Cupa natiunilor Sarulesti2007?

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Si rezistenta la bautura nu? :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Cristi Y scrie:
@ Andrei Vladeanu
Zici sa stam linistiti ?... Pai daca face Raduta calificarile si pune taxa de 12000 Euro de echipa nu se numeshte concurs prohibitiv??? Inseamna ca , criteriul primordial in carpfishing este greutatea contului din banca :evil

@cristi y

in cazul in care taxa va fi 12000 (eu nu cred) nu se numeste concurs prohibitiv atata timp cat tot 12000 vor plati si Anglia, Franta, Croatia, etc.
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Daca vor veni :!: :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Cristi Y.

Tatae, ce-nseamna rezistenta in erectie...timpul, sau greutatea pe care o poate sustine ? :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Cornel

eu zic ca (miu) coeficientul de frecare are rolul sau important aici ! Plus forta de apasare normala ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

pai la apasare/presare stam bine :lol: :lol: :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
cp
Mesaje: 270
Membru din: Joi Mar 10, 2005 21:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cp »

Si parca si la haltere stateam bine! :lol:

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

As dori sa ma bag iarasi intre subiect si predicat si sa imi expun propria parere privitoare la numele Raduta.
Marea vostra problema este ca voi faceti pescuit cu mintea si cu sufletul. Vreti sa va perfectionati, sa castigati concursuri, sa lasati ceva in urma voastra, sa invatati si pe alti, sa faceti cluburi etc. Aveti orgoliu de crapari.
Pe Raduta nu-l intereseaza nimic din ceea ce va intereseaza pe voi. El habar nu are de pescuit si probabil ca il doare-n popou de pescuit si de crapi.
Pe el il doare intr-un singur loc : in contul din banca. El nu este pescar, el este om de afaceri (si este unul bun taica !) Pe el il doare-n popou de APCR, de Pelicanul sau de mai stiu eu cine. Lui i se rupe de numele unuia sau altuia sau de stradania nu stiu cui. Dar fiti siguri ca daca va considera ca unul dintre voi ii poate folosi in bussines il va chema si va trage toate foloasele de pe urma lui. Si repet nu din afectiune sau simtaminte omenesti. Dpdv strict al bussines-ului. RADUTA FACE AFACERI si nu pescuit. Chiar daca are o balta asta nu inseamna ca vrea sa demonstreze ceva cuiva. Caini latra ursul merge, contul lui nu are voie sa dea inapoi. Asta este legea care il guverneaza.
Pe unul ca el nu ai cum sa-l lovesti decat in contul din banca, altfel nu ai cum. Il doare-n popou ca Senzor este campion mondial si ca Nea Victor are niste balauri in balta de te caci pe tine. Tot ceea ce face are in mod automat finalitate in bani. Bani multi fireste.

Nu va mai necajiti pt ca nu rezolvati nimic. Uniti-va si faceti federatia recunoscuta pe plan international si atunci concursurile lui vor avea caracter privat si nici decum National.

Asta-i parerea mea pe care o declar, o sustin si o semnez.

Am zis am zis, howk !

Moose
APCR Canadian Branch

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ moose

din cate stiu eu, asa isi parafeaza spusele amerindienii...te-ai dat cu astia ? :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
bogdan adrian
Mesaje: 165
Membru din: Mie Dec 13, 2006 15:05

Mesaj de bogdan adrian »

nu cumva este acelasi raduta care are si crescatoria de sturioni, daca da moose are dreptate

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”