Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2018

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

GNicolae
CS SENZOR
Mesaje: 228
Membru din: Mie Ian 14, 2015 20:41
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2

Mesaj de GNicolae »

Putin ma intereseaza de podium sincer sa fiu ,la sedinta s-a discutat clar ca ai voie in apa doar in fata stand-ului sa bagi minciog , nici cum sa te duci dupa pesti ca se agata in cocioc , ce te face sa crezi ca as mai participa la un concurs in care o echipa este absenta dar se putea lasa un stand la inceput sau sfarsit-ul sect fara a favoriza pe nimeni , alt stand a venit ceva mai tarziu la pescuit, unii nu intra dupa agatatura in apa in timp ce altii intra , ceva de genu fiecare dupa relatii ...

Btw la RIG am fost exact pe B21 si stiu ca are agatatura multa , insa la sedinta tehnica a fost vorba strict de intrat in apa pentru a scoate pestele sa nu il ranim unde este apa mica , nici cum atceva ...
CS SENZOR

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2018

Mesaj de George Szantho »

GNicolae scrie:Putin ma intereseaza de podium sincer sa fiu ,la sedinta s-a discutat clar ca ai voie in apa doar in fata stand-ului sa bagi minciog , nici cum sa te duci dupa pesti ca se agata in cocioc , ce te face sa crezi ca as mai participa la un concurs in care o echipa este absenta dar se putea lasa un stand la inceput sau sfarsit-ul sect fara a favoriza pe nimeni , alt stand a venit ceva mai tarziu la pescuit, unii nu intra dupa agatatura in apa in timp ce altii intra , ceva de genu fiecare dupa relatii ...

Btw la RIG am fost exact pe B21 si stiu ca are agatatura multa , insa la sedinta tehnica a fost vorba strict de intrat in apa pentru a scoate pestele sa nu il ranim unde este apa mica , nici cum atceva ...
Apa are 30 de cm la stand 21 la 4 m de mal in dreptul respectiv, am fost personal ieri acolo. Cat despre echipa bulgară nu am stiut ca nu vin pe tru ca nu aveau telefonul inchis? Tu ce ai fi facut in locul meu ii puneai capat de sector? Si dupa aia ghici cine sarea iar cu gura? Domnul Grajdan Adrian!

Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

GNicolae
CS SENZOR
Mesaje: 228
Membru din: Mie Ian 14, 2015 20:41
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2

Mesaj de GNicolae »

Nu mai conteaza, la sf conc daca vrei sa masuram apa pe mijlocul stand-ului , nu pe langa stuf calare pe cocioc , o sa iti dau dreptate sau tu mie ... tind sa cred ca Filip a procedat corect si nimeni nu l-a luat in seama .Nu era vorba de eliminari si alte prostii , un simplu advertisment era cinstit .
CS SENZOR

Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Mesaje: 840
Membru din: Sâm Mai 12, 2018 8:25
Puncte: 5000
Localitate: Magurele
Contact:

Re: Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2

Mesaj de Eduard Vrabie »

HOINARII BALTILOR TEAM

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Eduard Vrabie
CarpFishing COMPETITION
https://www.e-crap.ro

Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Mesaje: 840
Membru din: Sâm Mai 12, 2018 8:25
Puncte: 5000
Localitate: Magurele
Contact:

Re: Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2

Mesaj de Eduard Vrabie »

Duminica dimineata

Imagine
Eduard Vrabie
CarpFishing COMPETITION
https://www.e-crap.ro

Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Mesaje: 840
Membru din: Sâm Mai 12, 2018 8:25
Puncte: 5000
Localitate: Magurele
Contact:

Re: Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2

Mesaj de Eduard Vrabie »

FINAL

Imagine
Eduard Vrabie
CarpFishing COMPETITION
https://www.e-crap.ro

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2018

Mesaj de George Szantho »

Final de competiție Carpbait chalenge! Probabil ultimul concurs de pe Lacul Corbu anul asta! Personal cu bune si rele sunt mulțumit de această prima ediție! Imi cer scuze tuturor participanților pentru sincopele aparute pe parcursul concursului! Din greseli învățăm cu totii nu cred ca s a născut cineva invatat. Voi avea grija ca la viitoarele concursuri sa nu mai repet aceste greseli! Ele au apărut datorita încrederii pe care am avut o in mai mulți pescari unii mai cunoscuți altii mai putin cunoscuți pe care i am înscris pe vorbe pe lista de avans achitat. Apoi datorita nivelului foarte scazut al apei au ieșit discuții cu intratul in apa... ceea ce multi nu stiu e ca eu in fiecare noapte si mai ales in ultima pe sectorul c am cantarit de la 12 noaptea până dimineata la 6 absolut toti peștii prinși pentru ca datorita vântului puternic si a valurilor care veneau direct inspre pontoane, riscau să rămână fără solzi sau sa se rănească. Ai fost câteva persoane nemulțumite din cauza ca clasamentul aparea mai tarziu. Nu e ușor să alergi dintr o parte în alta a sectorului cand pescarii te suna ori ca au un peste mare ori un peste apatic. Nu sunt supraom sa pot sa fac atatea lucruri odata. Si sunt constient ca nu poti multumi pe toata lumea! Pur si simplu nu se poate... in final vrea sa multumesc tuturor participanților pentru participanților, arbitrilor Nea Mircea si nea Dan lui Ovidiu, sponsorului Carpbait prin Razvan Gheorghe, administrației Rig Service, lui Eduard Vrabie pentru clasament , Crapmania si tuturor care m au susținut în organizarea acestui eveniment! Felicitări tuturor celor aflați pe podium si tuturor participanților pentru efort si dăruinta!
P.S. Următoarea ediție voi incerca sa o fac mai din timp! Si mai cu grija! Sa ne vedem sănătoși!

Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

Avatar utilizator
surgeon
Mesaje: 519
Membru din: Vin Sep 05, 2014 23:58
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2018

Mesaj de surgeon »

Felicitări tuturor!

Trimis de pe al meu VTR-L09 folosind Tapatalk
Sa va dea Dzeu sanatate!

Avatar utilizator
costica dicu75
Mesaje: 13
Membru din: Lun Feb 01, 2016 20:12
Puncte: 0
Localitate: Roman

Re: Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2

Mesaj de costica dicu75 »

Bravo felicitari George&comp.!Felicitari tuturor,a fost un conc.reusit dpmdv si felicit toti castigatorii special colegi mei care au reusit 2 si 3 la general.Forta Enjoy!sa ne vedem sanatosi si la alte editii!
Membru Enjoy Fishing Club
Facebook:Enjoyfishingclub

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

Desfasurare CarpBait Challenge Ed. 1 Corbu Lake 4-7.10.2018

Mesaj de George Szantho »

Poze desfasurareImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”