FESTIVALUL DE BOILES- TANCABESTI 3 OCTOMBRIE

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
andrei_parfenie
Mesaje: 10
Membru din: Mie Sep 20, 2006 0:17

Mesaj de andrei_parfenie »

CAPTURA 20,06 KG
parca-s unu' si-acelasi ... parca au trecut printr-o osmoza cerebrala si au devenit unu si acelasi in doua fiinte ... el traieste prin cyprinus c. si cyprinus c. prin el ... se invata unu' pe altu' sa rade ... si se pare ca le reuseste
Imagine
i-ati dat baiatului sa tina monstru' - n brate ... ce-a zis doftoru' ? mai face copii ?
Imagine

pentru alte poze : http://www.esnips.com/web/FotoBoiliesmania/

FIR INTINS !!!

Numai bine
Cu respect , Andrei Parfenie
TWO LAKES TWO BROTHERS

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

@Andrei Parfenie,
vezi ca s-au strecurat 2 greseli, la locul 2 sect A si locul 1 sect C...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

O sa posteze Mircea clasamentul oficial diseara...... :oops: :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

@Lukyan
:roll: Excelente pozele! 8)

Felicitari tuturor competitorilor ! Masa si dansul vineri 16.35 sau duminica 07.30 in reluare, la OTV (sau 0TV, omletaTV ori cum vreti voi sa-i mai spuneti) :) :)
Incepand de luni 16.10 le pun la dispozitie si veti putea gasi la magazinul SENZOR (sau la bar, asta hotarasc ei), DVD-uri cu emisiunile realizate la OPEN Tancabesti, in Portugalia si la Boiliesmania.

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Lukyan »

Imagine

REVIN CU TOATE POZELE DE DUMINICA .... MULTUMESC OTV & Mr Florentin ! Oameni cu mult bun simt si profesionalism pe masura . Imi doresc sa pot ajunge vreodata ca d-lor .

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Lukyan »

Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine


Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine



Imagine





In final la postarile mele , vreau sa-i multumesc lui Bogdan Dragan pentru fotografiile capturii Boiliesmaniei 4 2006 de 20,06 kg pe care ni le-a dat si noua (organizatorilor si celor de pe langa - cu drepturile rezervate binenteles , noi (sau cel putin eu Luci, doar aici pe crapmania.ro le supun intregirii festivalului ) , deasemeni lui Andrei Parfene (io dormeam pe post de oglinda retrovizoare in camion cu capul peste portiera la ora acelor fotografii :lol: :oops: ).... pentru fotografiile cu Tata Nitu si captura de 18kg ce nu a mai apucat sa fie ... <<Coco e vesel tot timpul si nu numai :wink: , sa traiesti Tata Coco de la Senzor 8) >> .... si ca a continuat(Andrei Parfene ) de vineri seara mediatizarea si toata bucataria de text a concursului dupa ce mie mi-a crapat laptopul de umezeala la biroul de pe lac .... :? , si nu in ultimul rand lui Vlad Corneliu , colegul de echipa , care pe langa faptul ca m-a suportat de marti pana duminica a facut multe fotografii frumoase (...si filmari ) de care va bucurati si dv aici pe crapmania .... Sunt putin debusolat de dorinta lui Vlad Parfene , capitanul neparticipant al echipei in care am concurat la Boiliesmania 4 2006, de a nu mai organiza concursuri un timp pe Tancabesti , dar il inteleg prin prisma oboselii , a stresului si a problemelor de sanatate acumulate si sper sa iasa din iarna cu acelasi optimism cu care ne-a obisnut pe toti cand este vorba de Domnia Sa Crapul.....

Felicitari castigatorilor si participantilor si sa ne vedem sanatosi cu totii cat mai repede ..... Doamne Ajuta. Va salut domnilor .

Daniel Verdete
Mesaje: 286
Membru din: Lun Ian 17, 2005 9:38
Puncte: 0
Localitate: Mioveni - Arges

Mesaj de Daniel Verdete »

Sincere felicitari castigatorilor, tuturor paticipantilor si organizatorilor acestui concurs!

Cu stima si respect,
Daniel Verdete

mariancarp
Mesaje: 51
Membru din: Joi Aug 25, 2005 14:29

Mesaj de mariancarp »

Felicitarii castigatorilor si tuturor participantilor ,organizatorilor,arbitrilor,totusi as avea cateva intrebarii: pt Vladut cate kg de bile a folosit ca am vazut ca,, carau baieti la greu, si la ce ora s-a prins captura. Si as vrea sa-l felicit in mod special pe Vladut pt felul in care a pescuit pe mine sincer m-a impresionat.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Multumesc ptr felicitari baieti,
am folosit in jur de 20 de kg de bile, dar am avut la inceput 3 tipuri de bile si nu a mers decat la unul singur ! De aceea am mai suplimentat in 2 transe cu boilesuri facute de Andrei la magazin vineri si sambata, adica inca 8 kg per total !
Da' unde ai fost Mariane de m-ai "urmarit" ? :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

mariancarp
Mesaje: 51
Membru din: Joi Aug 25, 2005 14:29

Mesaj de mariancarp »

Doua standuri in stanga ta unde era un cort ramolit galben si o masina galbena dacia evident.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”