DESPRE ABANDONURI SI NEPARTICIPARI LA FESTIV. DE PREMIERE

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

imi pare nespus de bine ca ne-am impacat!
inca o incercare nereusita de destabilizare venita din partea tartorelui "onocrotalus" ! :D
The One Team

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Salut, si eu am fost unul dintre acei care a plecat direct a casa si nu mam oprit la festivitate de premiera, nu cred ca am facut un rao nimanui, felicitari le am scrise pe forum cum mam intors a casa, pentru orice eventualitate cer scuze aici daca am deranjat pe cineva si eventual mana i-o string la urmatoare ocazie (daca este cazul...cu cineva dintre ei..)
Cateva dintre organizatori stiao ca am renuntat la obligati de munca importante pentru sa onorez invitatia facuta de vladeanu cu cateva zile inainte de concurs. Am onorat, am stat pana la sfarsitul competitie, si mam intors a casa ca un fulger. Din punctul meu de vedere este in regula.
Oricum, Fir intins si felicitari tuturor.
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
cata bh
Mesaje: 267
Membru din: Dum Feb 12, 2006 18:56
Puncte: 0
Localitate: Oradea
Contact:

Mesaj de cata bh »

Vladut
Noi nu avem asa mare experienta in organizare de competitii si nici nu am impus nimanui o regula referitoare la participarea la festivitatea de premiere dar...toti concurentii nostrii dupa concurs au participat la premiere, ne-am facut poze de grup si in plus acum dupa ultima editie bajetzii s-au dus si la o carciuma dupa concurs :lol:
Oare sintem pe calea cea buna ?
Cred ca totul tine de fair play si de educatie.

Cata carpfanu'

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@cata bh
:oops: :oops: :oops:
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@darius
Ma bucur sincer de pozitia ta, sa dea Dumnezeu sa ne vedem sanatosi la intoarcerea din Portugalia !

PS Vezi ca pe 24 septembrie plecam o saptamana la Crisan ! Cu corturile !
Esti invitatul meu, daca iti faci timp........ :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

toni
Mesaje: 149
Membru din: Mar Mar 22, 2005 9:44

Mesaj de toni »

si pt mine mai ai loc, pilhane?
exact atunci imi pot lua liber 1 sapt, si chiar asta era intentia, pe coclauri dupa "balauri" (scuze moose)....

ce zici, mai luati un pitic in gasca ?

ps: cred ca fac fata la cerintele obligatorii de echipament (palinca, jack alea alea) plus combativitatea de rigoare.....

thanks.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Negociem Toni, negociem....
Stai sa ne intoarcem sanatosi si victoriosi din Portugalia si facem planul de bataie impreuna ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

toni
Mesaje: 149
Membru din: Mar Mar 22, 2005 9:44

Mesaj de toni »

hehe, sanatosi va intoarceti voi.....

cat despre victorie, nu pot sa zic decat : "Daca nu voi atunci cine ? ......... " :D :D :D

e cazul sa va auriti nitzel domnilor....

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Andrei Vladeanu

Cat te apreciez eu pe tine, nici nu mai e cazul s-o spunem, dar...n-ai sa crezi, insa eram acolo si cand s-a certat becker cu raduta si cand s-a intamplat chestia cu minciogul intre austrici si macaronari...atat prima cat si a doua cupa mondiala tinute la sarulesti au avut acces liber pentru spectatori, un lucru care zic eu ca era extraordinar. Acum n-are voie nimeni sa vina pe balta cu masina, fiindca nu mai exista prezumtia de nevinovatie...pacat ! Si ca sa te enervez putin, am sa-ti aduc aminte ca in majoritatea sporturilor, daca nu in toate, exista ABANDON...din motive obiective, dar si mai tare e ca si din motive subiective (vezi "iepurii" care abandoneaza in cursele de fond si semifond de la atletism). Atunci zi-mi si mie ce atata caz pentru abandonul meu ??? Vrei sa-ti spun ce te-a ofticat cel mai tare ?...ca a plecat cu mine si tica filimon si ai pierdut astfel cel mai tare concurent al tau :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Acum sa-ti raspund si la punctele alea ale tale :lol: exemplul ala nu a fost pueril, fiindca nu era un exemplu, ci doar am spus ca nu trbuie sa ne suparam asa repede... La alt punct, iar n-ai inteles. Nu stiu eu ce pacate are Vladut si nici nu vreau sa stiu, fiindca am eu destule si nu reusesc sa le tin evidenta...exprimarea era la general, toti avem pacate si e bine sa nu ne grabim sa acuzam...asta voiam sa zic !...Ei, acum ce mai spui??? :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”