Cu cartile pe fata

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Tatae e mai radical de fel, dar va spun eu care il cunosc bine, nu-i chiar atit de negru la suflet pe cit vrea sa para. Eu personal prefer un comportament ca al lui unuia care te perie.
Oricum concluzia e aceasi, numai ca unii o spun mai voalat, altii mai direct.
Iar acum Val, te rog inchide subiectul, nu inainte de a multumii celor care au inteles ca e o discutie de casa.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Cristi

postarea de mai sus a "observatorului" este tocmai ce-ti spuneam ! De acum sa mor daca ma mai bag . Si nu inchid nimic Cornele ca de acum ma va acuza lumea ca am implicare si sa mor ca nu ma intereseaza subiectul , la modul asta , discutat pe Forum .

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

observator scrie:Propun sa se faca pe prima pagina a siteului un sondaj cu mai multe fotografii ale urmatorilor:
...
Patabum;
...Hic !!!
Doamne apara si pazeste!

Stimate Domn,

In primul rand va rog sa-mi permiteti sa-mi cer scuze ca-mi permit sa scriu in acest topic, insa bunicul meu, saracul, taran simplu din Leresti, avea o vorba: "mie-mi place omul om si porcul prajit!". Ma obligati la o reactie care nu ma reprezinta, insa, va asigur ca nu sunt genul care sa creada in percepte biblice. Avand in vedere ca acest spatiu este virtual si, pe cale de consecinta, se supune unor reguli ce va sunt, cu siguranta straine, va rog sa va limitati la a analiza spatiul existential ce va este comun, usor de inteles si, fara indoiala, reprezentativ.
Pot sa semnez sub ce pseudonim doresc! Nu agreesz sub nici o forma concursurile de pescuit ergo, nu inteleg dorinta dumneavoastra de a ma implica intr-o chestiune ce-mi este, ca sa ma exprim academic, indiferenta.

Inchei multumindu-va pentru bunavointa de care a-ti dat dovada citind aceste randuri si pentru timpul acordat!
De asemenea, imi cer scuze anticipiat daca va voi ignora mesajele in cazul in care, din motive ce nu ma privesc, veti alege sa dezvoltati in continuare o paradigma a neamplinirii reale refulata in lumea imaginara a Internetului.

PS: IP-urile raman. Sper din tot sufletul ca IP-ul de la care postati sa nu fie in plaja de IP-uri a unei anume companii ce se va lansa in decembrie...

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Mesaj de CORNEL IACOB »

observatorule ,apropos,vezi ca eu nu mi-am batut joc niciodata de Lupsan...mai citeste si tu postarile de la alte subiecte...
iar calificarea a fost un raspuns la munca si efortul depus anul acesta in pescuitul crapului...
probabil ca esti un frustrat care n-ai fost in stare sa te califici,ba mai mult cred ca esti din gasca veche care si-a cam taiat venele de oftica ptr. ca in ultimii 2 ani i-a cam sarit schema de pe la lotul national...acum echipa s-a facut pe bune ,dupa calificari ,si nu pe prietenia dintre niste martalogi darmati care se dau mari pescari de crap si promotori ai crapfishing-ului(cum zice nea Lulu...)
De fapt stiu cine esti...si chiar vorbeam azi cu baietii ca mai mult ca sigur o sa te bagi in discutie sa il pupi in popou pe Lupsan...
Ca fapt divers,si eu si Adi B.suntem mai pescari de crap decat tine ...
Iar daca aveai sange in tine te semnai pe bune si nu te ascundea-i sub pseudonim...lasule...
CORNEL ''ACQUA'' IACOB
SENZOR CARP TEAM
Asociatia Pescarilor de Crap din Romania

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Patabaum

Ip-ul observatorului este 82.78.102.209 . Ia vezi ?!

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

@Val:

Te sun maine dupa-amiaza. Vine prin RDS,

patabaum :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@observator
99% te stiu ! De fapt te simt.....Vrei razboi ? OK ! Incepem maine.

@patabum
Doar 2 oameni ii zic lui Leo Leu !

@tatae
Cum adica nu te-a sustinut nimeni ? Din ce citesc vad ca toata lumea este alaturi de tine...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

@ Vladut

A fost o stratagema pentru a face" Observatorul" sa scoata capul :wink:
La cat este de viclean totusi a picat in plasa si a pus botul :lol:
Este mai mult decat cert ca este acelasi anonim care analiza calificarile de anul trecut si ma baga intr-un cerc al acuzatiilor ,este acelasi anonim care i-l caracteriza pe Cornel Rosioru si este acelasi care se foloseste de alt personaj (prieten influentabil :wink: ) pentru a-si pune in scena planurile diabolice

Aceasta reptila nu dovedeste decat lasitate , parsivitate si o rautate patologica dar fara taria de a spune ce are de spus in fata; pentru asa ceva trebuie sa fi BARBAT

Apropos , am cumparat din piata de curiozitate 5 pastile de naftalina si am facut o descoperire senzationala PLUTESTE!!! :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@cristi Y

Bine gandit, bine lucrat..... Tu cand nu pescuiesti la crap , vad ca pescuiesti la oameni......grasi ! :wink: :D Vezi sa nu rupa ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

burada adrian
Mesaje: 65
Membru din: Vin Ian 28, 2005 15:44
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de burada adrian »

:lol: :lol: Tatae,Maestru tocmai a finalizat primul volum din cele 3 din saga ''TEHNICI DE NADIRE CONTRA CONCURENTILOR'' unde explica pe larg - totul despre naftalina si urmarile ei. :lol: :lol: - -Cit despre ''observatorul'' nu va mai tociti tastatura si inteligenta.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”