CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
anghel d.
Mesaje: 48
Membru din: Dum Ian 11, 2009 10:16

Mesaj de anghel d. »

dl oana ? ne puteti va rog raspunde ?
anghel dragos-toyota carp team

anghel d.
Mesaje: 48
Membru din: Dum Ian 11, 2009 10:16

Mesaj de anghel d. »

:oops: :oops: :oops:

observ foarte multa seriozitate. :cry:
anghel dragos-toyota carp team

anghel d.
Mesaje: 48
Membru din: Dum Ian 11, 2009 10:16

Mesaj de anghel d. »

mai bine numiti echipa din oficiu daca nu va intereseaza si alte participante ! :evil: nu stiu de ce dar treaba asta ...... :oops: ma abtin ca inca sunt mic ! :cry:
anghel dragos-toyota carp team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

anghel d. scrie:mai bine numiti echipa din oficiu daca nu va intereseaza si alte participante ! :evil: nu stiu de ce dar treaba asta ...... :oops: ma abtin ca inca sunt mic ! :cry:
linisteste-te, mai tata, ca oana-i plecat din tara pana pe 20.01

ca sa nu-ti mai zic ca ai pus niste intrebari al caror raspuns il gasesti chiar in acest topic ... nu stiu de ce, dar treaba asta ... miroase cam nasol :evil:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

anghel d.
Mesaje: 48
Membru din: Dum Ian 11, 2009 10:16

Mesaj de anghel d. »

cu tot respectu, acum 10 minute navigam amandoi(eu si mr. oana) in acest topic. :oops: multumesc pentru promptitudinea raspunsului, am renuntat insa la idee...dupa cum ati observat si dv., ceva pute :evil:
anghel dragos-toyota carp team

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

[quote="anghel d."]cu tot respectu, acum 10 minute navigam amandoi(eu si mr. oana) in acest topic. :oops: multumesc pentru promptitudinea raspunsului, am renuntat insa la idee...dupa cum ati observat si dv., ceva pute :evil:[/quote]

Daca ati fi incercat intai sa va informati asupra subiectului citind de la inceput acest topic ati fi gasit raspuns la majoritatea intrebarilor DVS.
Deplasarea la concurs si antrenamenr va fi platita cu banii stransi din taxa de participare si sponsorizari.
Tenul puncteaza.

PS.Nu stiu cum ati reusit Dvs. sa determinati prezenta unui forumist pe un TOPIC.
Noi ceilalti, desi postam de ani de zile aici nu am reusit sa obtinem acest drept. :wink: Putem sa vedem doar cine e pe FORUM.
:roll:
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

anghel d. scrie:cu tot respectu, acum 10 minute navigam amandoi(eu si mr. oana) in acest topic. :oops: multumesc pentru promptitudinea raspunsului, am renuntat insa la idee...dupa cum ati observat si dv., ceva pute :evil:
imi pare rau sa-ti spun, dar sunt convins ca n-ai renuntat la nimic, faptul ca ai pus acele intrebari stupide fara sa catadicsesti sa citesti tot topicul ma duce cu gandul la faptul ca ideea la care pretinzi ca ai renuntat, nici macar nu-ti venise ... asta spuneam eu ca miroase...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

anghel d.
Mesaje: 48
Membru din: Dum Ian 11, 2009 10:16

Mesaj de anghel d. »

@dan cotelici

imi pare rau, cred ca am sarit pagina respectiva. acum m-am lamurit am vazut discutile. oricum multumesc pentru raspunsuri.

ps. dumneavoastra nu ati urmarit unde trebuie, pe pagina competiti mereu apare as :


Moderatori: Cezar Bibu, andrei vladeanu, ADMINISTRATOR
Utilizatori ce navighează în acest forum: remus_cta


asta era afisat acum 3 minute :!:

@cornelserbu

nu este adevarat. am o echipa care a participat deja la 2 concursuri si chiar eram interesat. consider doar ca nu este normal ca sa nu primesc raspunsuri de la organizator, este datoria lui sa dea raspunsuri la intrebarile pescarilor :!: :oops:

este oare asa greu ?
anghel dragos-toyota carp team

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

@anghel
Am inteles de unde vine confuzia.Nu pe topic ci pe forum l-ati vazut conectat pe V.Oana.
Pentru un moment am crezut ca ati primit drepturi de administrator pe forum. :lol:
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

anghel d. scrie:
imi pare rau, cred ca am sarit pagina respectiva. acum m-am lamurit am vazut discutile. oricum multumesc pentru raspunsuri.


nu este adevarat. am o echipa care a participat deja la 2 concursuri si chiar eram interesat. consider doar ca nu este normal ca sa nu primesc raspunsuri de la organizator, este datoria lui sa dea raspunsuri la intrebarile pescarilor :!: :oops:

este oare asa greu ?

ce sa mai inteleg, cand tu te contrazici singur in aceeasi postare ?????
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”