
Anul in curs va fi unul extraordinar pentru cei de la Senzor. Dupa locul 2 din Portugalia, va urma un bine meritat loc 1.

Respect pentru toti concurentii.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Va salut pe toti ,

scriu direct la 15 minute de cind am venit acasa . Imi cer scuze de lipsa infomatiilor , dar intr-un mesaj in care uram Fir Intins tuturor precizam ca din Hobaia nu se mai poate scrie . Dan Cotelici a avut laptopul pe balta - era vecin cu mine , puteam scrie cu conditia sa fii avut si semnal la telefonul mobil . Chiar si cei care sunau se auzeau vag si nu puteai da informatii viabile pe un semnal prost . De abia incercams avad ce-mi face familia si asta era tot .
Cei care ne-au vizitat puteau scrie mai mult , dar asta nu e greseala mea . Este optiunea lor si este pacat ca nu au scris . In alta ordine de idei - evolutia concursului a fost ametitoare , distantele sunt mari intre standuri , greu de comunicat , chiar pe balta , etc . Noi cei care participam nu stiam ce se intimpla cu colegii nostri de echipa pe diferite standuri ( lipsa semnal telefon, arbitrii putini , clasamente intocmite la 3 zile , etc ) .
NU condamnati participantii pentru ca a fost greu .
Felicit echipa SENZOR pentru calificare . Fir Intins in Belgia .

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor.
@:valpi: nu are nimen nimic cu cine a concorat , nici nu ne asteptam ca postati de acolo pentru ca stiu cum este...dar de la organizarea, un pic mai mult de mediatizarea "uficiala" nu as fi stricat pentru cine era a casa. Numai bine
RESPECT, Musaro Adriano

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”