Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Eduard Sutu
Mesaje: 537
Membru din: Mie Apr 03, 2013 9:07
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de Eduard Sutu »

HAi A4 Ponton 1 cu o piesa de 15 ...si gata! ;)
Pescuitul nu este o " moda ", este pur si simplu placere si relaxare intr-o lume foarte agitata.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de popescu59 »

Un concurs super super tare , care ne va tine incordati pina la ultimul minut .Un peste poate schimba soarta multor echipe si putem avea rasturnari pe toate sectoarele , inclusiv general .
Felicitari tuturor concurentilor si fire cit mai intinse pina la ora 12 punct .
Hai Johhan hai Dani sus pe podium unde va este locul.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de gabi1 »

popescu59 scrie:Pentru B10

Vezi mai Raducule ca te-au impulsionat criticile noastre , ai trecut de pe locul 7 pe sector pe locul 8, bravooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol:
Cu asa rezultate trebuie neaparat sa te includem in lotul nostru de INCEPATORI si iti oferim cu mare drag un loc la DEBUTMANIA , poate aici vei dovedi si tu ca esti intradevar cea ce te lauzi.Daca nici la Debutmania nu urci pe podium atunci este foarte grav si s-ar putea sa retrogradezi .
Atentie cred ca pentru Debutmania nu ai nevoie de PROVIDENT deci nu mai apela la ajutorul colegilor cu relatii in asa ceva :lol: :lol: :lol: :lol:
Popescule, nu fi ambiguu, nu te ascunde in spatele tarusului si spune-o p'aia dreapta, ca "mami" este de fapt "Providentul" care-l ajuta sa se insinueze la podium & diploma. :wink: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Armando
Mesaje: 165
Membru din: Joi Mai 05, 2011 11:12

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de Armando »

Eu zic ca o sa castige Cantar , la un peste de 11 kg a luat balta.
Sa vedem finalul...oricum la ce diferenta este intre Ponton 4 si Cantar, pot fi considerati ambii castigatori :)

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de stress »

razvan u. scrie:Esteeee...face mosmoande.
a facut Badarcea o mosmoanda si a mai crescut media pestilor.... :lol: :lol: :lol:
stefan avram

Avatar utilizator
Eduard Sutu
Mesaje: 537
Membru din: Mie Apr 03, 2013 9:07
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de Eduard Sutu »

Astept cu mare interes clasamentul final!
Pescuitul nu este o " moda ", este pur si simplu placere si relaxare intr-o lume foarte agitata.

Armando
Mesaje: 165
Membru din: Joi Mai 05, 2011 11:12

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de Armando »

popescu59 scrie:Pentru B10

Vezi mai Raducule ca te-au impulsionat criticile noastre , ai trecut de pe locul 7 pe sector pe locul 8, bravooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol:
Cu asa rezultate trebuie neaparat sa te includem in lotul nostru de INCEPATORI si iti oferim cu mare drag un loc la DEBUTMANIA , poate aici vei dovedi si tu ca esti intradevar cea ce te lauzi.Daca nici la Debutmania nu urci pe podium atunci este foarte grav si s-ar putea sa retrogradezi .
Atentie cred ca pentru Debutmania nu ai nevoie de PROVIDENT deci nu mai apela la ajutorul colegilor cu relatii in asa ceva :lol: :lol: :lol: :lol:
Domnule Popescu,
mai bine deveniti om de cuvant si nu va inscrieti la toate concursurile, dupa care renuntati ( vezi Cupa Seniorilor ), incurcati lumea aiurea.
Lasati pescarii sa pescuiasca, ca de stat pe net e satula toata lumea si toti sunt experti in fata monitorului !
Daca mergeati pe balta in timpul concursului , nu mai faceati atatea comentarii de prisos !

Intai platiti , participati si apoi comentati !

equinox
Mesaje: 118
Membru din: Vin Mai 13, 2011 8:23
Puncte: 0
Localitate: Comarnic, jud. Prahova

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de equinox »

Un concurs traznet!Am mai spus-o.....Tancabestiul ramane Tancabesti!Indiferent de cine castiga......respectele mele domnilor!
Gelu....pescuim si noi?!!

Avatar utilizator
geod
Mesaje: 205
Membru din: Mie Sep 23, 2009 14:41
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de geod »

a bagat ucigasa Dan :) FELICITARI BAIETI !
nihil sine deo

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare CRAPMANIA TANCABESTI 2013 - editia a XI-a

Mesaj de popescu59 »

-Armando-

TATI vezi ca esti prost .. informat , si nu mai minca ce nu trebuie daca nu stii despre ce este vorba .Toate concursurile la care m-am inscris am platit si participat . Asa ca te rog sa te informezi si dupa aceea daca esti om corect tot aici in scris iti ceri scuze .Daca esti altceva ramii asa cum esti .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”