Cupa APS editia a-IV-a

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Vladut Mateianu »

@mari

Cred ca suferi de teoria conspiratiei... Greaca este una dintre baltile mele de suflet, balta unde am inceput drumul catre echipa nationala ! Iar balta de la Frasinet este a unui prieten de-al lui Mircea, deci voi face tot ce pot sa-l ajut sa o promoveze ! Deci, nu vad de ce ma ataci asa...

Poate ca nici nu ar fi trebuit sa-ti dau explicatii, dar nu vreau sa ai vise urate in aceasta noapte..... :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de razvan u. »

quote]


chiar te rog sa imi stergi contul .... e foarte bine ca va simtiti stanjeniti de afirmatiile mele ( adevarul supara cateodata )....

cand apare cate o postare la o balta pe care nu o agreati cum apar si clonele sa loveasca in ea si in participanti ...

acest panaitemilian sigur e creat de catre voi , inclusiv miron ......[/quote]

Adevarul e ca nu supara pe nimeni postarile tale, postari care ai sustinut ca vor disparea avand in vedere ca site-ul crapmania si oameni de aici sunt de mahala.
Hai sa o luam pe rand ca sa poti intelege cum stau lucrurile:
- balta Cercani a fost promovata aici prin o serie de poze cu populari si topicuri cu concursuri
- nu exista nici o postare negativa la adresa baltii, iar cand a aparut una s-a luat imediat atitudine(reciteste toate postarile) :!:
- Miron si Miron 1 au primit ban, iar noua varianta Miron_V1 nu are nici o postare in care sa fi sarit calul
- Panaitemilian va disparea cat de curand, iar daca citeai forumul ai fi observat extrem de usor ca singurul motiv pentru care mai posteaza este ca se face un misto general la adresa ineptiilor pe care le scrie.
Revenind la distinsa ta persoana, ai putea sa nu ne mai onorezi cu prezenta pe site, cel putin pana iti mai dispar din imensele frustrari.
P.S.Invata si notiunea de fair-play.
C. S. PELICANUL

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Madalin Dirla »

Razvane,daca tu participai la Cupa APS si nenea emilian te facea boschetar indirect aveai aceiasi atitudine si ingaduinta cu el?
Lasam agramatii sa posteze ca vezi doamne face lumea caterinca pe seama lor , si.................. :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de razvan u. »

Madalin007 scrie:Razvane,daca tu participai la Cupa APS si nenea emilian te facea boschetar indirect aveai aceiasi atitudine si ingaduinta cu el?
Lasam agramatii sa posteze ca vezi doamne face lumea caterinca pe seama lor , si.................. :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Tu stii sa citesti? :evil:
In care fraza ai vazut ca am fost ingaduitor cu el?
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Vladut Mateianu »

Madalin, iti zic eu cum stau lucrurile. Panaite nu are ban momentan din acelasi motiv ptr care nu ai nici tu si nici Maria2014........ Chiar daca postarile voastre contin ZERO informatie si vagi urme de inteligenta... :evil: :evil:

Asa ca, stai in banca ta si ...sanatate ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Mary2005
Mesaje: 194
Membru din: Joi Mar 23, 2006 15:34

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Mary2005 »

ulvan scrie: Adevarul e ca nu supara pe nimeni postarile tale, postari care ai sustinut ca vor disparea avand in vedere ca site-ul crapmania si oameni de aici sunt de mahala.
In momentul in care sunt facut boschetar pe un site la care sunte-ti direct raspunzatori de ce posteaza anumiti frustrati , se ajunge ca este un site de mahala ...

referitor la spusele mele , se pare ca denaturezi lucrurile ,

Copy -Paste APS

'' Referitor la site-ul despre care vorbesti este un site de mahala facut si administrat de catre oameni cu aceiasi calitate ca a ta .... se vede din postarile voastre carecterul pe care il aveti .......... ''

ca sa intelegi mai bine , am facut referire la cei care administreaza acest site si nu la '' oamenii '' de pe crapmania , cu exceptia clonelor pe care le agreati , ca sa faca trafic.


pt celalat admin

Am fost bun cat ti-am fost client la magazin , acum ma faci prost ..
CS Natural Carp

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de RazvanG »

aveti impresia ca toate aceste ineptii scoase din gura unuia sau a altuia ,vor duce la ceva constructiv?
am mai spus-o la cineva si o voi spune si in continuare:acest sport in care se investesc extraordinar de multi bani,timp suflet si certuri cu nevestele,a devenit o mahala si o barfa de nedescris precum si un mod mai putin ortodox prin care poti face rost de bani.
pacat ca s-a ajuns la asa ceva intr-un sport in care singura noastra preocupare ar fi trebuit sa fie lupta cu pestele si protejarea la maxim a faunei piscicole si a mediului
pacat,foarte pacat :( :( :(
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Vladut Mateianu »

shimanobig scrie:am mai spus-o la cineva si o voi spune si in continuare:acest sport in care se investesc extraordinar de multi bani,timp suflet si certuri cu nevestele,a devenit o mahala si o barfa de nedescris ...............(
Asta ptr ca il practica oameni cu foarte putina scoala si foarte putina educatie............. :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Mary2005
Mesaje: 194
Membru din: Joi Mar 23, 2006 15:34

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Mary2005 »

shimanobig scrie: am mai spus-o la cineva si o voi spune si in continuare:acest sport in care se investesc extraordinar de multi bani,timp suflet si certuri cu nevestele,a devenit o mahala si o barfa de nedescris precum si un mod mai putin ortodox prin care poti face rost de bani.
pacat,foarte pacat :( :( :(

Asa se pare ..... 80 % din echipamentul meu de pescuit este achizitionat de la firma senzor .... nu mai pun cata nada am cumparat timp de 2 ani ...... sunt jignit pe acest site si cand incerc sa spun ceva contra clonelor si implicit adminilor ,ma mai face si prost ...

am incercat sa vb personal cu adminul si mi-a spus ca certurile astea blocheaza site-ul de accesari ... un lucru de altfel binevenit pt ei

aici ma intreb , este oare corect ca prin mahala sa le creasca audientele ? , sau prin ceva constructiv si educativ persoanelor care acceseaza , sa nu uitam ca sunt si multi copii care vor sa indrageasca acest sport .... inclusiv baiatul meu in varsta de 15 ani .... ma tot intreaba sa intre si el pe site-uri de specialitate si eu ii spun sa nu intre pe crapmania ... oare de ce ?.. castig un concurs la Greaca si in loc de felicitari ma fac boschetar si prost ...

cumva s-a baut apa dupa Dan Diaconescu Direct?...
CS Natural Carp

Mary2005
Mesaje: 194
Membru din: Joi Mar 23, 2006 15:34

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Mesaj de Mary2005 »

Vladut Mateianu scrie:
Asta ptr ca il practica oameni cu foarte putina scoala si foarte putina educatie............. :oops:
Cel putin in privinta mea ti-ai gresit persoana ..... si cred ca sunt oameni care sa iți confirme acest lucru ...

Pe mine unul nu ma ajutat parintii cum te-au ajutat pe tine sa traiesti o suta de ani fara sa muncesti , eu am luat-o de jos si multumesc lui Dumnezeu sunt pe picioarele mele ...
CS Natural Carp

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”