Căutarea a găsit 124 rezultate

de adigogo
Dum Feb 03, 2008 0:38
Forum: Liber la Discutii
Subiect: CINE SUNT VINOVATII ?
Răspunsuri: 49
Vizualizări: 8279

Interesant sondaj! A. nu mi s-a intamplat. Iar despre Cezar Bibu, d.p.d.v. personal, este nedrept ce s-a sris; practic la primul meu concurs de crap am facut echipa cu Cezar, si asta la initiativa lui, fara a ne cunoaste cu mult timp inainte. De atunci am mai apelat la multe sfaturi si opinii si nic...
de adigogo
Dum Sep 30, 2007 22:04
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: CAMPIONATUL MONDIAL 2008- SERBIA
Răspunsuri: 165
Vizualizări: 30793

Felicitari tuturor membrilor echipei Romaniei!

Este clar ca pt. AUR a lipsit doar norocul. :cry:
de adigogo
Joi Sep 20, 2007 9:26
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: CAMPIONATUL MONDIAL 2008- SERBIA
Răspunsuri: 165
Vizualizări: 30793

Corect :lol:
de adigogo
Joi Sep 20, 2007 9:14
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: CAMPIONATUL MONDIAL 2008- SERBIA
Răspunsuri: 165
Vizualizări: 30793

Oricum latimea medie este de 200 m si oricum echipa Romaniei are pescari buni de distanta, asa ca AUR DIRECT fara probleme! In schimb cam stravezii motivatiile sarbilor cu privire la antrenamente, nr. de echipe, refuzul acestora s.a.m.d., asta in conditiile in care sunt la ei acasa, cunosc fiecare m...
de adigogo
Mie Sep 19, 2007 20:52
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: CAMPIONATUL MONDIAL 2008- SERBIA
Răspunsuri: 165
Vizualizări: 30793

IMPRESIONANT! dupa cum arata lacul in ultima imagine din brosura, cea cu vederea de sus a lacului, s-ar putea sa aiba dreptate cand spun ca nu mai exista o asemenea pista de concurs in toata Europa! Pare un lac cu locuri care dau sanse initiale relativ egale tuturor echipelor, asa ca pe ei si nu se ...
de adigogo
Dum Sep 02, 2007 3:23
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: TOP CARLIGE
Răspunsuri: 32
Vizualizări: 8902

KORDA WIDE GAPE 2 SAU 4
de adigogo
Vin Iun 29, 2007 23:16
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: Victor Oana
Răspunsuri: 45
Vizualizări: 10503

Daca se continua asa, in scurt timp se vor certa pana si partenerii din echipele de doi intre ei, ca altcineva nu mai are cine si atunci s-alege praful de tot!

Pacat, fiindca progrese au existat de la an la an si ele sunt evidente, iar calea pe care se mergea era buna!
de adigogo
Joi Ian 18, 2007 20:04
Forum: Liber la Discutii
Subiect: Taxe si concursuri
Răspunsuri: 65
Vizualizări: 14063

Fiindca asa e corect Vladut, sa lamuresti niste aspecte de genul asta daca poti!Sincer n-am vrut sa te supar, mai ales ca am multa consideratie pentru tine ca pescar, dar asta este altceva...Si explicatiile nu mi le-ai dat numai mie :wink:
de adigogo
Joi Ian 18, 2007 16:56
Forum: Liber la Discutii
Subiect: Taxe si concursuri
Răspunsuri: 65
Vizualizări: 14063

Ca si in alte ramuri ale sportului si in pescuit se pare ca se accentueaza tendinta de separare a competitiilor in concursuri la care participa atat echipe consacrate cat si echipe incepatoare, concursuri la care taxa este de obicei mai mica (Peris, CC Hobaia) - hai sa le numim "open" si concursuri ...
de adigogo
Mar Ian 16, 2007 11:59
Forum: Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap
Subiect: SE PRINDE CRAP PE APA DE 20 DE METRI ?
Răspunsuri: 43
Vizualizări: 12369

@mih_carp

Daca la mine te referi cand vorbesti de contraziceri, intrebarea mea a fost sa-i zicem "tehnica" . N-am contestat nicicum ca se poate prinde crap la aceste adancimi, am citit si articolele, asteptam doar explicatii despre acest fenomen. :wink:

Mergeți la căutare avansată