Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

stangadan
Mesaje: 52
Membru din: Dum Apr 06, 2014 18:08

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de stangadan »

Nu cunosc si nici nu ma intereseaza. Nu este normal ca la concursuri cu premii in bani sa participe organizatorul patronul sau arbitrul. Unde vezi asa ceva la alte concursuri?

Avatar utilizator
Alex Savin
Mesaje: 291
Membru din: Joi Apr 24, 2014 15:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de Alex Savin »

stangadan scrie:Nu cunosc si nici nu ma intereseaza. Nu este normal ca la concursuri cu premii in bani sa participe organizatorul patronul sau arbitrul. Unde vezi asa ceva la alte concursuri?
Vezi Cupa Pescarului la Crap Enduro care este in desfasurare acum pe sectorul A de pe lacul Corbu. La fel vezi si Cupa Dobrogeana care se afla acum in desfasurare pe sectorul C tot pe Corbu. La ambele participa ca si concurenti organizatorii. La ambele sunt premii in bani. Ambele au deja editii bune in spate. Enduro e la a 5’a editie, Dobrogeana e la a 9’a editie. Si astea sunt doar 2 exemple de concursuri in desfasurare in care organizatoril participa si nu am auzit de probleme pana acum. La fel si pe Hermes Peris la concursuri uneori participa si administratorul baltii si patronul baltii. Daca tu nu ai vazut lucrurile astea, nu inseamna ca nu exista, sau ca e un lucru rau.
CS APS

Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Mesaje: 840
Membru din: Sâm Mai 12, 2018 8:25
Puncte: 5000
Localitate: Magurele
Contact:

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de Eduard Vrabie »

Sambata seara:
Fişiere ataşate
sambata seara.png
sambata seara.png (197.4 KiB) Vizualizat de 1421 ori
Eduard Vrabie
CarpFishing COMPETITION
https://www.e-crap.ro

Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Mesaje: 840
Membru din: Sâm Mai 12, 2018 8:25
Puncte: 5000
Localitate: Magurele
Contact:

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de Eduard Vrabie »

Duminica dimineata:
Fişiere ataşate
duminica dimineata.png
duminica dimineata.png (196.86 KiB) Vizualizat de 1216 ori
Eduard Vrabie
CarpFishing COMPETITION
https://www.e-crap.ro

stangadan
Mesaje: 52
Membru din: Dum Apr 06, 2014 18:08

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de stangadan »

Cum facem stimate avocat din club cu patronul ca iar am ghicit ca va castiga patronul al 3lea concurs la rand si iar le ia banii la cotizanti? Noaptea ca mafioti.

Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Mesaje: 840
Membru din: Sâm Mai 12, 2018 8:25
Puncte: 5000
Localitate: Magurele
Contact:

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de Eduard Vrabie »

Duminica dimineata rectificat:
Fişiere ataşate
duminica dimineata rect.png
duminica dimineata rect.png (196.98 KiB) Vizualizat de 1216 ori
Eduard Vrabie
CarpFishing COMPETITION
https://www.e-crap.ro

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de osc1or »

stangadan scrie:Cum facem stimate avocat din club cu patronul ca iar am ghicit ca va castiga patronul al 3lea concurs la rand si iar le ia banii la cotizanti? Noaptea ca mafioti.
Unde e patronul stimabile in clasament?
Deja o dai in penibil.
Ti am spus cine e in echipa aflata pe primul loc. E Florin Duduman, nu are nici o legatura cu nici un patron. Ai auzut de el? Daca da, intreaba-l...
Esti penibil deja...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Critic echilibrat

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de Alexandru Mihai »

osc1or scrie:
stangadan scrie:Cum facem stimate avocat din club cu patronul ca iar am ghicit ca va castiga patronul al 3lea concurs la rand si iar le ia banii la cotizanti? Noaptea ca mafioti.
Unde e patronul stimabile in clasament?
Deja o dai in penibil.
Ti am spus cine e in echipa aflata pe primul loc. E Florin Duduman, nu are nici o legatura cu nici un patron. Ai auzut de el? Daca da, intreaba-l...
Esti penibil deja...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Florin si cu mai cine ? Este singura echipa care nu au numele pescarilor scriși in Clasament.

Nu este normal ca patronul sa câștige 3 concursuri la rând ...pentru ca suntem romani si avem o imaginație foarte bogata.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

andiy
Mesaje: 50
Membru din: Mie Ian 29, 2014 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de andiy »

Eu zic sa mai lasam putin deoparte teoria cospiratiei ca deja o dati in penibil. Nu stiu ce s-a intamplat in concursurile precedente pe aceasta balta dar acum va spun sigur ca Florin Duduman este fara patroni si alte prostii. PARTICIPA SINGUR, e vreo problema in asta ????

stangadan
Mesaje: 52
Membru din: Dum Apr 06, 2014 18:08

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de stangadan »

osc1or scrie:
stangadan scrie:Cum facem stimate avocat din club cu patronul ca iar am ghicit ca va castiga patronul al 3lea concurs la rand si iar le ia banii la cotizanti? Noaptea ca mafioti.
Unde e patronul stimabile in clasament?
Deja o dai in penibil.
Ti am spus cine e in echipa aflata pe primul loc. E Florin Duduman, nu are nici o legatura cu nici un patron. Ai auzut de el? Daca da, intreaba-l...
Esti penibil deja...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ma iei de prost ? Nu stiu eu sa postez aici lista de inscrieri, cum la inceput sa inscris patronul apoi trece pe altul plus partener apoi apare carsystem. Si apoi ia bani iar de la cotizanti. Bravo patroane si uite ca supusii te apara pentru o partida gratuita.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”