DESFASURARE CHALLANGE CUP LTC - HERMES PERIS 27 - 29 AUGUST

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

DESFASURARE CHALLANGE CUP LTC - HERMES PERIS 27 - 29 AUGUST

Mesaj de yuuhuu »

Sectorizare ok cu 6 si 9 in B iar 2 in A ?
Sectorizarea dpmvd nuba fost ok. Eu am propus sectoare cu podium la general nu castigatorul fiecaruia ... vina mea ca nu am citit regulamentul cand am inscris echipa !

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Avatar utilizator
nyc-brk
Mesaje: 609
Membru din: Mie Mai 25, 2011 20:46
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DESFASURARE CHALLANGE CUP LTC - HERMES PERIS 27 - 29 AUG

Mesaj de nyc-brk »

Ca o parere pt viitor.daca mai raman standuri libere ca in cazul de fata,puteti inlocui std 18 si 19 cu altele.
Ca idee pe std 18 am scos doar 6 pesti din 14.era o mare de fire in apa plus ca am mai lasat si noi inca 30 de monturi cu tot cu inaintas.indiferent ca pescuiam peste dig sau pana in el pestii erau imposibil de scos chiar si de sus de pe masina.lua fire din orice pozitie.poate ca administratia baltii ar trebuii sa mai curete din cand in cand standurile.nu este vina organizatorilor sau a concurentilor.ei nu au de unde sa stie ce se afla sub apa.
Brk Carp Baits

Avatar utilizator
LTC-PRODUCTION
Mesaje: 393
Membru din: Lun Iun 13, 2016 10:07

Re: DESFASURARE CHALLANGE CUP LTC - HERMES PERIS 27 - 29 AUG

Mesaj de LTC-PRODUCTION »

yuuhuu scrie:Sectorizare ok cu 6 si 9 in B iar 2 in A ?
Sectorizarea dpmvd nuba fost ok. Eu am propus sectoare cu podium la general nu castigatorul fiecaruia ... vina mea ca nu am citit regulamentul cand am inscris echipa !

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Salut! Pe baza rezultatelor obtinute in concurs si a celor scrise de tine mi-am permis sa fac cateva simulari, 4 la numar! Am atasat mai jos variantele in care am mutat standul 2 de pe sectorul A pe sectorul B si am dus, pe rand, standul 6 in sectorul A si standul 9 in sectorul A!
Fişiere ataşate
STANDUL 2 IN SECTORUL B SI STANDUL 6 IN SECTORUL A, CEL MAI MIC NUMAR DE PUNCTE SE DUC IN PREMII!
STANDUL 2 IN SECTORUL B SI STANDUL 6 IN SECTORUL A, CEL MAI MIC NUMAR DE PUNCTE SE DUC IN PREMII!
1.jpg (151.59 KiB) Vizualizat de 868 ori
STANDUL 2 IN SECTORUL B SI STANDUL 6 IN SECTORUL A, CEL MAI MIC NUMAR PUNCTE DE PE FIECARE SECTOR SE DUC IN PREMII!
STANDUL 2 IN SECTORUL B SI STANDUL 6 IN SECTORUL A, CEL MAI MIC NUMAR PUNCTE DE PE FIECARE SECTOR SE DUC IN PREMII!
2.jpg (145.84 KiB) Vizualizat de 868 ori
STANDUL 2 IN SECTORUL B SI STANDUL 9 IN SECTORUL A, CEL MAI MIC NUMAR DE PUNCTE SE DUC IN PREMII!
STANDUL 2 IN SECTORUL B SI STANDUL 9 IN SECTORUL A, CEL MAI MIC NUMAR DE PUNCTE SE DUC IN PREMII!
3.jpg (149.01 KiB) Vizualizat de 868 ori
STANDUL 2 IN SECTORUL B SI STANDUL 9 IN SECTORUL A, CEL MAI MIC NUMAR PUNCTE DE PE FIECARE SECTOR SE DUC IN PREMII!
STANDUL 2 IN SECTORUL B SI STANDUL 9 IN SECTORUL A, CEL MAI MIC NUMAR PUNCTE DE PE FIECARE SECTOR SE DUC IN PREMII!
4.jpg (146.92 KiB) Vizualizat de 868 ori
DAM GREUTATE SI ELEGANTA PESCUITULUI!!!
www.LTC-Production.ro

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

DESFASURARE CHALLANGE CUP LTC - HERMES PERIS 27 - 29 AUGUST

Mesaj de yuuhuu »

Lucian nu e vb ca se putea castiga din 2 intr o alta varianta, doat ca std 2 nu e de B . Nu am zis o cu rautate !

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Avatar utilizator
gabriel28
Mesaje: 3
Membru din: Dum Oct 26, 2008 12:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CHALLANGE CUP LTC - HERMES PERIS 27 - 29 AUG

Mesaj de gabriel28 »

Nu stiu ce si cum ai gandit dar sa bagi stand 24 cu jumate din 23 in sectorul C nu cred ca e destul de ok.
FIRE INTINSE SI ZBUCIUMATE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”